Versiunea 1.17

  • Autor subiect DeletedUser245
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pai e destul de greu sa spui maine la ora 14:00 cand nu cunosti ora nu?
Pentru ca aceste actualizari ale jocului nu depind de Echipa Grepolis Romania ele sunt facute de tehnicieni de servere care se afla in Germania.


Pai ora Germaniei e cu 1 h in urma noastra.Deci cand la ei e 2 la noi e 1.Si tot asa.Cum adica "nu cunosc ora?".In Germania nu exista ceasuri???Adaugi o ora la cea transmisa de ei(atunci knd spun ei ca incep update-ul) si....tadaaaa...OBTII ORA ROMANIEI!:p

Si ne spuneti si noua sa stim!!!!!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47

Guest
Probelma este că noi nu suntem informaţi la ce oră se face update-ul ci doar ziua în care se face. Cum vi sa mai spus şi mai sus acest lucru nu este hotărât de echipa Grepolis Romania ci de germani.
 

DeletedUser1259

Guest
Probelma este că noi nu suntem informaţi la ce oră se face update-ul ci doar ziua în care se face. Cum vi sa mai spus şi mai sus acest lucru nu este hotărât de echipa Grepolis Romania ci de germani.

Voi nu sunteti o echipa. Voi sunteti doar niste traducatori.
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea intindeti coarda. Se face update si gata. Unde scrie ca e obligatoriu sa se anunte la ce ora se face? Pana la urma noi primim un serviciu gratuit iar unii nu sunt destul de multumiti. Daca as fi admin cu siguranta primeati un avertisment.
Bafta la joc, si sper ca nu sunteti nici unul dintre voi apropiati de mine.
 

DeletedUser

Guest
eu am renuntat, am vrut sa vad despre ce e vorba, m-am lamurit si am plecat
nu e obligatoriu sa anunte, si da este serviciu gratuit, dar aici e vorba de organizare, si de exemplu sunt si oameni care cumpara coins, nici ei nu ar merita sa fie anuntati de ora in caz ca vor suferi pierderi?
in majoritatea jocurilor online, chiar si mmorpg oficiale sau servere private se anunta ora la care incep modificarea, fara a tine cont daca platesti sau nu;
atat am avut de zis, m-am lamurit care era problema, multumesc de informatie si succes la toti in joc
 

DeletedUser2689

Guest
Dupa parerea mea intindeti coarda. Se face update si gata. Unde scrie ca e obligatoriu sa se anunte la ce ora se face? Pana la urma noi primim un serviciu gratuit iar unii nu sunt destul de multumiti. Daca as fi admin cu siguranta primeati un avertisment.
Bafta la joc, si sper ca nu sunteti nici unul dintre voi apropiati de mine.

de acord cu el, ce tot comentati ?
dupa ce ca e gratis aveti si pretenti
 

DeletedUser

Guest
Dar nici macar nu e vorba de pretentii, caci e vorba ca nu s-a anuntat o ora anume cand se actualizeaza. Daca cineva a sperat ca apuca sa face ceva anume pana se actualizeaza serverul si nu a apucat e problema lui.
 

DeletedUser1259

Guest
Dupa parerea mea intindeti coarda. Se face update si gata. Unde scrie ca e obligatoriu sa se anunte la ce ora se face? Pana la urma noi primim un serviciu gratuit iar unii nu sunt destul de multumiti. Daca as fi admin cu siguranta primeati un avertisment.
Bafta la joc, si sper ca nu sunteti nici unul dintre voi apropiati de mine.

Nimic nu este gratis, nici macar aerul pe care il respiri. Daca nu stii nimic despre joc "mecanismele de functionare" nu mai comenta.
Ce se intampla cu persoanele care au platit pentru facilitati? Timpul pierdut se adauga la valabilitatea contului premium?

Failure chiar te rog sa fii pe langa mine.
 

DeletedUser

Guest
Timpul pierdut se adauga la valabilitatea contului premium?
N-am idee, dar poti intreba un admin sau poti pune un tichet.
Aerul pe care il respir eu este gratis, dar eu sunt pe lumea Terra. Tu esti pe alta?
PS: Daca nickul tau in joc este ca si pe forum, atunci nu esti apropiat de mine. Din pacate.
 

DeletedUser

Guest
Sunt de acord cu stephano.NU E CHIAR GRATUIT!Unii baga bani multi in joc,iar pt asta ar trebui ca cei de la Inno Games sa faca un efort suplimentar si sa le ofere mai multe informatii!

P.S:Shi eu sper sa fii pe lng mn.(PE Delta ca pe Alpha nu mai joc, iar pe celelalte lumi nici n-am jucat:))
 

DeletedUser

Guest
Mda, nici yo(din fericire pt tn).Niki nu stiam k exista lumea asta.
 

DeletedUser

Guest
Presupun ca este un motiv intemeiat pentru care nu au anuntat ora la care se face updateul.

Mda, nici yo(din fericire pt tn).Niki nu stiam k exista lumea asta.
Doar dupa cum ai scris pot sa-mi dau seama ca esti pe la 15 ani, iar dupa ce ai scris pot sa-mi dau seama ca inca nu ai buletin.
Imi pare rau, trebuie sa ies.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acum schimbi tonul, nu?!pai NU EXISTA!Nici la celelalte updateuri n-au anuntat cat va dura,etc....
 

DeletedUser47

Guest
Jocul este pus în funcţiune. Ne cerem scuze pentru eventualele neplăceri provocate.
 

DeletedUser

Guest
Era o chestiune de profesionalism sau de bun simt sa fie anuntat up-date-ul cat mai exact posibil.

Plus, romanismele clasice de genul "ceilalti sunt de vina".

In lagatura cu banii, sa nu va faceti impresia ca proprietarii site-ului fac munca voluntara.

Dupa toata povestea asta va urma probabil un mesaj catre toti, de genul: "Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate de ..." Bla, bla.
 

DeletedUser

Guest
doamne incept sa regret ca am zis ceva, s-a ajuns doar la flame acum
nu sunt suparat, nu e nici o problema, am facut o nava noua de coloniare si iau orasul maine in loc de azi, singurul lucru pe care il cer e sa fie o punctualitate mai buna cand vine vorba de update-uri,
jocul e grozav, si nu are rost sa ne tot certam pe nimicuri, doar atat vroiam sa mai zic
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus