Top 15 Jucatori

DeletedUser8418

Guest
Capture.png
 

DeletedUser

Guest
Update 10.07.2012

55155486917822712026.png
 

Atașamente

  • jucatori.jpg
    jucatori.jpg
    21,3 KB · Vizualizări: 7

DeletedUser8276

Guest
hai levix ca acuma poti sa dai cat mai multe olimpiade ca nu te ataca nimeni ce nu bagi mare??? poate o sa ai si tu succes la fete dupa ce ajungi pe primu loc
 

DeletedUser

Guest
hai levix ca acuma poti sa dai cat mai multe olimpiade ca nu te ataca nimeni ce nu bagi mare??? poate o sa ai si tu succes la fete dupa ce ajungi pe primu loc

eu nu stiu ce este o olimpiada pentru ca de cand joc grepolis nu am dat nici una, da vad ca te pricepi tu la olimpiade.

ps: nu trebuie sa am succes la fete mersi, poate tu joci jocul asta sa ai succes la fete, dar pentru mine este un joc.

poate de asta te doare pe tine asa ca nu contezi in acest joc, ai avut si tu lumea ta mica, ai simtit un pic ca esti un pic important fiind lider intr-o alianta, si vin oamenii rai gen levix, satan1st, bfd, Infern etc.... si iti distrug lumea, iti iau jucaria, si tu trebuie sa te intorci in viata reala ... saracau de tine ....
 

DeletedUser8276

Guest
pai te lasam pe tine sa fii bun in lumea virtuala... macar sa fii si tu bun la ceva:) se vede ca e un joc pt tine:))) cat si pentru multi dintre prietenii tai
 

DeletedUser

Guest
macar sa fii si tu bun la ceva:)

alo, anca, regulamentul:

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.

sau pentru el nu se aplica?
de unde stie el pentru ce sunt bun sau nu in viata reala?

clar atac la persoana ...da in fine, se pare ca daca el te-a felicitat pentru munca depusa pe acest forum, pentru el regulamentele nu se aplica.
 

DeletedUser

Guest
eu nu stiu ce este o olimpiada pentru ca de cand joc grepolis nu am dat nici una, da vad ca te pricepi tu la olimpiade.

ps: nu trebuie sa am succes la fete mersi, poate tu joci jocul asta sa ai succes la fete, dar pentru mine este un joc.

poate de asta te doare pe tine asa ca nu contezi in acest joc, ai avut si tu lumea ta mica, ai simtit un pic ca esti un pic important fiind lider intr-o alianta, si vin oamenii rai gen levix, satan1st, bfd, Infern etc.... si iti distrug lumea, iti iau jucaria, si tu trebuie sa te intorci in viata reala ... saracau de tine ....

Daca iti spun ca si asta tot atac la persoana este, ce zici?
 

DeletedUser

Guest
Nu am observat numai la tine, nu te mai victimiza atat. Si te-as ruga sa nu ma acuzi pe partinire pe nedrept si fara sa cunosti toate datele problemei.
 

DeletedUser

Guest
Crede-ma pe cuvant ca nu sunt pusa aici doar pentru ca am ochii caprui. Citesc toate postarile si cele care depasesc limitele le sanctionez.
 

DeletedUser

Guest
ai ochi caprui? frumos, si eu.

nu am spus ca esti pus pentru ochii caprui, am spus doar ca depasirile de limita ale lui neluh iti cam scapa, cum ti-a scapat si asat:

pai te lasam pe tine sa fii bun in lumea virtuala... macar sa fii si tu bun la ceva se vede ca e un joc pt tine)) cat si pentru multi dintre prietenii tai
 

DeletedUser

Guest
ps: nu trebuie sa am succes la fete mersi, poate tu joci jocul asta sa ai succes la fete, dar pentru mine este un joc.

poate de asta te doare pe tine asa ca nu contezi in acest joc, ai avut si tu lumea ta mica, ai simtit un pic ca esti un pic important fiind lider intr-o alianta, si vin oamenii rai gen levix, satan1st, bfd, Infern etc.... si iti distrug lumea, iti iau jucaria, si tu trebuie sa te intorci in viata reala ... saracau de tine ....

Si asta mi-a scapat. Sau nu se pune cand le tolerez pe ale tale, ci doar ale altcuiva?
 

DeletedUser

Guest
mi se pare mie sau domnu./doamna levix acuza un moderator ca tine partea cuiva?.. hmm oare cauta sa fie banat ..:)
 

DeletedUser8276

Guest
pentru informarea ta am fost sanctionat dar trecem peste oricum pentru mine vei ramane o domnisoara care a stricat rostul unui server si toti ... te-au urmat acu te dai si tu mare ca ai realizat ceva neseminficativ...
 

DeletedUser

Guest
pentru informarea ta am fost sanctionat dar trecem peste oricum pentru mine vei ramane o domnisoara care a stricat rostul unui server si toti ... te-au urmat acu te dai si tu mare ca ai realizat ceva neseminficativ...

nu cred ca am stricat serverul, cred ca am dat rost serverului.
pana acuma toti au fost baieti buni, fiecare alinta a fost alianta onesta, de partea binelui.

acuma exista lupul cel rau, alianta mare si rea, exista "tradatori" in potriva carora se pot unii fortele binelui.
incepe sa semene cu un roman, cu o poveste ... cu personaje pozitive, si personaje negative.
cu jucatori care sunt onesti, cinstiti, lupta sub steagul dreptatii si jucatori care au numai trasaturi negative ... tradatori, mercenari, fara bun simt, care incearca sa strice armonia din aceasta lume fermecata.

daca credeti in povesti, sperati, fortele binelui intotdeuna inving fortele "raului".
 

DeletedUser8276

Guest
nu cred ca am stricat serverul, cred ca am dat rost serverului.
pana acuma toti au fost baieti buni, fiecare alinta a fost alianta onesta, de partea binelui.

acuma exista lupul cel rau, alianta mare si rea, exista "tradatori" in potriva carora se pot unii fortele binelui.
incepe sa semene cu un roman, cu o poveste ... cu personaje pozitive, si personaje negative.
cu jucatori care sunt onesti, cinstiti, lupta sub steagul dreptatii si jucatori care au numai trasaturi negative ... tradatori, mercenari, fara bun simt, care incearca sa strice armonia din aceasta lume fermecata.

daca credeti in povesti, sperati, fortele binelui intotdeuna inving fortele "raului".

glume de targu mures?
 
Sus