Uite asa se face daca iei ban pe nedrept

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10318

Guest
clar boabe :)))) adica e mai bun cu boabe decat cu teci
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
clar boabe :)))) adica e mai bun cu boabe decat cu teci

Te asigur ca se paote si pastai cu ciolan afumat,dar nu asta era intrebarea,ci tipul de fasole,provenienta...ca asta e cel mai important!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
Fasole uscata....n-am ideea mi-au trimis-o de la tara in punga...nu cred ca-i cumparata sa-ti zic vreo firma:))...
 

DeletedUser6553

Guest
Stau singur de 4 ani(clasa a noua) l-anceput a fost supravituire....uscaturile ma fac sa ma simt nasol..in exces numai...

Am gusturi fine,gatesc bine:)).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stau singur de 4 ani(clasa a noua) l-anceput a fost supravituire....uscaturile ma fac sa ma simt nasol..
Sfaturi;
La fierbere schimba apa de 2-3 ori(pune apa fierbinte va fierbe mai repede,pune capac,acelasi efect),caleste zarzavatul un pic cu ciolanul feliat ,nu adauga bulion(pasta de tomate) decat dupa ce e aproape gata ,pasta de tomate intareste orice leguma.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
Schimb apa pt gaze...bulionul il adaug la final din conventie,asa mi s-a spus,fara explicatii...:D.

Thanks for tips!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stau singur de 4 ani(clasa a noua) l-anceput a fost supravituire....uscaturile ma fac sa ma simt nasol..in exces numai...

Am gusturi fine,gatesc bine:)).

sa-mi zici unde si la ce facultate mergi poate ne intalnim ca eu cu mancarea nu le am(nici ochiurile nu imi ies:))
 

DeletedUser6553

Guest
Optez ptr ASE Facultatea de Cibernetica:informatica -economica...Bucuresti... sau cibernetica statica tare-s nedumerit cu astea:)).

N-aveti cantina?:D.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
[video=youtube;CGVm1EjYoyo]https://www.youtube.com/watch?v=CGVm1EjYoyo[/video]
 

DeletedUser

Guest
Neoptolemn! Traiasca neoptolemn ! Legenda lumi my !!!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus