Versiunea 1.17

  • Autor subiect DeletedUser245
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
Clarificari

Lucrarile in joc planificate de tehnicienii germani sunt anuntate pe prima pagina a jocului, www.grepolis.ro . De cele mai multe ori exista si un link catre forum pentru a fi anuntate alte detalii. Exista si lucrari facute datorita unor probleme aparute si care nu au fost anuntate. In momentul in care aflam de ele va anuntam si pe dumneavoastra.

Problema de vizibilitate : Anunturile sunt postate pe prima pagina, cea unde va logati. Mi se pare a fi cel mai vizibil loc posibil pentru jucatori.

Anuntarea orei exacte a lucrarilor: Norbit a explicat foarte bine motivul pentru care chiar daca am sti aceste ore, cat dureaza, tot nu v-am spune. Nu din rautate, altele sunt motivele. In plus nu se stie exact cat dureaza lucrarile, mereu poate aparea ceva neasteptat.

Diferente legate de ce se intampla pe .ro si ce se intampla pe alte servere: Eu nu am vazut anunturi pe alte servere care sa spuna o ora exacta nici pentru lucrari, nici de deschidere a unei lumi. Atat pe grepolis cat pe alte jocuri Inno Games.


Prestatia adminilor : Pentru reclamatii la adresa adminilor faceti un ticket sau scrieti un mail lui Stil, conducatorul echipei Grepolis Romania.

Acestea fiind spuse voi inchide acest topic care a deviat de la subiect. Daca apar probleme in urma noului update va rog sa folositi sistemul de suport si sa ne oferiti cat mai multe detalii. Va doresc un joc placut in continuare.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus