Versiunea 2.48

DeletedUser9489

Guest
Sper ca de data asta, chiar se va implementa pe 23 octombrie :)
 

DeletedUser12730

Guest
porcaria asta cu grafica de 2 bani pt copii de 5 ani .. si care imi deanjeaza ochii , nu este nici macar functionala...nu pot recruta unitati nici in port, nici in cazarma...

sa faca cineva un pustiu de bine si sa apese DELETE versiunea 2.48
 

DeletedUser

Guest
groaznica...si urata.
parca joc alt joc,nefunctionala si total interzisa celor cu miopie.
Daca nu o aveti inca ,o s-o aveti cu siguranta!
- mare!
 

DeletedUser12104

Guest
mie imi place,...si daca tin bine minte,aceeasi situatie a fost si cand s-a facut ultimul update la interfata,nu-i convenea nimanui...dar ne-am obisnuit..o sa ne obisnuim iarasi
 

DeletedUser12730

Guest
mie imi place,...si daca tin bine minte,aceeasi situatie a fost si cand s-a facut ultimul update la interfata,nu-i convenea nimanui...dar ne-am obisnuit..o sa ne obisnuim iarasi


pupa tati..pupa poponetz de admin si joci in continuare ..:))) cum draq sa-ti placa porcaria asta..si pe deasupra si nefunctionala?

ma lasi..du-te si lasa-ne pe noi astia care chiar jucam
 

DeletedUser12104

Guest
daca chiar joci asa cum zici tu,joci oricum...si nu pup nimic...pentru ca schimbarea aceasta nu se face la dorinta adminilor nostrii...se face la hatarul celor de la inno...asa ca degeaba comentati ca nu se schimba nimic...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca chiar joci asa cum zici tu,joci oricum...si nu pup nimic...pentru ca schimbarea aceasta nu se face la dorinta adminilor nostrii...se face la hatarul celor de la inno...asa ca degeaba comentati ca nu se schimba nimic...

Adica ce vrei sa spui moncher,ca domnu' Stil a deschis topic asa de amorul artei?Sa avem noi unde sa "chiuim"?
 

DeletedUser12104

Guest
Adica da...poti sa spui ca iti place,poti sa spui ca nu-ti place,dar de ramas ramane;)
 

DeletedUser

Guest
mai,pai daca e un feedback.asa sa fie.........
Daca e asa cum spui,cred ca e inutil sa mai postam,nu crezi?
Ce logica are sa spun ca imi place sau nu ,asa de amorul artei?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Noua interfata a fost anuntata in mai, au fost facute propuneri pana in iulie..... s-a ajuns la o varianta finala in septembrie (imediat dupa Grepolympia), pe 13 septembrie implementandu-se pe beta. Normal, trebuia sa fie developata pe 9 Octombrie, dar din cauza catorva erori s-a amanat cu 2 saptamani.
Gogusian, nu e cam tarziu sa-ti exprimi parerile si sa versi acuze nefondate? Si mai lasa poponetz, draq si alte prescurtari, ca nu te esti mai interesant scriind asa.
 

DeletedUser12730

Guest
mai,pai daca e un feedback.asa sa fie.........
Daca e asa cum spui,cred ca e inutil sa mai postam,nu crezi?
Ce logica are sa spun ca imi place sau nu ,asa de amorul artei?

corect..la fel de inutil este sa mai si jucam in aceste conditii....este totusi un joc..si majoritatea joaca de placere...iar cand placerea dispare.. ce mai ramane inafara de grafica asta execrabila si de blocajele aprute care "daca" se vor rezolva in 2-3 saptamani...

- - - Actualizat - - -

Noua interfata a fost anuntata in mai, au fost facute propuneri pana in iulie..... s-a ajuns la o varianta finala in septembrie (imediat dupa Grepolympia), pe 13 septembrie implementandu-se pe beta. Normal, trebuia sa fie developata pe 9 Octombrie, dar din cauza catorva erori s-a amanat cu 2 saptamani.
Gogusian, nu e cam tarziu sa-ti exprimi parerile si sa versi acuze nefondate? Si mai lasa poponetz, draq si alte prescurtari, ca nu te esti mai interesant scriind asa.


nu ma etalez ca altii pe forum ...doar joc..si deodata ma trezesc ca ...nu mai pot juca..numele topicului este versiunea 2.48 -> feedback...si asta este parerea mea..

altfel nu-mi pierdeam timpul aici daca puteam juca linistit .
 

DeletedUser

Guest
Noua interfata a fost anuntata in mai, au fost facute propuneri pana in iulie..... s-a ajuns la o varianta finala in septembrie (imediat dupa Grepolympia), pe 13 septembrie implementandu-se pe beta. Normal, trebuia sa fie developata pe 9 Octombrie, dar din cauza catorva erori s-a amanat cu 2 saptamani.
Gogusian, nu e cam tarziu sa-ti exprimi parerile si sa versi acuze nefondate? Si mai lasa poponetz, draq si alte prescurtari, ca nu te esti mai interesant scriind asa.

Eu nu te contrazic,ai dreptate,am jucat si eu un pic beta si nu la Pinknails....prima data cand m-am logat m-am dat mai in spate un pic....asta afost reflexul.
Ideea e ca noi spunem ceea ce credem,am fost intrebati, raspundem ceea ce simtim fiecare.
Tu ai stofa de Wiki,de ce nu aplici la locul disponibil,ai fi foarte util echipei.
PS; sper sa nu imi iau warn pentru spam de la tema!scuze!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12035

Guest
Interfata greoaie, incarcata cu detalii obositoare; informatiile utile gen armata orasului afisata in coltul din dreapta sus sunt greu de observat. La fel si meniul din stanga ... un contrast obositor intre culoarea caracterelor si background. Efecul de transparenta creaza un mare disconfort vizual.

In loc de flexibilitate am in fata o imagine care ma oboseste.
 

Mr Jack

Super Moderator
toata lumea a avut la dispozitie cateva luni sa isi dea cu parerea despre aceasta interfata , de aia exista lume de teste pentru ca jucatorii sa poata testa si sa-si dea cu parerea, iar majoritatea care au facut asta au ajuns la concluzia ca noua interfata este reusita.
 

DeletedUser12477

Guest
io nu mi-am dat cu parerea, ca abia ma obisnuisem cu aia veche...

da am sa votez acum, cu picioarele. Adica am sa-mi iau talpasita de pe joc, si va doresc cat mai putini jucatori activi !!!
 

DeletedUser12035

Guest
nu sunt de acord cu implementareile care nu imi ofera nici o alternativa in a alege; la ora actuala, cu tehnologia software existenta nu este dificil sa faci asa ceva.
 

DeletedUser6036

Guest
Subscriu celor de mai sus, grafica execrabila, inghesuita, pozitionata ilogic si nefunctionala.
Butonul senat trebuie sa-l cauti , situatia trupelor din oras mult mai putin vizibila la prima vedere, spatiul din dreaptaa jos pt notificari rapide micsorat considerabil, ocuparea suprafetei de lucru cu informatii nefolositoare (gold disponibil), incadrarea gresita in pagina daca mai ai si un toolbar (grepo toolbar), samd
Pt pregatirea eroilor era suficient un nou meniu, bara sau orice alta alegere. O interfata noua ar trebui sa faca lucrurile mai usoare, ergonomice, sa inlature erorile nu sa modifice in rau aproape tot.
Oricum sunt convins ca nu prea intereseaza pe nimeni opinia noastra chiar daca am pus la bataie bani reali in jocul asta si o groaza de timp. Daca pastreaza interfata asta o sa-mi gasesc alta distractie, non Inno games production
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12477

Guest
Subscriu celor de mai sus, grafica execrabila, inghesuita, pozitionata ilogic si nefunctionala.
Butonul senat trebuie sa-l cauti , situatia trupelor din oras mult mai putin vizibila la prima vedere, spatiul din dreaptaa jos pt notificari rapide micsorat considerabil, ocuparea suprafetei de lucru cu informatii nefolositoare (gold disponibil), incadrarea gresita in pagina daca mai ai si un toolbar (grepo toolbar), samd
Oricum sunt convins ca nu prea intereseaza pe nimeni opinia noastra chiar daca am pus la bataie bani reali in jocul asta si o groaza de timp. Daca pastreaza interfata asta o sa-mi gasesc alta distractie, non Inno games production

eu unul nici nu ma mai obosesc sa incerc sa ma obisnuiesc
deja am activat modul de vacanta pe termen nedederminat, mai exact nelimitat !
 

DeletedUser

Guest
Apreciem parerile dumneavoastra si vom incerca trimiterea inapoi catre dezvoltator cele mai elaborate..

Totusi, va rog incercati prima oara sa va obisnuiti cu noua interfata inainte de a aduce comentarii la functionalitate si utilitate. Spre exemplu, meniul a fost mutat inapoi in partea stanga tocmai datorita numeroaselor plangeri si probleme cauzate de meniul de jos. Pentru oricine cu un spatiu de lucru mai mic, intreaga parte dreapta a jocului devenise neincapatoare...
Toolbarul Grepolis sau orice alt toolbar nu are de ce interveni in spatiul de joc. Poate va referiti la scripturi suplimentare. Acestea nu ne apartin si nu sunt luate in calcul niciodata la modificarile jocului.
De asemenea, numarul de monede si optiunea de a le cumparat ocupa mult mai putin spatiu decat in trecut. Nu sunt afisate informatii in plus fata de ce erau si pana acum... In functie de cat de des erau utilizate, optiunile chiar au fost restranse...

Din nou, asteptam parerile dumneavoastra.. Nu ne asteptam sa va placa tututor, insa va rog nu scrieti comentarii doar pe baza obisnuintei vechi..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus