Trib(Oras)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser520

Guest
În primul rând aici nu esti pe west. Şi în al doilea rând frontul de pe west cu ce spui tu aici nu seamănă deloc:)). În primul rând acel joc nu seamăna deloc cu grepolis. O coparaţie o poţi face între triburile si grepo în niciun caz între west si grepo.

eu cred ca seamana mai mult cu un alt joc , nu stiu daca ii pot da numele , dar oricum e o combinatie de mai multe jocuri
 

DeletedUser

Guest
1. ce ma streseaza pe mine este faptul ca inca vad pe aici prin forum cuvantul tirb. ba frate daca nu iti convine grepolis dute si fa-ti cont pe triburile. eu stiam ca grecii aveau orase nu triburi :))
2. contra
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea cred ca jocul nu ar trebui schimbat in momentul asta si nu ar trebui adaugata absolut nici o cladire noua,pentru ca noi inca nu suntem familiarizati cu cladirile care sunt deja in joc,pluus unitatile.Abia dupa ce vom afla toate tainele acestui joc ar trebui sa se incerce animarea jocului adaugand cladiri si unitati noi pentru a se iesi din monotonie,pentru ca in momentul asta nimeni nu poate spune ca jocul e monoton pentru ca nu cred ca este cineva care sa stie absolut orice despre joc.

Jocul este inca in stagiu de "new borned" si cred ca ar trebui lasat asa,doar sa se faca unele retusuri la actualele unitati si cladiri,asta daca este nevoie desigur.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus