Un script nou

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3352

Guest
Se pare ca nu cunosti jocul indeajuns sau vrei sa duci discutia in alta parte...

Din moment ce se poate vedea ce ai in oras cu ajutorul zidului nu vad de ce sa nu se faca uns cript cu treaba asta...

@ chevron, sa inteleg ca tu nu folosesti nici un script? in caz afirmativ tot respectu altfel esti ipocrit.
nu folosesc , nu am folosit scripturi deoarece nu le vad utilitatea

iar in viitor nu voi folosi deoarece voi renunta la grepolis

chiar nu stiu cu ce imi sunt de folos aceste scripturi
 

DeletedUser

Guest
nu folosesc , nu am folosit scripturi deoarece nu le vad utilitatea

iar in viitor nu voi folosi deoarece voi renunta la grepolis

chiar nu stiu cu ce imi sunt de folos aceste scripturi

In cazul acesta tot respectul.

Probabil ai la dispozitie suficient timp liber sa faci tot ceea ce face un script in locul tau... un exemplu foare bun este grepo farmer... fara el ar dura mult prea mult sa merite efortul sa mai farmezi satele de tarani.
 

DeletedUser3352

Guest
In cazul acesta tot respectul.

Probabil ai la dispozitie suficient timp liber sa faci tot ceea ce face un script in locul tau... un exemplu foare bun este grepo farmer... fara el ar dura mult prea mult sa merite efortul sa mai farmezi satele de tarani.
stiu ca este foarte util, dar mi-am format mana sa zic asa si ma misc foarte repede fara el, eu nu farmez decat daca am putere 100% si dispozitie 55% (avand diplomatie) si nu am ratat niciodata

din cate am inteles eu asta ar fi cam singurul script (grepo famer) care sa merite oarecare atentie dar dupa cum am zis eu m-am invatat fara el
 

DeletedUser

Guest
stie

stie cineva cind o sa apar scriptul pentru grafica de noapte :heh:
 

DeletedUser

Guest
voi uitaţi ceva
zidul se poate folosi uşor, faci poză şi scazi poza de după atac
dar asta merge doar când eşti pe cont după fiecare atac al tău
dacă îţi intră 3-4 atacuri pe oraşe diferite până să intri pe cont nu mai poţi folosi zidul decât orientativ

la fel ar fi la script
pur şi simplu, când intri la zid, o să îţi zică, de la ultima accesare aţi ucis...
nu ştii câte ai ucis la fiecare atac
nici nu cred că se poate să bagi chestia asta în raport
nu sunt expert dar aşa mi se pare dacă mă uit la scripturile actuale care folosesc informaţii doar de pe pagina deschisă
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus