Viteji mari cei din JUST :))))

  • Autor subiect DeletedUser1604
  • Data de început

DeletedUser1604

Guest
Am deschis acest topic,ptr a va spune si voua cum se obtine faima de mare luptator pe acest server :))) Deci....au fost odata ca niciodata,trei aliante mari si late care se simteau cumva,un fel de cei mai buni de pe server.Aceste aliante,una aflata pe primul loc,JUST DO IT.(32.028.340 pct la data acestei postari),cealalta aflata pe locul patru,LETs DO IT.(18.565.621 pct) si ultima, situata pe locul sapte,LEGION AQUILA(11.307.594 pct) si-au reunit fortele,au sunat alarma si s-au napustit vitejeste asupra dusmanului,o alianta infioratoare,Ordinul Piloforilor,mare cat toate trei la un loc, cu enormul punctaj de....6.024.032 :))))) Toate astea tinand cont ca au facut pacte cu restul aliantelor mari de pe server...le e prea frica sa se bata cu unii pe masura lor :p. Ce sa mai vorbim....viteji mari domne' !!!
In ciuda acestor acte de vitejie vreau sa le transmit celor trei aliante de mai sus ca nu ne sperie si nici nu ne impresioneaza cu punctajul lor.Apropo...bag seama ca spionii vostri nu isi prea fac datoria,ar trebui sa le taiati din salar :D
 

DeletedUser

Guest
:)))) pai cele 2 de la coada sunt degeaba:....daca te infigi in ei ..gata sunt ..
 

DeletedUser

Guest
pai ce din coada sincer sa fiu inca nu au inteles ca sunt pe lumea Achilles....sunt convinsi ca au nimerit intr-o mare ferma virtuala unde te satisfaci cu fantome si inactivi
vupaumugi,noi ce sa mai zicem ....suntem 12 neinsemnati care maturam cu ei pe jos(LEGION AQUILA)
Ma asteptam la o ofensiva mai puternica din partea lor dar,mau dezamagit ......:))))))
NeneA INTEMEIETORUL,Dn-ul VIZA,in loc sa-si organizeze cei 98 de fermieri este mai mult preocupat sa treaca la interne inactivii
Oricum .....sincer la cite pacte au nu stiu cum de mai incap numele aliantelor in rubrica :))))
 

DeletedUser

Guest
Aaaaaa ...domnul VIZA...a ajuns intemeietor ???
am o experienta neplacuta cu el pe o lume ,in urma caruia a dat stergere cont!!:))
Tare tipul....cel mai bogat si mai arogant ...dupa cum se autocaracterizearza,roman ce traieste in Franta :)))
tipul la un moment dat spune..."ba saracilor..cand o sa ajungeti sa aveti si voi o casa pe malul Atlanticului ,atunci sa vorbiti cu mine"nu cred ca am sa uit chestia asta vreodata:)))
"va trimit eu bani ,ba saracilor ,de o punga de semnite sa o spargeti in fata blocului! voi saraciile ce sunteti in Romania sunteti niste cersetori!"

Cam asta e domnul Viza...e drept ca ceea ce a urmat pe forum din partea mea..(intern ) a dus la inevitabila situatia de a da stergere cont!
PS; sper sa fie aceelasi VIZA...de pe EPSILON...te salut bogatule...
iti mai spun o data cceea ce ti-am spus atunci .."Poate faci curatenie intr-o vila pe malul Atlanticului ..si visezi ca e a ta "
Auguri :)
 

DeletedUser

Guest
El este cusiguranta
Vocabular vulgar si cind ai dai la temelie ia foc si incepe sa jigneasca :)))).....alt limbaj nu cunoaste
Dar sincer eu stiu ca era prin Spania la cules capsuni :D......acum nu stiu ce sa mai zic ,dar cu siguranta vrabia malai viseaza (vile pe malul oceanului ),ceva gen "taranul cu maseratii"-pe youtube:)))
 

DeletedUser

Guest
stii ce m-a deranjat?
Era o discutie pe forumul intern vis a vis de saracii batrani ce se inghesuiau la rand la economate .pentru o punga de faina ,o paine si un litru de ulei!
Asta se intampla acum 1 an...
tipul a inceput cu tot felul de chestii cu cersitul tipic la romani..etc....si ne-a facut cersetori si saracii pe toti colegii de acolo..ce e drept ..trecuti de 35 toti !
Am luat foc ..cand am citit ..si a inceput ,macelul:))
Nemernicul uita de unde a plecat si undde traiesc parintii lui ..pentyru el NOI totyi ce avem buletin de Romania suntem decat niste flamanzi si cersetori!
Saraci si avizi de mancare gratuita....:(
Mi-a produs o scarba deosebita atat prin exprimare cat si vis a vis de saracii pensionari cu pensii mici ce se calca in picioare pentru o paine in lipsa banilor!
 

DeletedUser

Guest
uite cam, cum converseaza el
nu am intereseaza daca va fi santionat sau nu....
Am schimbat citeva nume ale oraselor mele in limita bunului simt si sa respect regulamentul ...
Face ce face si tot la foame ajunge ....saracul de el :))))

viza astăzi la ora 15:29
ingeninchiat se scrie ingenunchiat,plinge se scrie plange retardatule.invata sa scrii corect amaraciune,te-a prostit foamea oligofrenule=)))))))
 

DeletedUser

Guest
El e vali..cu siguranta.....
e irecuperabil!
Imi e rusine mie ca e roman!!
 

DeletedUser7233

Guest
Dragii mei va pierdeti vremea cu Dl Viza care este o nulitate pe acest joc, si nu faceti altceva decat sa sa il bagati in seama in mod gratuit.
Eu ca si restul colegilor mei am avut neplacerea de face parte din aceiasi alianta la un moment dat cu domnul mai sus mentionat si a fost una din cele mai proaste mutari facute de noi pe acest joc dar din fericire am realizat acest lucru din timp.
Cu am zis si Valy daca acest joc s-ar fi numit Farmville atunci cu siguranta Legion Aquila ar fi facut istorie acolo, dar cum nu este asa nu poti numi aceasta alianta ca fiind una de top, eu personal le spun "donatori de orase" (cu tot repectul pentru doi trei jucatori de acolo care mi-au fost parteneri de nadejde)
 

DeletedUser

Guest
Facem si noi o discutie amicala mosky.....sa ne cunoastemm mai bine :)
Ca fapt divers ........iau un oras de la ei , si dupa 5-6 ore ai dau omului ,atac cu vedenie de pe acel oras ,atac care face circa 15 ore si sunt curios daca a cerut sprijin(mai mult ca sigur ,da ) :)))),....(cunoscindul dupa alpha si stiind ca ai tremura izmana )
 

DeletedUser

Guest
nu iti covin fulgere/cutremurele ???/
pai uitati-va si voi la clasament
de 2 zile va starduiti sa faceti ceva si tot pe 151 sunt .....
dar nu asta este problema
am crezut ca va motivez sa faceti si voi o actiune organizata,dar se pare ca nu stiti sa organizati sau nu aveti singe in instalatie
noroc de pactele pe care le facurati ca altfel va desfintam :))
tot respectul pentru cei din just care stiu intradevar sa joace ....dar voi fratilor ma-ti dezamagit
hiphip AQUILA!!!!
P.S:Am niste gaini frumaose de rasa ,pentru fermele voastre ....schimb cu un atac organizat din partea voastra !!!!:))
acu i-s singurel sa nu va mai vaitati pe forumurile comune cind atac .Aliatii vostrii au si ei treburi mai importante de facut decit sa va sprijune voua fermele
Ozi buna sa aveti !!
 

DeletedUser

Guest
cred ca ar trebui schimbat numele topicului.. ceva legat de "viza"..
 

DeletedUser6553

Guest
Liniste!!!!:D:D:D
[video=youtube;O9AWBNRVDVU]http://www.youtube.com/watch?v=O9AWBNRVDVU&feature=youtu.be[/video]
Think about it!:D:D:D:D:D
 

DeletedUser1604

Guest
uite unul care se bate cu punctele,nu cu armata :))) ok de acord sunteti pe primul loc dar punctele nu apara orase sa stii de la mine. si inca ceva...sa va laudati cu punctajul atunci cand o sa va bateti cu cineva pe masura voastra,nu cu aliante mici care nu pot sa va faca fata. s-a vazut cand ati inceput sa ne atacati ,pe noi,mai serios....cu tot punctajul vostru de abia ati reusit sa cuceriti un oras de la noi...in timp ce pierdeati altul :))))
 

DeletedUser6553

Guest
Prietenas.... te bagi in seama de unul singur...
Noi n-atacam aliante mici...de regula aia care-s mici candva au fost mari si ulterior au declarat war....ce sa le facem noi daca mandria i-a coborat.
Numeste o alianta te rog care-a primit invitatie la razboi din parte noastra,noi suntem pasnici,jucam simcity,intamplare face sa fim pe pozitiile fruntase,te rog a nu ne compara cu voi,care munciti din rasputeri si dati tot ce-i mai bun:D.



:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1604

Guest
Prietenas.... te bagi in seama de unul singur...
Noi n-atacam aliante mici...de regula aia care-s mici candva au fost mari si ulterior au declarat war....ce sa le facem noi daca mandria i-a coborat.
Numeste o alianta te rog care-a primit invitatie la azboi din parte n oastra,noi suntem pasnici,jucam simcity,intamplare face sa fim pe pozitiile fruntase,te rog a nu ne compara cu voi,care munciti din rasputeri si dati tot ce-i mai bun:D.
:D:D:D
canta la alta masa,aici nu avem marunt in buzunar....si nu ma numi prietenas ptr ca eu nu am prieteni in JUST...nu-mi plac ...... !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
:D:D

Daca parerea ta e una contrarie ne bucuram nespus ca ne supraevaluati! :D:D
Have fun!
:p
 
Sus