Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Felicitari dragi colegi !
Este a 3 a lume consecutiv ce o castigam si ar trebui sa fiti mandrii de voi , cumva am castigat si lumea asta , cu tot cu bune cu rele cu certuri , cu momente frumoase cu momente mai putin frumoase am facut cumva si am trecut peste toate si am ajuns in momentul de fata - castigand prima lume cu dominatie .
Multumesc ca mi ati acceptat toanele si pe lumea asta , si ati trecut cu vedererea cand am exagerat si ati ascultat de mine cand a fost nevoie si intodeauna am trecut peste .
Din pacate pacea sa activat automat lucru ce nu ma asteptam .... si multi jucatori , cei din academii au ramas fara recompense ...Sa stiti ca lumea asta este castigata darorita sacrificiului vostru si a celor ce au fost dispusi sa puna numele aliantei mai sus de castigul propriu .
Jos palaria in fatza voastra !
Sunt mandru de voi si va iubesc pe fiecare in parte !!!!

Fortza Wild !!!
 

DeletedUser16785

Guest
nrWKQR1.jpg
 

DeletedUser16865

Guest
vreau sa vama zic ca deja avem un nume si o amprenta pe grepolis
suntem o alinata cu respect si cu dusmani si aliati pe veci!
sa va mandriticei care ati fost in wild ca au auzit de noi tot grepolisu romanesc!
asa cum lumea stia de Friends,de Demos acuma stiu de Wild o putere de neoprit pe lumile unde joaca si is mandru si fericit ca sunt printre primii oameni care am pus petricele cu iuli cu marcos cu argon cu nelu cu gabi si multi altii!!ma mandresc mult cu noi..am asa o fericire sufleteasca de nedescris
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser14960

Guest
Bineeeeeeeeeeee, Forta Wildddddddddddddd Fangsss
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif


Wild Fangs mananca pe paine grepolisul si pentru cei ce vor sa fie vrednici si cred ca sunt in stare sa lupte cu Wild Fangs sa se faca vazuti pe urmatoarea lume ce va avea sa apara. Si da, e o provocare pentru oricine desconsidera Wild Fangs

Pace Tuturor
smiley_emoticons_kaffee2.gif


XOtxfxU.png
 

DeletedUser16785

Guest
Super tare Logo-ul . Adi
Felicitari voua , felicitari celor din academii care si au sacrificat locul de pe dominatie orasele au luat stanci au activat ca -si sageti s.a
Felicitarii Ginei si celor din Angels ca au pus umarul la castigarea acestei lumi si au demonstat ca desi toti credeau ca o sa tradeze pe ultima suta de metri au aratat ca sunt oameni fita si exemple de urmat .
Felicitari inca odata si sunt mandru de voi !
 

DeletedUser5815

Guest
felicitari, dragilor!

ma bucur mult ca v-am gasit dupa ce am lipsit o perioada de pe joc si ca m-ati ajutat sa ma simt "acasa"... pentru mine e mare lucru, nu sunt foarte versatila in ceea ce priveste adaptabilitatea la medii noi, dar intalnirea cu voi a fost una fericita :)
cu toate toanele, suisurile si coborasurile, pana la urma a iesit frumos si imi pare bine ca m-ati primit si am jucat impreuna acest server... va multumesc si va felicit pe toti, si pe fiecare in parte, pentru performanta de azi... wild 1, 2, 3, angels si toti cei care v-ati straduit din rasputeri pentru acest final fericit!

love you, guys! :)
 

DeletedUser15497

Guest
Eu stiam De LA inceputul lumi ca wild va castiga, ma bucur ca fac parte din grupul asta De ceva ani buni, mai exact de cand sa infintat, cred ca in wild sa format intre jucatori o mare prietenie, fiecare cunoaste caracterul fiecaruia, cu toti stim cand unul are draci cum trebuie sa il luam ,ceea ce conteaza foarte mult intro alianta, si aici ma refer in special LA Iuli este singura persoana , care intra pe stop De doua ori pe luna) )),dar asa cum este el e all nostru . Prietenia acestui grup format in wild a dus la castigarea lumi suntem buni ma ,dane dracu ))) meritam savurarea acestei lumi cu mandrie .
 

DeletedUser16785

Guest
felicitari, dragilor!

ma bucur mult ca v-am gasit dupa ce am lipsit o perioada de pe joc si ca m-ati ajutat sa ma simt "acasa"... pentru mine e mare lucru, nu sunt foarte versatila in ceea ce priveste adaptabilitatea la medii noi, dar intalnirea cu voi a fost una fericita :)
cu toate toanele, suisurile si coborasurile, pana la urma a iesit frumos si imi pare bine ca m-ati primit si am jucat impreuna acest server... va multumesc si va felicit pe toti, si pe fiecare in parte, pentru performanta de azi... wild 1, 2, 3, angels si toti cei care v-ati straduit din rasputeri pentru acest final fericit!

love you, guys! :)
Ca vine de la un fost lider Friends Ma simt si mai mandru :) ca am asa colegi in alianta .

Esti fata fitza si tu si lider si mai fitza si chiar daca pana pe lumea asta am fost numai adversari , ai demonstrat inca odata ca esti jucatoare de top si de baza .
 

DeletedUser6507

Guest
Paturile lauda ma baaaa :)))
Poate daca ai fi castigat cu alianta ta si nu cu ajutorul altei aliante(inamice),te laudam:),cand o sa castigi/pierzi o lume corect te voi lauda:).Pana atunci n-am dc sa te laud pe tn:),dar laud ceilalti jucatori:).
 

DeletedUser16785

Guest
Paturile scrie asa ba felicitari Wild Fangs mai putin 7bal :)))) si apreciez daca vine de la tine :))
 
Sus