Top12 aliante Beta

DeletedUser

Guest
cu romania nu am avut niciodata , la asa o distanta nu isi are rostul un pact iar cu ava ......
au rupt ei pactul
de ce as face pact cu voi?
 

DeletedUser

Guest
stiam si eu .. unde crezi ca traiesc?:)

Baza De Tratament
the super -PHOENIX-
Avatars
Super alianţa ta , The Spartan Empire
Trădătorii din România !

clasament.png


The Best Top :)).

si tu te lauzi ca Romania a ajuns sa aiba media mai mare la jucatori decat Pheonix????????????
Doamne fereste!! astia nu trebuiau sa se apropie nici in vis de voi!
v-ati lasat pe tajeala si va laudati cu 2-3 care inca tin stacheta sus!marea majoritate doarme in front! mai ai si tupeul sa arati asta cu mandrie!
 

DeletedUser

Guest
Alandala cam are dreptate :)
insa eu ma abtin sa mai comentez :))
 

DeletedUser

Guest
si eu ce vrei sa fac?
asta e , daca au facut 3 fuziuni ca sa aibe media si punctele astea , eu nu am ce sa le fac .. + de asta , ai dreptate .. multi deja se vor lasa de beta .. deoarece , mi-au zis ca aceasta lume , nu are sfarsit .. si cam asa este.
 

DeletedUser

Guest
Dar sa nu uitam fostul Phoenix , cand Argonautii au spus ca suntem mai buni si au acceptat fuziunea si acum suntem foarte buni impreuna.In marea 65 4 jucatori tineau granita cu atacuri in fiecare zi cate 50 (Coleman , crypthon , lumser , Andreasu).Deci eu zic ca alianta merita toate laudele posibile pentru cate a facut , si pentru cate o sa faca.Mai sunt multe exemple de dat acuma.


Romania are media mai mare ca noi ca vad ca toti au aproape polisurile crescute la maxim.De aceea s-a ajuns sa aibe media mai mare ca noi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dar sa nu uitam fostul Phoenix , cand Argonautii au spus ca suntem mai buni si au acceptat fuziunea si acum suntem foarte buni impreuna.In marea 65 4 jucatori tineau granita cu atacuri in fiecare zi cate 50 (Coleman , crypthon , lumser , Andreasu).Deci eu zic ca alianta merita toate laudele posibile pentru cate a facut , si pentru cate o sa faca.Mai sunt multe exemple de dat acuma.


Romania are media mai mare ca noi ca vad ca toti au aproape polisurile crescute la maxim.De aceea s-a ajuns sa aibe media mai mare ca noi.

exact ce zicem... nu gandesti ca o alianta..te gandesti la tine si inca 2-3.

iar Argonautii n-au recunoscut ca sunteti mai buni si i-ati acceptat! just s-a dus la ei sa intrebe! just do it a cerut fuziunea! informeaza-te mai bine si nu mai vorbi ce nu cunosti.
 

DeletedUser

Guest
si tu te lauzi ca Romania a ajuns sa aiba media mai mare la jucatori decat Pheonix????????????
Doamne fereste!! astia nu trebuiau sa se apropie nici in vis de voi!
v-ati lasat pe tajeala si va laudati cu 2-3 care inca tin stacheta sus!marea majoritate doarme in front! mai ai si tupeul sa arati asta cu mandrie!
Dar daca tot au media mai mare ca noi ..
iauite si tu o diferenta clara ..
(Revin la imaginea de la pag 4 )
image.php

Daca Phoenix era "în bandă" era altceva , si puteam sa luam usor din mijloc din mijloc , dar , e mai bine asa .. daca suntem in mijloc , putem sa atacam in orice directie..

( Foarte pacat cei care sunt fix in mijloc , stau acolo .. ca niste "Mormoloci".. )

Edit : Mai au si pact cu Avatarii .. ca nu ar fii deajuns ca au facut 3-4 fuziuni ..
Deci , aici se vede suprematia ..
Noi luptam impotriva tuturor , ei lupta impotriva noastra ..

Altceva?
 

DeletedUser

Guest
si eu ce vrei sa fac?
asta e , daca au facut 3 fuziuni ca sa aibe media si punctele astea , eu nu am ce sa le fac .. + de asta , ai dreptate .. multi deja se vor lasa de beta .. deoarece , mi-au zis ca aceasta lume , nu are sfarsit .. si cam asa este.
Scuzati ca ma bag si eu pe aici,dar vad ca se vorbeste de fuziunile facute de Romania...insa de fuziunile facute de -PHOENIX- de ce nu se vorbeste ? intai cu Argonautii apoi cu o parte din JDI assault si mai nou si cu o parte Helios ....
 

DeletedUser

Guest
Scuzati ca ma bag si eu pe aici,dar vad ca se vorbeste de fuziunile facute de Romania...insa de fuziunile facute de -PHOENIX- de ce nu se vorbeste ? intai cu Argonautii apoi cu o parte din JDI assault si mai nou si cu o parte Helios ....

+11111111
Chiar asa?!
 

DeletedUser

Guest
si daca punem toate fuziunile facute de JUST DO IT. si Argonautii in calcul da cu virgula , ambele aliante au avut fuziuni dar JDI in special , apoi au urmat o fuziune intre ele apoi cu JDI asault apoi si cu helios
deci sa fim seriosi care e deviza lor ? cand scadem in clasament facem repede o fuziune ?
si o fuziune o faci cu o alianta aliata nu cu dusmani , iar fuziunile facute de cei de aici au fost doar intre dusmani ...

alex45 - da au ceva jucatori buni insa de ce luau bataie mereu ? o jucatoare foarte buna din Helios a batut in Andreasu ca in hoti de cai , crypthon si lumser erau in pierdere in fiecare saptamana , ii cucereau jucatori din The Spartan Empire si Helios , doar COLEMAN a rezistat si e bun ....
si zici 4 jucatori insa cati jucatori sunt in M65 si nu fac fata la o mana de oameni ?
 

DeletedUser

Guest
Unii vin de nevoie, că n-au încotro, însă cu prima șansă vor pleca. Locul 1 actual are piloni de nisip.
 

DeletedUser

Guest
Argonautii au venit la noi ca sa formam o echipa de neinvins.JDI era filiala Just do it cum scria si in descriere.Heliosul si-a pierdut toata flota la o colonizare si s-au dat si ei batuti , sa nu vb de cei 4.Dupa cum puteti vedea , cei 4 vroiau sa plece de acolo polisurile pierdute pe acolo nu au fost prea multe si sa vb si despre asta 2 alianta vs 4 jucatori sa fim seriosi :-j.

Sunt foarte multe exemple de dat :p , daca vreti insir pe aici ce a facut pana acum PHOENIX.Respect pentru alianta. :pro:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca tu crezi ca ei s'au batut cu 2 aliante in M65 gresesti prietene , 2 aliante pentru tine inseamna 8 jucatori rasfirati ? si nu erau doar ei erau o multime de jucatori
 

DeletedUser

Guest
Prietene defapt nu e asa , se dadea in ei mult de tot :p , dar nu are rost sa ne certam fiecare are parerea lui.Dar lasam topurile sa vb :D
 

DeletedUser

Guest
sunt in M65 si stiu destul de bine ce s'a intamplat acolo :)
ma rog :))
 

DeletedUser

Guest
ahh

Personal nu inteleg de ce va agitati atat de mult cand vine vb de alianta Phoenix:heh: .Majoritatea vrem sa le furam pozitia in clasament si este de inteles acest lucru.Un lucru e clar,ii admir ptr modul cum reusesc sa adune toata crema aliantelor cu ,care mai ieri erau in razboi(azi frati de arme).
Ar trebui felicitati ptr cat de bine stiu sa "manipuleze" acest joc:.:).Mirajul puterii si frica unora de a nu risca sa piarda din orase ii tine astazi pe Phoenix in clasament,Felicitariii!
Sa vedem cat vor mai accepta si se vor mai lasa influentati ceilalti conducatori din celelalte aliante.bye:cool:
 

DeletedUser

Guest
Personal nu inteleg de ce va agitati atat de mult cand vine vb de alianta Phoenix .Majoritatea vrem sa le furam pozitia in clasament si este de inteles acest lucru.Un lucru e clar,ii admir ptr modul cum reusesc sa adune toata crema aliantelor cu ,care mai ieri erau in razboi(azi frati de arme).
Ar trebui felicitati ptr cat de bine stiu sa "manipuleze" acest joc:..Mirajul puterii si frica unora de a nu risca sa piarda din orase ii tine astazi pe Phoenix in clasament,Felicitariii!
Sa vedem cat vor mai accepta si se vor mai lasa influentati ceilalti conducatori din celelalte aliante.bye

suntem cei mai buni si gata!
din toate punctele de vedere,insa sa nu fie acuzati cei care vin la noi,e clar ca suntem un colectiv unit si le place sa faca parte dintr-un colectiv unit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
clasamentx.png

Harta
image.php

-PHOENIX-
Romania
Avatars
Assyrian Kingdom
Fortis
Baza de Tratament
Ambu Black Elite
Akkadian Kingdom
Justitiari
SANATORIUL
 
Sus