Un Nou Zeu

DeletedUser13911

Guest
Cei care au dezvoltat jocul sunt interesaţi de bani în primul rând. Părerea mea, a ta şi a multora nu contează pentru ei. Mult mai importantă este părerea unui jucător dispus să consume 100 euro pe săptămână în joc. Nu ştiu dacă cineva pe ro face asta, dar pe serverele dezvoltate, cu potenţial, gen en sau us, jucătorii de genul ăsta sunt destul de numeroşi
Ei ,vezi,aici e problema.Nu ma deranjeaza ca nu sunt ascultat,nici nu as emite asemenea pretentii,sunt constient de situatie.Ma deranjeaza insa enorm felul de a pune problema,de genul"hai mah,latrati si voi aici pe pagina asta ca oricum ,dupa cum stiti,nu va asculta nimeni".Frustrant e ca mi-o mai si ceri sa o fac,stiind ca e la misto..intelegi.Basca..mai si stergi discutiile ,deh...de ce ...?
In rest, admini,jucatori ,live,probleme..asta e ok..le ntelegem si sper ca si noi la randul nostru suntem intelesi..
Nu e mai simplu sa nu ne mai ceri parerea...e mai firesc si mai ok pentru amblele parti..asa gandesc eu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Citesc usor,mai nou,scriu greu :).Acum ma gandesc ca adminii nostri au o sarcina ingrata rau : sa discute cu noi si cu INNO.Sunt la mijloc.
Datorita faptului ca avem admini pe Grepo.ro,avem Grepo pe Ro.Spun,sunt sigura ca o fac,parerile si doleantele noastre.Daca parere = gold nu sunt compatibile,sunt convinsa ca nu sunt bagati in seama.Cred ca sunt mai frustrati ca noi !Noi avem forumul unde sa ...explodam :)!Ei ?
Ei trebuie sa suporte tot...Criticile noastre si criticile INNO.
 

DeletedUser13911

Guest
De vorbit,vorbesc,dar intre ei..nu vorbeste nimeni cu INNO..ci doar managerul(sunt aproape sigur).De vorbit cu noi..hahahahah,mah ,nu stiu..sunt intr-o silentio stampa ,deaia grava rau....gandesc ei ca e mai simplu si eficient sa taci si sa te faci ca e liniste..hahahah
Nostim,pentru un forum,nostim rau!Eu stiu o metoda prin care sa le atrag eatentia,imediat au sa apara..hahah.CAt de curand am sa o pun in practica,pe pielea mea desigur.De ce..hahah,?Sa vedeti ca "ei este viu".|.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
A 4-a vraja,puterea de aparare a tuturor unitatilor terestre creste cu 15%,cost 470 favoruri.
 

DeletedUser12202

Guest
lgor,da-o naibii !Fluier si eu in biserica si...iau vacanta.Simplu.Distructiv putem actiona toti.Constructiv ???
Suntem o comunitate,mai stim discuta (fara caterinca,la asta suntem asi ) ?.
 

db22urs

Membru activ
Citesc usor,mai nou,scriu greu :).Acum ma gandesc ca adminii nostri au o sarcina ingrata rau : sa discute cu noi si cu INNO.Sunt la mijloc.
Datorita faptului ca avem admini pe Grepo.ro,avem Grepo pe Ro.Spun,sunt sigura ca o fac,parerile si doleantele noastre.Daca parere = gold nu sunt compatibile,sunt convinsa ca nu sunt bagati in seama.Cred ca sunt mai frustrati ca noi !Noi avem forumul unde sa ...explodam :)!Ei ?
Ei trebuie sa suporte tot...Criticile noastre si criticile INNO.

esti de o inocenta molipsitoare, daca tu chiar crezi ce spui si nu este umor negru. :)
 
Sus