Top 12

DeletedUser

Guest
Top 12 aliante,la al doilea refresh:)

opo57k.jpg




Deja mi-am facut o parere despre centurioni.unii aveau dreptate,desi nu am vrut sa ii cred.Centurionii sunt multi,ca altfel nu fac nimic.Multi dar fara onoare si stil de joc.:)
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea este ca e cam devreme pentru topuri. Ar trebui sa mai asteptam o perioada.
 

DeletedUser3972

Guest
corect.deja s-a schimbat topul de 3 ori,atat la aliante cat si la jucatori:)(top12)
 

DeletedUser

Guest
un top la nivelul asta e inutil, arata doar numarul de recrutari.mai multa rabdare si poate-mi explici si mie cum iti dai tu seama de carater, onoare si stil de joc dupa cateva ore?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
am atins si eu locul 1 global,si locul 1 cu alianta:)(sa ma laud):D
 

DeletedUser

Guest
Felicitari SnOp, esti cel mai bun jucator din cati am vazut. Locul 1 global :eek: ...cine nu ar vrea. BRAVO !
 

DeletedUser

Guest
am atins si eu locul 1 global,si locul 1 cu alianta:)(sa ma laud):D
Ai uitat sa spui si locul 1 pe mare si pe insula :p
Ar fi fost deadreptul ciudat sa fii locul 1 global si locul 2 in alianta...lol
Felicitari...dar o sa va intrec si o sa ma mentin pe 1 ;)
 

DeletedUser

Guest
A-ti mai vazut alianta in care toti 50 de membri sa fie in top 50 global?
Poate o sa vedeti in Iota :D
(Sunt doar glumet nu naiv...dar totusi ar fi interesant ;) )
 

DeletedUser4871

Guest
nu e cazul sa ne gandim la top pentruca vedeti si voi ce se intampla
ca si cu alianta Evolution in 2 zile a ajuns la top 5 si dupa cineva a sters-o si ieri iarasi s-a facut si spre nerusinarea lui cel care a preluat conducerea aliantei a impus tot felul de reguli si nu a mai avut cui sa impuna reguli
 

DeletedUser

Guest
Dacă se putea să fim 300 în alianţă, nu ne lua nimeni la puncte !:))

uitaţi o Harta ( Zoom 8 )
uitaţi o Harta ( Zomm 4 )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pe aceasta lume sunt aliante slabe si jucatori necunoscuti.Nu vad competitie.
Felicitari pentru ARMY OF GREEK. si Aliens,singurele aliante ce ar putea ajunge undeva dupa parerea mea.
 

DeletedUser3972

Guest
Am aflat de ce sunt atatia centurioni si diferite copi ale aliantelor mari(sa o iau cu inceputul)

Inainte de deschiderea unei lumi(theta) mi s-a propus,ca,sa fondez o alianta care are deja un renume si e destul de cunoscuta pentru a atrage membrii.Am refuzat,si am reusit eu sa creez un nume,nu sa il copiez.Trebuie sa fi incapabil din toate punctele de vedere,sa furi un nume pentru a atrage 2,3,4,5 membrii.Din aceasta cauza s-au format 50 de aliante de Centurioni(fiecare cu fel de fel de academii).Voi da si un exemplu:Warrior17 a vrut sa fondeze o alianta(Brutal Family),nu a fost in stare si i-a trecut o idee stralucita sa mai faca inca o alianta de centurioni.asa,a adunat ceva membrii,care nu stiu cat vor rezista cu o asa conducere care,fara un nume copiat nu puteau recruta 10 membri.Tot respectul pentru cei care au inceput de la 0 si acum sunt sus.

Ma scuzati daca am gresit in exprimare,dar sunt cam obosit.(M-am gandit sa mai fac conversatie):D
 

DeletedUser

Guest
Pai dansii asa cred ca daca se numesc centurionii o sa fie cei mai buni..membri le vin dar v-om vedea in curand ce va fi...:D
 

DeletedUser

Guest
mă rog , eu nu vroiam să fac asta , dar .. asta e , fiecare cu ce vrea
uitaţi şi un clasament ..
loc2w.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jenant

Draga Warror17,

Intr-adevar..fiecare face ce vrea..cum vrea si cu ce vrea...dar asta nu face ca situatia sa fie mai putin jenanta decat este deja.CENTURIONII HASTA ..si anume HASTA...a fost cuvantul ales de mine, inainte ca alianta mea, unde eram intemeietor..sa devina Wing al Centurionilor..mi-a luat cateva ore bune sa ma decid ce nume consider ca s-ar potrivi mai bine...si ideea imi apartine in totalitate...pe scurt..MARCA INREGISTRATA.Imi aduc foarte bine aminte de tine...si in mod sigur nu ai facut parte din Conducerea Hasta...si nici macar din vechea garda a acestui wing...
Ma gandesc, daca eu am simtit un gol in stomac atunci cand am vazut numele aliantei, ales de mine...reutilizat...practic..de un NON-HASTA...imi imaginez ce or simti adevaratii intemeietori ai Centurionilor, inca de pe Delta, la vazul unor intamplari similare...
Probabil...o fi vreo pana de imaginatie !...ce se repeta si se repeta si se repeta si se repeta la nesfarsit pe aproape toate lumile...

P.S. Daca tot esti smecher alaturi de alianta ta Centurionii Hasta...sa te anunt macar ce inseamna numele...
Hasta = Suliţa romană a început să fie folosită de unităţile de triari din epoca republicană, iar după reforma lui Marius, suliţa a devenit armă standard aflată în dotarea soldatului roman.Avea corp de lemn (hastille), vârf de fier (cuspis) foliform sau romboidal cu înmănuşare tubulară cu o lungime de aproximativ 20 cm, uneori lustruit şi arar îmbrăcat în foi metalice preţioase probabil pentru paradă şi călcâi de fier, conic. Lungimea totală ajungea la aproximativ 1,5 m.

SPQR
(daca stii ce inseamna...)
 

DeletedUser3972

Guest
mă rog , eu nu vroiam să fac asta , dar .. asta e , fiecare cu ce vrea
uitaţi şi un clasament ..
loc2w.jpg

Nu se face acum clasamentul.AOG. e pe 4 pentru ca a dat afara niște membrii.A fost pe 1 pana acum.Ai prins si tu un moment de screen.Vedem peste o luna:D
 
Sus