Uite asa se face daca iei ban pe nedrept

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10318

Guest
E deja dimineata buna!
Normal ca nu mai incerc nimic. Dau in ziare sa le fac publicitate =))
 

DeletedUser9489

Guest
Cum poti sa editezi titluri, cand nu mai ai nicio functie, niciun drept? Iar chestia aia cu ''umil jucator'' nu te prinde, din moment ce editezi forumul, asa cum iti convine.
 

DeletedUser

Guest
[...]Am fost si programator. Si astia de la Inno nu st in stare sa faca dupa MAC sa vada ca nu e acelasi PC.....se pare a nu ai cu cine.[...]

Domnule programator, te rog sa-mi spui si mie o functie dintr-un limbaj de programare web care poate sa ia adresa MAC a placii de retea. Iti raspund tot eu: nu este.
 

DeletedUser

Guest
Stiu regulamentul stai calm. E PROST FACUT LA CHESTIA CU CONEXIUNEA. Sau cel putin ADMINI astia habar nu au unii cu ip-urile astea ;)
Am fost si programator. Si astia de la Inno nu st in stare sa faca dupa MAC sa vada ca nu e acelasi PC.....se pare a nu ai cu cine.
Sfatul meu e: Sa-mi dau stergere de pe toate lumile, ca astia isi bat joc de noi. Nu stiu sa rezolve o problema cum trebuie. Fuga ban ca nu a declarat conexiunea...cu cine? CU EI POATE....dar am lasat afis pe usa cu astia care joaca sa vina se declaram.
Cica sa nu ne luam de admini ca e voluntariat, sunt curios cum accepta acesti admini, fara sa-i testeze...ma rog sunt prieteni toti si tot asa ;)

A....domnu' programator de la camin,doriti ceva legi ce se refera strict la confidantialitatea datelor personale?
Mac-ul ala de care vorbesti, poate il "sharuiesti" tu de la colegul din retea,INSA,referindu-ne la un server administrat de un provider,ele sunt confidentiale,au acces la ele doar serviciile in urma unui protocol incheiat.
E la fel ca si la telefonia mobila!

Dupa cum stii sunt unice pentru fiecare utilizator si se folosesc in principiu la altceva decat la ceea ce doresti tu;)
Nu ca INNO nu ar putea sa le "dibuiasca" dar nu se pot folosi de ele,ca nu'i a buna daca faci asa ceva!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
Cum poti sa editezi titluri, cand nu mai ai nicio functie, niciun drept? Iar chestia aia cu ''umil jucator'' nu te prinde, din moment ce editezi forumul, asa cum iti convine.

:)) cum adica editez forumul cum vreau? Asta e buna :)) mi-am editat doar unele postari ca nu am scris bine.....si asta poate oricine...

- - - Updated - - -

A....domnu' programator de la camin,doriti ceva legi ce se refera strict la confidantialitatea datelor personale?
Mac-ul ala de care vorbesti, poate il "sharuiesti" tu de la colegul din retea,INSA,referindu-ne la un server administrat de un provider,ele sunt confidentiale,au acces la ele doar serviciile in urma unui protocol incheiat.
E la fel ca si la telefonia mobila!

Dupa cum stii sunt unice pentru fiecare utilizator si se folosesc in principiu la altceva decat la ceea ce doresti tu;)
Nu ca INNO nu ar putea sa le "dibuiasca" dar nu se pot folosi de ele,ca nu'i a buna daca faci asa ceva!

Am dat mai multe exemple acolo, nu neaprat macul, mai sunt si alte chesti ;)
Da o terminam azi...ca de nu dau pe strong la toti din camin sa-si faca cont aici, sa vada acelasi ip si sa ne baneze pe toti :))) daca asa e corect

- - - Updated - - -

Domnule programator, te rog sa-mi spui si mie o functie dintr-un limbaj de programare web care poate sa ia adresa MAC a placii de retea. Iti raspund tot eu: nu este.

:)) ma bucur ca nu e, e ca tine :D tu esti tot cel care mi-ai raspuns pe tichet, probabil si cel care ma banat cand am parasit alianta, s-au a celui admin care o fi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
::)) ma bucur ca nu e, e ca tine :D tu esti tot cel care mi-ai raspuns pe tichet, probabil si cel care ma banat cand am parasit alianta, s-au a celui admin care o fi ;)

Sa fiu sincer...esti printre putinii jucatori care imi fac zilele frumoase prin ticketele lor.

Si da: eu ti-am dat ban. Lasa tu motivele alea puerile cu iesitul din alianta sau alte nebunii. Nu vad ce relevanta ar avea. Niciun admin nu joaca Grepolis cat timp are drepturi pe acea lume. Asa ca ipoteza ta pica din start.
 

DeletedUser

Guest
Alianta lui baran.gtx prietene nu ?
Sa sti ca nu e admin pe lumea aia ci pe altele ....
 

DeletedUser10318

Guest
Sa fiu sincer...esti printre putinii jucatori care imi fac zilele frumoase prin ticketele lor.

Si da: eu ti-am dat ban. Lasa tu motivele alea puerile cu iesitul din alianta sau alte nebunii. Nu vad ce relevanta ar avea. Niciun admin nu joaca Grepolis cat timp are drepturi pe acea lume. Asa ca ipoteza ta pica din start.


Ba ma lasi cu comenatrile tele? joc de un an cu acel ip si nu am luat ban, ce ciudat sa ma verificati dintr-o data acolo....nu ti se pare asa ciudat? ce daca nu are drepturi acolo, nu are amici admini la care sa apeleze nu? totul sa intampat tocmai atunci asa ca laso balta tu...si nu imi mai zi mie cum e corect ca stiu mai bine cum a fost totul....si ban pt conturi nedeclarate cand nici nu am auzit de aia..da ma rog E CA TINE....hai gata ca ma scoti si din pepepeni...veziti de moderatu tau acolo.....sunteti buni de numai puteti...auzi voluntariat si sa nu ne luam de voi si va bateti joc.


ASA SA O TERMINAM ODATA, VOI AVETI DREPTATE SI GATA!
Poti sterge topicu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce bine cand ai IP dinamic B-)
Imi pare rau pentru tine si sper sa iti rezolve adminii problema cat mai repede.
 

DeletedUser6553

Guest
Mdaa...:))
E prea bun:))).
Tu=prea sceptic..
App vezi ca regula cu proxi e ptr forum nu ptr joc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mdaa...:))
E prea bun:))).
Tu=prea sceptic..
App vezi ca regula cu proxi e ptr forum nu ptr joc...

Daca era asa cum spui linkul tau mai exista aici ,dar dupa cum vezi a fost sters;)


Si mai mult:),l-am folosit si il stiu de un an de zile .Problema e urmatoarea,viteza este prea mica ,foarte mica.
Nu permite scripturi legale.
Si ceea ce e cel mai important ,iti schimba IP la fiecare conectare,bun ,dar cum :),acum esti din Cehia peste 2 minute te conectezi si esti in Uganda,curios as fi eu cum i-ai explica adminului cu ce calatoresti asa repede prin lume!Deci las-o moarta!
Despre securitate,citeste acolo pe pagina de start ,scrie in Engleza foaaaarte clar..ce si cum!

PS: Nu mai invata lumea la prostii,ca isi iau ban si nu stiu pentru ce,cand vor afla nu vor avea cum sa dea vina pe tine;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
Rog un moderator sa inchida acest topic, s-au sa-l stearga!
Deja nu mai este important acest lucru si se face si chat degeaba!
 

DeletedUser

Guest
Lasa mai tontea,mai chatuim si noi un pic,si asa topicul e de fapt offtopic:D
Mai aflam una alta de la cei avizati,cine stie,lucruri importante!
1pacte,in romana bre,deoarece eu cu messengerul si limbajul lui agramat sunt paralel!Nu inteleg ce inseamna 2puncte -liniuta-litera o.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
Lasa mai tontea,mai chatuim si noi un pic,si asa topicul e de fapt offtopic:D
Mai aflam una alta de la cei avizati,cine stie,lucruri importante!
1pacte,in romana bre,deoarece eu cu messengerul si limbajul lui agramat sunt paralel!Nu inteleg ce inseamna 2puncte -liniuta-litera o.

sunt amuzat si eu.de tot cel putin faza cu pozele mi se pare Tare ,zic eu.
 

DeletedUser10318

Guest
Dale in masa de poze, nu rezolva nimic, tot eu sunt de vina ca nu i-am cautat pe aia prin camin sa ne declaram la conexiune:)) ca de stiam ii cautam ca nu imi era mie greu. Dar na asta e :D astept ce sa fac, daca asa se rezolva problema :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus