Top 12

DeletedUser

Guest
mă rog , eu nu vroiam să fac asta , dar .. asta e , fiecare cu ce vrea
uitaţi şi un clasament ..
loc2w.jpg


...si parca spuneai ca ajungeti si pe locul 1.Dar alianta nu mai este,sunt curios de ce:confused:
 

DeletedUser3972

Guest
Asa face el.Dacă vede ca e incapabil sa ridice o alianța ,o dizolva.Eu am ridicat de 2 ori AOG. pe iota,pentru ca sunt jucatori precum warrior care te lucrează in afara jocului.Important este ca AOG. e in apoi sus,cu cea mai mare medie de puncte(pana acum:D)
 

DeletedUser

Guest
Asa face el.Dacă vede ca e incapabil sa ridice o alianța ,o dizolva.Eu am ridicat de 2 ori AOG. pe iota,pentru ca sunt jucatori precum warrior care te lucrează in afara jocului.Important este ca AOG. e in apoi sus,cu cea mai mare medie de puncte(pana acum:D)
Este,felicitari.Insa ati pierdut multi membrii si academia nu mai este stabila.
Dar el ce a facut?Inafara de dizolvarea aliantei Centurionii Hasta.
 

DeletedUser3972

Guest
Nu ne pasa de academie.Inainte de deschiderea lumii am anuntat ca nu vom avea academie.
 

DeletedUser

Guest
defapt am fost trădat pe faţă , mi s-au luat drepturile , şi un prieten de-al meu îi rămăsese lider , i-am zis să-mi dea lider şi am scos tot afară ..
şi mi s-a zis , tu ne-ai ridicat , acum avem alianţa noastră , şi îi schimbase şi numele .

Ps-> Ce am dizolvat eu , este Brutal Family pe Theta !
Centurionii Hasta nu au fost dizolvaţi .
 

DeletedUser3972

Guest
Au inceput si atacurile.AOG. e pe 1 global si 1 luptatori(momentan si sper ca ramanem):D
 

DeletedUser2743

Guest
CLASAMENTUL DE ASTAZI 09/03/2011 (vreau sa precizez ca ne aflam pe primul loc de ceva timp,sa speram ca vom ramane asa)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
nu vreau sa provoc certuri si suparari intre noi,dar nu veti ramane acolo.imediat dupa cuceriri vom vedea cine ramane acolo.spun asta,deoarece voi sunteti cam jos la luptatori(pe locul 12 mai exact):D
 

DeletedUser

Guest
Se păstrează , îşi fac armată , şi când e gata 100% pentru cuceriri , îi vedeţi în acţiune ..
 

DeletedUser3972

Guest
TOP 5 ALIANTE.HARTA.:

TOP 5 ALIANTE

image.php


CETATEA DACICA->ALB
ARMY OF GREEK.->NEGRU
Phoenix Legion->ROSU
LEGIOM DACORUM->GALBEN
PANDA->VERDE
 

DeletedUser

Guest
Cetatea dacica a declarat razboiul celor din ARMY OF GREEK. si nu numai. Cand vor incepe cuceririle sunt curios cum va fi. Alianta mea nu prea are treaba cu ce se intampla pe acolo.:p
 

DeletedUser3972

Guest
cand a declarat razboi cetatea dacica?nu trebuia sa stiu si eu?:))(mare pacat ca avem razboi cu o alianta,care are puncte de batalie cat doi jucatori de ai nostri):D
 

DeletedUser

Guest
defapt am fost trădat pe faţă , mi s-au luat drepturile , şi un prieten de-al meu îi rămăsese lider , i-am zis să-mi dea lider şi am scos tot afară ..
şi mi s-a zis , tu ne-ai ridicat , acum avem alianţa noastră , şi îi schimbase şi numele .

Ps-> Ce am dizolvat eu , este Brutal Family pe Theta !
Centurionii Hasta nu au fost dizolvaţi .

tu de la cine ai cerut voie sa iei numele de hasta ?
asi fii foarte curios
imperiumpspwallbydevian.jpg
[/URL][/IMG]
 

DeletedUser

Guest
tu de la cine ai cerut voie sa iei numele de hasta ?
asi fii foarte curios
imperiumpspwallbydevian.jpg
[/URL][/IMG]
Mda , eu am zis că s-a dizolvat pe Epsilon , şi am vrut s-o duc mai departe , sub acelaş nume , dar , Aisa nu a mai intrat pe Forum ( Cred ) ca sa imi citeasca mesajul .
 

DeletedUser

Guest
sa duci mai departe o alianta partea a unei familii dusmane pe aceasta lume?hmmm
 

DeletedUser5221

Guest
Parerea mea despre aceasta lume este f. proasta.Nu am vazut niciodata o lume mai slaba(adevarat ca am vazut mai multe dar numai in .com).Nu vad nicio alianta sau jucator capabil sa fie in top 50 in niciun server din .com.Dar adevarul este ca tocmai de aceea am ales sa joc aici,datorita cresterii f. lente a jucatorilor.Dar hei,ce stiu eu,sunt doar un incepator din afara top 1000.Oricine se simte dator sa ma pedepseasca pt afirmatiile facute,este binevenit.Ma voi apara cu toti calaretii si prastiasii pe care ii am plus f multe nave usoare.poate si cateva nave de colonizare.Va doresc mult succes!
 

DeletedUser

Guest
CETATEA DACICA avanseaza repede cu numeroasele cuceriri si jucatorii ce se remarca prin performanta acumulata mai repede decat cei din celelalte aliante.Hibernand aproape 1 luna pe locul 1 au fost depasiti de Centurionii,dar nu pentru mult timp.
 
Sus