Top 15 Jucatori

DeletedUser

Guest
55694077965719930646.jpg
 

DeletedUser

Guest
Bugsy, nu te mustra constiinta sa fii in W.O.G dupa cate ai zis de noi? Sau dintr`o data ti`ai dat seama "ce oameni si colegi minunati sunt cei din alianta W.O.G"?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De ce sa ma mustre constiinta?! NU am omorat pe nimeni...e doar un joc pe care eu prefer sa il joc ca si jucator profesionist la un nivel mai ridicat... nu am timp sa cunosc fiecare jucator dupa personalitatea sa si nici nu e un obiectiv pentru mine, doar imi fac datoria fata de alianta si de noii colegi la fel cum am facut si in trecut in fostele aliante unde am activat... nu am de impartit nimic cu nimeni ,nu iubesc si nici nu urasc pe nimeni... mersi de bun venit... :p
 

DeletedUser

Guest
Bugsy, nu te mustra constiinta sa fii in W.O.G dupa cate ai zis de noi? Sau dintr`o data ti`ai dat seama "ce oameni si colegi minunati sunt cei din alianta W.O.G"?

Da-mi te rog adresa unde sa-ti trimit un bax de bere, o sticla de vin sau o sticla de Chivas.

- - - Updated - - -

De ce sa ma mustre constiinta?! NU am omorat pe nimeni...e doar un joc pe care eu prefer sa il joc ca si jucator profesionist la un nivel mai ridicat... nu am timp sa cunosc fiecare jucator dupa personalitatea sa si nici nu e un obiectiv pentru mine, doar imi fac datoria fata de alianta si de noii colegi la fel cum am facut si in trecut in fostele aliante unde am activat... nu am de impartit nimic cu nimeni ,nu iubesc si nici nu urasc pe nimeni... mersi de bun venit... :p

Danutz draga, fi bun si reformuleaza-i fetei raspunsul asa pe limba noastra cum te stim noi, nu induce lumea in eroare !!!
Raspunsul pentru Teutz este de fapt urmatorul:

"ma mustra un pic, dar vezi tu eu tot timpul mi-am urmarit interesele..... la nivel profesionit evident. Nu am timp sa cunosc fiecare jucator...de fapt nu ma intereseaza asta, imi fac datoria fata de alianta si colegi cerand sprijin ca se razbuna fostii colegi pe mine...nu am de impatit nimic cu nimeni, n-am cohones pentru o actiune, am fosti colegi de-a lungul timpului care-mi cedeaza orasele pe tava....., nu iubesc si nu urasc pe nimeni...ar fi culmea sa fiu iubit sau urat la randul meu....(????)
merci de bun venit (cam tarziu ai rabufnit.....dar na asta e, acum suntem colegi de "suferinta" !!)"

PS: sper ca n-ai tupeul atat de mare sa lasi un comentariu aici..."amice"...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cam tarziu am rabufnit eu? Daca este vorba de mine, eu am fost in vacanta....si na, auzisem eu ceva de aceasta mutare dar zic "eh lasa fie ce o fi, eu vreau sa ma distrez" si pana mea cand am ajuns acasa sincera sa fiu mi s-a parut cam ciudata mutarea, ma gandeam cum ar fi sa plec eu de langa morrigane, playfair, zmeu, lexin, (nu mai zic de satanist ca m-ar manca) ETC.....UHHHHH URAT AR FI, nu as putea sa nu mai barfesc zilnic cu ei pe forum :) si de aceea l-am intrebat pe bugsy ceea ce este scris mai sus....dar in fine el se intelege bine cu colegii mei (cred), sa ii fie de bine in noua alianta :D daca asta este alegerea lui.


Nici macar la aliati nu as putea sa ma duc, dar tocmai la dusmani....oricum zic inca o data ca e alegerea lui si na....sper sa ii fie bine la noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cam tarziu am rabufnit eu? Daca este vorba de mine, eu am fost in vacanta....si na, auzisem eu ceva de aceasta mutare dar zic "eh lasa fie ce o fi, eu vreau sa ma distrez" si pana mea cand am ajuns acasa sincera sa fiu mi s-a parut cam ciudata mutarea, ma gandeam cum ar fi sa plec eu de langa morrigane, playfair, zmeu, lexin, (nu mai zic de satanist ca m-ar manca) ETC.....UHHHHH URAT AR FI, nu as putea sa nu mai barfesc zilnic cu ei pe forum :) si de aceea l-am intrebat pe bugsy ceea ce este scris mai sus....dar in fine el se intelege bine cu colegii mei (cred), sa ii fie de bine in noua alianta :D daca asta este alegerea lui.


Nici macar la aliati nu as putea sa ma duc, dar tocmai la dusmani....oricum zic inca o data ca e alegerea lui si na....sper sa ii fie bine la noi

Oricum, dau berea, vinul sau "glaja" ;). destinatar???
 

DeletedUser

Guest
As prefera un vinisor sau un must ca tot au inceput sa se culeaga viile :D asa ca adresa o sa ti-o dau pe joc atunci cand incepi sa zdrobesti strugurii (asta daca ai bunici pe la tara) :D
 

DeletedUser

Guest
Cei care puteti va rog sa mai puneti un update la topul jucatorilor si la topul aliantelor de pe Xi...am promis ca ma ocup eu de topicurile acestea,dar mi-am luat laptop si sincer imi prind urechile la facut print screen :) Mersi anticipat.
 

DeletedUser1011

Guest
Gradinita, astia de va aplaudati singuri, se schimba putin lucrurile, clasamentul asta de ce nu aveti curaj sa-l postati...

_UMntOJZxWm9xeR6Wkr8.png

wQIjHstHjcWURcAbfJfv.png


05.11.2012
 
Sus