Viteji mari cei din JUST :))))

  • Autor subiect DeletedUser1604
  • Data de început

DeletedUser

Guest
opa... si eu aici cu o singura intrebare...unde i zeul zamfirelu?...nu se mai aude nu se mai vede.. a castigat deja lumea sau lumea l a castigat pe el :))))
cat pe ce sa uit, bia, nu mai propui pe nimeni din alianta ta la personalitatea lumii?.. ahahahaha...smecherii astea ma mai tin pe jocul asta, fara ei ar fi jocul monoton ;)
 

DeletedUser6553

Guest
S-a retras lumea...:D
Cred ca de-o luna,poate doua:p...

Achilles nu e o lume cu minuni ca sa fie castigata....joci pana te plictisesti ,pana la urma,sau pana nu te mai regasesti in joc:D...
 

DeletedUser

Guest
sau pana nu te mai regasesc altii, nu?...ca in cazul vostru ;)
mi am amentit de lumea My unde cam aceleasi persoane strigau la fel despre "familie", "prietenie" bla-bla-bla...si pana la urma au strans valiza si au fugit pe lumea eroilor crezand ca e lumea lor.... B-)...ca in povestea aia cu fuga "de acolo am fugit si de acolo tot am fugit si de la tine am sa fug" :D mai e si o vorba care se potriveste "de unde nu mananc macar sa musc".

sigur ca s au retras, dar oare de ce?....poate totusi familia aia super unita cum striga bia08 si zamfiru pe forum, nu e atat de unita....uite ceva cu adevarat haios...

ggkaine pe 27.09.12 la ora 12:09
Doc36 a scris următoarele:
deci i-am terminat pe ady99kyl, a dat inceput nou.
L-am pus la respect pe alexutzu25, a dat inceput nou.
Urmeaza ggkaine la rand .
Prioritar sunt cei care au orashe pe granitza cu F2N.

Domnule Doc36 esti un papagal , pai de ce i ti asumi laurii aiurea si prostesti alianta ??? de ce nu le spui adevaraul???cum voi o adunatura un grup de 7-8 papagali ce va considerati mari jucatori va bateti joc de proprii colegi ?? atunci cand nu mai sunteti in stare sa cuceriti orase de la dusmani inventati tot felul de motive pt colegi din alianta ca sa i cuceriti???ba ca sunt spioni ba ca nu sunt activi ??? FALSSS SI SUNTETI FARA CARACTER CA SI IN VIATA REALA DE ALTFEL NISTE SCURSURI ALE SOCIETATII , NU a ti terminat pe nimeni am dat noi stergere cont de scarba voastra , pt ca jucati murdar ,ce mi a fost dat sa vad in aceasta alianta nu am mai pomenit asemenea specimene si caractere penibile , de la faptul ca faceti tichete proprilor colegi care au incredere in voi si va spun ca au parola altui cont si i banati ca sa i lkuati orase pana la faptul ca a ti cerut sprijin pe orase v am trimis sprijin tot ce am avut pe orase cu trupe full bireme si terestru si ti am spus domnle doc inclusiv ca lipsesc cateva zile ca nu pot intra numai seara atunci a ti bagat navele voi la mine in oras ady99kyl si v am spart majoritatea navelor seara cu exeptia a 3-4 si dupa ce ti am demonstrat ca nu este asa cum spui si ai recunoscut ca ai gresit am dat stergere con si eu ady99kyl si alexutzu si cezara0028 si va da si LRC2011 SI CRAZYCRYSTY SI GGKAINE DAR NU PT CA NE AI TERMINAT TU PAPAGALULE CI PT CA SA NU MAI JUCAM INTR O LUME UNDE SUNT NUMAI GUNOAIE iar daca te ti asa de bun si vrei sa demonstrezi tu marele intemeietor cine esti hai sa facem unu la unu eu cu tine , eu de pe ggkaine si tu cu contul tau si daca castig eu te lasi de joc daca castigi tu ma las eu , te tine???? dar doar noi doi ca sa vedem care este adevaratul jucator ??? i ti spun eu ... NU TE TINE PAPAGALULE SI PE NICI UNUL NU VA TINE CA VOI NU STITI JUCA CORECT , VOI SUNTETI CEI CARE AU JUCAT CU SPIONI IN ALIANTE CARE JUCATI 6 PE CONT CARE VA CUCERITI PROPRII COLEGI CARE I LASATI SA VA SPUNA TOT CA SA I BANATI SAU SA I CUCERITI CAND VA SPUN CA LIPSESC CARE NU RESPECTA REZERVARILE CARE STERG REZERVARIILE CARE LE CONVIN SI REZERVA EI CARE SPARG CUCERIRILE PROPRILOR COLEGI ETC SUNT FOARTE MULTE , DE AIA A RENUNTAT SI MIHAI CU BIA ADEVARATUL INTEMEIETOR CEL CARE A DUS ALIANTA UNDE ESTE ,A RENUNTAT LA JOC PT CA AU ZIS SI EI CA CE AU VAZUT AICI LE ESTE SCARBA ,ASA CA DRAGI FOSTI COLEGI SI CEI DIN ALIANTE CU PACT SA STITI SI VOI CU CE OAMENI AVETI DE A FACE CU NISTE SCURSURI SI NISTE PAPAGALI UN GRUP DE 6-7 PERSOANE FARA CARACTER IARE PROVOCAREA RAMANE DESCHISA DOMLE DOC , HAI DEMONSTREAZA CA ESTIUN ADEVARAT LIDER LUPTA CU MINE SINGUR DACA TE TINE SAU ORICARE ALTUL DIN ALIANTA CARE SE CREDE MARE JUCATOR , DAR BINENTELES CA NICI UNUL NU SUNTERTI IN STARE SA JUCATI CORECT CA SUNTETI PRAF , TOATE CELE BUNE CELOR CE SUNT OAMENI CU CARACTER SI RUSINE CELORLALTI , A TI MERITA SA DEA TOATA LUMEA STERGERE CONT SA VA CUCERITI INTRE VOI GRUPUL VOSTRU DE PAPAGALI DE CARE ESTE SATUL SI ADMINISTRATORII JOCULUI PANA SI EI STIU CINE SUNTETI SI CE SUNTETI SI CUM JUCATI
 

DeletedUser6553

Guest
E un pic ciudat,daca-mi permiti...
Eu unul nici nu stiam ca existi pe lumea asta.
Observ in schimb ca postezi acum. Impresia ce s-ar contura e ca lumea fuge de tine....

Tu consideri ca o prietenie dureaza doar atat cat te implici in joc pe un anumit server?
Ai cunostinta ca ne-am dat ignore,sau ca nu exista conferinte in care sa ne salutam in timpul liber?:D
Eu unul n-am fugit de pe my pe eroi,doar am lasat-o mai moale deoarece my in momentul acela implica prea mult efort. Pe eroi lunile in care eu am jucat insumeaza 2,maxim 3...

N-am cunostinta de citatul tau de mai sus,in consecinta nu-mi formulez o parere.
 

DeletedUser

Guest
Neo..daca tot nu mai esti ,ai putea sa te exprimi elegant si obiectiv totodata in privinta mesajului.
Nu crezi :)?
PS; am si eu mesajul de ceva timp!
 

DeletedUser6553

Guest
De la "Domnule Doc 36 "nu inteleg nimic....ii scris tot de el ca formula de autoadresare sau de ce e in citat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
Defapt nu e un monolog,dl ady99kyl trisa,a folosit multi cont, citatul ce se continua de la "Domnule Doc 36..." ii apartine lui ady99kyl...

Pana acolo sunt vorbele lui Doc 36(m-am interesat).... ce nu inteleg eu e ce incercati dvs sa faceti,probabil un fel de autodenunt....postarile pe mine unul ma duc cu gandul la apararea "infractorilor" colegi de alianta.

Parerea mea a fost si este ca toti trebuie sa respectam regulamentul sa lasam cheat-urile de-o parte,iar daca adminii nu dispun de instrumntele necesare liderii pot da o mana de ajutor:D:D...

Ai tu o parere contrarie?:)
 

DeletedUser

Guest
muhahahah,
normal ca de la "domnule" in colo discutam,si e clar ale cui sunt,din context evident! :))
la ce draq te indoiai ca "nu bat" pana la ecran ??
Nu incerc nimic,,,nu sunt coleg cu niciunul,ci doar ti-am cerut parerea...obiectiva vrandu-se...dar,nu e:)
cu asta m-ai cucerit intrutotul iar daca adminii nu dispun de instrumntele necesare liderii pot da o mana de ajutor:D
cum sa nu ..ce draq..daca jucam 2 pe 1 cont,oare nu ne iese.sa jucam si invers ...?..
 

DeletedUser6553

Guest
nu vad citat ..ci un monolog...
am presupus ca te referi al un monolog al lui doc36 n-am vrut sa te jignesc asa...din prima,am mers pe mana ta

parere obiectiva=un ideal la care omul aspira,nimeni nu e obiectiv.
Daca te astepti la o parere obiectiva din punctul tau de vedere cu atat mai putin...

ce draq..daca jucam 2 pe 1 cont,oare nu ne iese.sa jucam si invers ...?
nu este interzis sa joace doi pe cont(dupa regulament) dar e interzis ca o persoana sa tina doua conturi(tot dupa regulament)....

A incercat cineva si n-a fost prins?:D:D
 

DeletedUser10768

Guest
multi joaca pe mai multe conturi si nu le face nimeni nimik ...asta e
trishori au fost si vor fi mereu...si isi mai si spun jucatori profesionisti si se umfla in pene, cand de fapt ei te ataca de pe 2-3 conturi sau se apara de tine de pe 2 -3 conturi. am si vazut 1 din asta care a postat pe topicul asta si foloseste cuvinte mari(nu dau nume ca nu am dovezi dar sunt sigur 100% ca asa face)
 

DeletedUser7215

Guest
multi joaca pe mai multe conturi si nu le face nimeni nimik ...asta e
trishori au fost si vor fi mereu...si isi mai si spun jucatori profesionisti si se umfla in pene, cand de fapt ei te ataca de pe 2-3 conturi sau se apara de tine de pe 2 -3 conturi. am si vazut 1 din asta care a postat pe topicul asta si foloseste cuvinte mari(nu dau nume ca nu am dovezi dar sunt sigur 100% ca asa face)

Ai dreptate la voi in alianta nu sunt astfel de jucatorii care triseaza?
Poissonous, e o intrebare retorica nu astept raspuns la ea pentru ca deja stiu raspunsul si cred ca si tu il stii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In cazul in care considerati ca pe serverul pe care jucati exista jucatori care incalca regulamentul,ii puteti raporta.Fiti siguri ca adminii sunt impartiali si nu trec cu vederea nicio neregularitate.
 

DeletedUser7215

Guest
da le facem ticket dar ca prin minune scapa fara sa fie bannati macar o zi.
Probabil au pile =))
 

DeletedUser

Guest
da le facem ticket dar ca prin minune scapa fara sa fie bannati macar o zi.
Probabil au pile =))

"Trisorii" astia sunt atat de destepti incat nici adminii nu au cum sa-i arda. Au la cunostinta regulamentul locului si se gasesc "portite" mereu.Totul este conform regulamentului Petrule
Insa "trisorii astia de care vorbim, odata ce au intrat in dizgratia adminilor sau moderatorilor,ii vor urmarii peste tot si cea mai mica gresalaii vor arde rau de tot.

Un exemplu este forumul lumii Ahilles,este asa de liniste aici incat de rogi de jucatori sa intre sa salute si ei pe la spam.Sa numai vorbim de politica,propaganda,sau alte chestii care mai adunau cate 15-20 de forumisti.
Iti este mai mare dragul sa joci,sa te implici,sa joci grepolis pe o lume atat de linistita(doar daca esti trecut de varsta a3a).
 

DeletedUser

Guest
In cazul in care considerati ca pe serverul pe care jucati exista jucatori care incalca regulamentul,ii puteti raporta.Fiti siguri ca adminii sunt impartiali si nu trec cu vederea nicio neregularitate.
Exact aceiasi problema este si pe lumea Xi si tocmai din acest motiv multi parasesc jocul si pana la urma se vor bate intre ei. Sau facut tichete peste tichete , si nici macar o zi banat , cica din lipsa de probe...si asa zisii mari luptatori mai au tupeul sa ne mai si zica ca degeaba le facem tichete ca oricum nu vor fi prinsi.

- - - Updated - - -

A incercat cineva si n-a fost prins?:D:D


Eu am incercat...am stat pe un cont un sfert de ora si nu sa intamplat nimic (tin sa precizez ca mai mult din curiozitate) , asta a fost c-am prin vara...
 

DeletedUser

Guest
V-as ruga sa aveti in vedere ce a spus mai sus domnu.zamfira.Fiti siguri ca orice jucator care incalca regulamentul va fi sanctionat in conformitate cu acesta.Insa,in unele cazuri,anumite persoane pot comite anumite actiuni care,desi nu respecta regulamentul,nu pot fi sanctionate.Spre exemplu,daca cineva are doua pc-uri in casa,cu 2 ip-uri diferite:respectivul isi poate crea doua conturi pe aceeasi lume,folosindu-l pe unul pentru a-l dezvolta pe celalalt.In acest caz,administratorii nu pot face nimic.Din pacate,astfel de cazuri se intampla.Din fericire,sunt izolate.

* ''Hotul neprins e negustor cinstit''.
 

DeletedUser7215

Guest
Da e adevarat nu ai cum sa ii prinzi in cazul asta ce sa le faci cum sa ii descoperi?Un singur lucru imi place ca tocmai trisorii(Poissonous) zic de noi ca trisam(Ordinul Piloforilor)

- - - Updated - - -

"Trisorii" astia sunt atat de destepti incat nici adminii nu au cum sa-i arda. Au la cunostinta regulamentul locului si se gasesc "portite" mereu.Totul este conform regulamentului Petrule
Insa "trisorii astia de care vorbim, odata ce au intrat in dizgratia adminilor sau moderatorilor,ii vor urmarii peste tot si cea mai mica gresalaii vor arde rau de tot.

Un exemplu este forumul lumii Ahilles,este asa de liniste aici incat de rogi de jucatori sa intre sa salute si ei pe la spam.Sa numai vorbim de politica,propaganda,sau alte chestii care mai adunau cate 15-20 de forumisti.
Iti este mai mare dragul sa joci,sa te implici,sa joci grepolis pe o lume atat de linistita(doar daca esti trecut de varsta a3a).
Eu nu sunt la varsta a3a si sa sti ca pe nici o lume nu mi-a fost mai drag sa joc ca si aici.
 
Sus