Top 12

DeletedUser

Guest
scz

scuze de offtopic! am vazut ca a aparut la cazarma calul troian..!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ha Ha Ha

gata , m-am prins , păcăleala de 1 aprile....depozitul si cu cercetarea de plus resurse este la 25500....deci inca 10 in plus ioc..nu-i de unde! , maine dispare sigur..bravo admini!! o gluma excelenta!:)
 

DeletedUser5221

Guest
Toata lumea se cearta pe aici.Poate de aia jucati asa slab,din lipsa de timp....
 

DeletedUser

Guest
406 Eiffel 4177 CETATEA DACICA 1 4177

asta esti tu in clasament...adica un jucator care intra cand are chef si mai da o duma pe forum iar cand isi aminteste parola de la cont mai da un nivel la cladire
Tare mult as vrea sa citesc macar pe forumul asta parerile celor care conteaza...De ce nu se poate ca tot ce se posteaza pe aici sa fie cat de cat profesional....pur si simplu e o bataie de joc...parca am fi in generala...Daca nu va duce capu sa postati ceva inteligent si folositor pt toata lumea luati o pauza

Mda vad ca esti intradevar un om cu caracter...Am glumit cu primul post caci atmosfera era tensionata..toti se certau.Da,am un punctaj mediu fata de cel de pe locul 1 cu 3 orase insa sunt gata cu cucerirea si voi creste curand.Fata dece te astepti,un jucator pro nu este no-life-erul ce isi petrece viata in fata calculatorului.Postez pentru ca imi place,lafel despre joc.Intru cand am timp caci viata mea nu depinde de grepolis.Stiu grepolis si voi creste pe iota in scurt timp,dar mai mult timp voi aloca versiunii 2.0.Din pacate esti orb,nu sti sa faci comparatia dintre un jucator cu 3 orase si un jucator de elita ce ia parte la miscarile aliantei.Esti ca marea majoritatea,unde-s puncte este profesionalism.Revenind la punctele mele.Cat timp majoritatea punctelor topului nu este departe de ale mele sunt multumit.Nu vreau sa ma iau in gura cu tine acum si nici sa spun ca esti un jucator slab,50 orase pe delta este un scor remarcabil.Tot ce vreau sa spun este ca trebuia sa lasi comentariul la:.Daca nu va duce capu sa postati ceva inteligent si folositor pt toata lumea luati o pauza si ca nu punctele fac jucatorul.Intradevar primul post a fost inutil,dar chill ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3292

Guest
Mda vad ca esti intradevar un om cu caracter...Am glumit cu primul post caci atmosfera era tensionata..toti se certau.Da,am un punctaj mediu fata de cel de pe locul 1 cu 3 orase insa sunt gata cu cucerirea si voi creste curand.Fata dece te astepti,un jucator pro nu este no-life-erul ce isi petrece viata in fata calculatorului.Postez pentru ca imi place,lafel despre joc.Intru cand am timp caci viata mea nu depinde de grepolis.Stiu grepolis si voi creste pe iota in scurt timp,dar mai mult timp voi aloca versiunii 2.0.Din pacate esti orb,nu sti sa faci comparatia dintre un jucator cu 3 orase si un jucator de elita ce ia parte la miscarile aliantei.Esti ca marea majoritatea,unde-s puncte este profesionalism.Revenind la punctele mele.Cat timp majoritatea punctelor topului nu este departe de ale mele sunt multumit.Nu vreau sa ma iau in gura cu tine acum si nici sa spun ca esti un jucator slab,50 orase pe delta este un scor remarcabil.Tot ce vreau sa spun este ca trebuia sa lasi comentariul la:.Daca nu va duce capu sa postati ceva inteligent si folositor pt toata lumea luati o pauza si ca nu punctele fac jucatorul.Intradevar primul post a fost inutil,dar chill ;)

Ai facut o afirmatie corecta nu marimea conteaza ....sa ramanem aici daca privesti atent la atacatori sunt sigur ca vei gasi acolo pe oamenii care isi ajuta alianta in loc sa ia orase pe iota de fapt sunt sigur ca cu timpul ai sa relizezi ca fiecare dintre noi isi ajuta colegii...Ti am dat ex doar lumea Iota...e valabil si pe lumea epsilon unde am fost defender si inca sunt...cu toate astea sunt in top atacatori....cat de mult conteaza clasamentu....pt mine foarte putin....tot ce conteaza sunt colegii mei .Sunt constient ca daca sunt egoist pot sa fiu pe primul loc ca marime nu e un lucru greu de facut...cel putin pt mine...dar asta ar insemna sa joc singur...iar lucrul asta nu imi face placere.....Asta ca sa stii cateva despre noi si de ce nu suport ca nimeni sa comenteze la adresa noastra....pur si simplu nu ne cunoasteti...si prefer ca lucrurile sa ramana asa , at voi fi CHILL ...toate cele bune si sper sa nu ne mai auzim in astfel de ipostaze
In ce priveste lumea epsilon am ramas doar sa ajut cativa prieteni cum pot ...cand ei no sa mai joace no sa mai activez nici eu....take care
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Esti pe langa...grepolis ca strategie in primul rand cu afirmatia de mai sus
Pot sa ti garantez ca ma pot bate cu cel putin 2 aliante de 50 de membri pe iota singur...si no sa reusiti sa mi luati niciodata un oras ...asta doar daca am timp sa joc.
Afirmatia ta de de mai sus aduce in discutie lumea epislon ...si tot paralel esti pe langa faptele reale....greul aliantei il duc oamenii activi cei care au acolo la medalii 10000 de trupe pierdute in sprijinirea aliatilor...si daca te binevoiesti sa te documentezi inaite sa deschizi guritza aia si sa faci curent ti as fi recunoscator pe viitor
Sper sa nu te jignesc ...dar oricum nu mi pasa ca tine buni de gura pe forum am vazut destui...sunteti fara experienta in ce priveste grepolisul iar daca doriti sa va afirmati facetio pe seama voastra nu pe comenturi la adresa unor oameni pe care nu i cunoasteti
Ps: parerile tale si a celor ca tine nu ma intereseaza si nici nu privesc alianta fanion ...Printre jucatorii buni de grepolis iti pot da un nume alexgopro nu zilieri ca tine ....care au norocul sa fie departe de jucatorii activi...sa se dezvolte dand festivale iar apoi sa faca comenturi ca s a luptat...daca te luptai cu nucleul de activi nu erai pe harta PUNCT la fel ca restu
Domnule sefutzz,nu mai vreau sa nici-un comentariu pe tema asta,las dor timpul sa demonstreze cat de mult te inseli in privinta mea,si ca faci afirmati despre oameni pe care nu ii cunosti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3292

Guest
Domnule sefutzz,nu mai vreau sa nici-un comentariu pe tema asta,las dor timpul sa demonstreze cat de mult te inseli in privinta mea,si ca faci afirmati despre oameni pe care nu ii cunosti.

Baiatule grepostats imi spune destul si despre tine....nu vreau sa ne certam...asa ca las o balta si tu...am spus sa posteze jucatori de valoare nu bagatorri de seama toata coada clasamentului si doar blablauri...Cat despre timp...daca iau doar lumea epsilon...nu vrei sa mi stii parerea eu unu as lua pozitia strutului inainte sa mai postez ceva aici
 

DeletedUser

Guest
Baiatule grepostats imi spune destul si despre tine....nu vreau sa ne certam...asa ca las o balta si tu...am spus sa posteze jucatori de valoare nu bagatorri de seama toata coada clasamentului si doar blablauri...Cat despre timp...daca iau doar lumea epsilon...nu vrei sa mi stii parerea eu unu as lua pozitia strutului inainte sa mai postez ceva aici
Da grepostats ... in situatia mea nu cred ca se poate judeca dupa pct de batalie si iti spun si de ce,ia intreaba-ti colegi cate incercari de am-i cuceri vre-un oras au avut pe epsilon ? si nu au reusit nimic ...acum iti spun si situatia la luptatori...eu nu am avut o alianta mare in spate care sa ma ajute cu sprijin doar 3-4 colegi mai activi deci nu puteam sa stau in fata atacurilor vostre care atacati 10-20 si asa am adoptat un stil de joc mai economicos cu gandul de am-i pastra orasele doar.
 

DeletedUser

Guest
hihi

Baieti...baieti...calmati-va va rog...
in primul rand noi nu am atacat impreuna 10-20 atacatori..cine crezi ca si-ar fi pierdut timpul?? ...si energia...cu cate 20 x minim 5 orase = 100 atacuri..pe dumneata domnule marcelmarcelinho...sa fim seriosi...ai socotit gresit sau iti dai prea mult credit....singurul jucator din big family demn de atacuri...a fost flapy...restul prietenii...si persoane de umplutura...dar nu asta conteaza..conteaza sa ne simtim bine pe acest joc...

sefulici..pufulici...nu-ti mai bate capul...
 

DeletedUser

Guest
Baieti...baieti...calmati-va va rog...
in primul rand noi nu am atacat impreuna 10-20 atacatori..cine crezi ca si-ar fi pierdut timpul?? ...si energia...cu cate 20 x minim 5 orase = 100 atacuri..pe dumneata domnule marcelmarcelinho...sa fim seriosi...ai socotit gresit sau iti dai prea mult credit....singurul jucator din big family demn de atacuri...a fost flapy...restul prietenii...si persoane de umplutura...dar nu asta conteaza..conteaza sa ne simtim bine pe acest joc...

sefulici..pufulici...nu-ti mai bate capul...
Hai sa fim seriosi,poate vrei sa iti aduc aminte fara sa exagerez un atac organizat de voi intr-o dimineata ...au fost atacuri fara numa cei care sa-u incadrat cam in 7-8 ore cu atacuri au atacat pe mine si flapy1 atunci s-a luat si aparatorul zilei.Cat despre flapy ma bucur ca ai amintit de el ...cel mai bun prieten de joc am jucat mereu in echipa ,asta ti-o poate confirma el.
Aici vreau daca se poate sa se termine accest subiect fara rost si jignirile aduse fara nici-un fel de dovezi.
 

DeletedUser

Guest
hmmm

seriosi suntem..cel putin eu...a fost un atac organizat asupra a 4 jucatori de la voi..cu 5 atacuri pe fiecare...imi amintesc extrem de bine caci eu am impartit jucatorii si atacurile pe fiecare oras...deci practic..facand o socoteala simpla..de la 2 jucatori..max 3 cat te-au atacat...pana la 10-20..e cale lunga..la fel si de la 5 atacuri la 100...la fel de lunga este calea...sper doar sa fi invatat pana in acest moment ca atacul terestru se trimite intotdeauna insotit de nave usoare...datorita acestor erori ale tale..ale voastre..si la noi s-a luat medalie de aparator al zilei... in repetate randuri...

atacurile acelea au fost initiate din motiv de practica...trebuia cumva sa-mi invat oamenii atacul organizat si la secunda...si practica cea mai simpla se facea pe big family...la momentul respectiv...

singurul care a meritat atentia unui atac organizat profesionist a fost flapy...motiv pentru care a fost atacat de mine personal..si cu ajutorul lui 2nice...si sa ne intelegem..doar noi 2..restul capeteniilor si atacatorilor prin definitie...nu au fost convocati...

cum a spus si colegul meu..prea multe pareri pe forum..in prea putina cunostinta de cauza...macar daca doriti discutii faceti-o pe fapte reale..nu pe cai verzi pe pereti..cat despre flapy...a fost singurul care nu numai ca isi insotea terestrele cu usoare..mai stia si sa fenteze atacuri...pacat ca a plecat inainte sa invete si alianta regula "de 3 simpla" a atacurilor....asta ca atacator...ca aparator..se baza ca marea majoritate pe sprijin cat mai consistent primit..nu vreau sa amintesc ca 4000 de bireme in acea zi au venit numai de la un singur om...iar dragul meu flapy a primit in acea zi peste 10.000 bireme...in conditiile in care eu si 2nice nu ne-am pus la bataie toate orasele de atac naval...

deci..bla bla bla...vb fratilor in cunostinta de cauza..altfel..spuneti pas...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
hopa, cearta!!!

ce faceti dragii mei, ati si inceput sa va certati? Aisa, rupei pe toti:D, sefutzz baga mare la aparare sa devii nr 1 la aparatori, sa vedem cine mai comenteaza atunci:D in fata voastra. bft
 

DeletedUser

Guest
clasamentjucatori.gif
 

DeletedUser

Guest
Flaviutza25 isi merita locul cu adevarat.. Este un jucator exceptional..
 

DeletedUser

Guest
Flaviutza25 isi merita locul cu adevarat.. Este un jucator exceptional..

O cunosti negrule? Se supara daca ii trimit scrisoare de intentie sa devina locatara a haremului? Caut un porumbel voiajor ca sa-i expediez intentia ca asa corespondam NOI. Nu prin mail-uri ,mess-uri sau skype-uri.
 
Sus