Theta - "jucatori" josnici

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3972

Guest
vorbise ferma=))

mai calm luptatorule sa nu pocnesti.trebuie sa te distrezi in acest joc.eu am luat 2 "pedepse" de la adminii acestui joc,si tot sunt peste tine la puncte:D.asa ca,mai invata sa joci:)
 

DeletedUser

Guest
Cat ti-a luat sa gandesti asta..?

Sti ca tot odata iti zignesti multi colegi care au sub punctajul tau si sunt tot ferme..Inteleg ca esti mai...dar incearca sa scoti ceva inteligent:eek:
 

DeletedUser3972

Guest
defapt,te jignesc doar pe tine.tu esti marele luptator care trage sforile in acest joc.imi pare rau ca m-am pus cu tine si te las sa pastrezi contul cu SnOp. :D:))
 

DeletedUser

Guest
Eh..ce sa spui si tu...Sti ce ma intreb eu...Voi va laudati de nu mai stiti de voi...Atuncea cand veti pierde totul sau o sa iti trasneasca una centurionii ma intreb ce mai spuneti :))
 

DeletedUser

Guest
Mai bine sar inchide topicul ca snop are gura plina cu inteligenta si nu toti merita sa fie desteptati chiar de tine.
 

DeletedUser3352

Guest
vorbise ferma=))

mai calm luptatorule sa nu pocnesti.trebuie sa te distrezi in acest joc.eu am luat 2 "pedepse" de la adminii acestui joc,si tot sunt peste tine la puncte:D.asa ca,mai invata sa joci:)
Snop nu vreau sa ma amestec in lupta lumii theta, am spus la inceput ca nu este corect fata de tine daca s-a procedat asa urat DAR acum a mai aparut o mica problema:

- ai spus ca ai primit "2 pedepse" - asta inseamna ca NU AI JUCAT CORECT si CINSTIT

Consider ca nu este onorant pentru tine sa te lauzi atata timp cat s-a demonstrat ca ai trisat
 

DeletedUser4201

Guest
imi cer scuze de offtopic, dar tin sa repet ce am mai zis: originalitatea numelor de aliante, interdictie clara de a mai exista o anumita alianta de succes pe alte lumi si interdictie de a fi 100 de aliante facute de te miri cine pt te miri ce povesti. asa poate "curatati" jocul. cine vrea alianta sa-si pune mintea la contributie sa-i dea un nume original si sa-si recruteze oamenii cinstit pe cale diplomatica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Rog frumos să păstraţi discuţiile întrun cadru cât de cât civilizat.Vă puteţi contra/contrazice cât doriţi dumneavoastră, dar fără jigniri şi fără atacuri la persoană.

Mulţam anticipat.


@ Sorin

Poţi deschide o temă cu aspectul menţionat de tine la secţiunea ,,Propuneri'' a forumului.
 

DeletedUser4201

Guest
nici nu ma mai chinui. si nici tu nu trebuie sa te chinui. nu se vrea asta tocmai ca sa existe dispute din astea probabil. pacat! nu ar trebui sa se ajunga la jigniri sau chiar amenintari reale (sper sa nu apara niciodata asta) pt un joc unde ar trebui sa socializam si ar trebui sa ne distram si mai ales tre sa intelegem ca jocul se bazeaza pe un sistem de rotatie. resurse armate atacuri. deci nu cred ca tre sa ne enervam daca suntem atacati sau sa primim amenintari cand atacam. ASA E CONCEPUT JOCUL. cel putin eu asta am inteles din el.

si ce am zis acum nu e offtopic. e legat de subiectul topicului. numa ca e ceva ce ar trebui sa intelegem toti ca sa nu se ajunga la astfel de topicuri "murdare".
 

DeletedUser

Guest
Suntem oameni şi supuşi greşelilor. Chiar şi eu am sărit în dese rânduri calul, în trecut, pe extern şi am fost penalizat ca atare.
Important este să învăţăm din greşeli. Ale noastre sau ale altora.
 

DeletedUser

Guest
tot fiind aici rubrica cu jucatori josnici , am mai intilnit eu unul
la inceput nu am vrut sa mai postez si pe extern , dar nesimtirea neavind margini , am zis sa fac cunoscut lumii theta inca un jucator josnic



ARMY of GOD pe 16.02.2011 la ora 22:21 intemeiere pact
LiquidDesire a aderat la alianţa ARMY of GOD. pe 24.02.2011 la ora 09:39
nepotu18 din alianţa ARMY OF GREEK. a pierdut oraşul Envy. pe 28.02.2011 la ora 07:59
LiquidDesire din alianţa ARMY of GOD a cucerit oraşul Envy. pe 28.02.2011 la ora 07:59
Alianţa ARMY OF GREEK. a dizolvat pactul astăzi la ora 08:37

ok , ati citit alea de mai sus si nu ati inteles nimic ?? va lamuresc eu :


pe data de 13.02 ARMY OF GREEK. face pacy cu ARMY of GOD .
pe data de 24.02 LiquidDesire adera la ARMY of GOD
pe data de 28.02 LiquidDesire cucereste satul lui nepotu18 , membru al ARMY OF GREEK.
ASTAZI , 02.03 INCHEIAM PACTUL CU TRADATORII

in ziua respectiva am incercat sa iau legatura cu domnul LiquidDesire , dar dinsul citea mesajele si ignora :

cristi4seby pe 28.02.2011 la ora 18:29
?
cristi4seby pe 28.02.2011 la ora 12:41
de cei ai luat orasul lui nepotu ?

apoi am prezentat problema in cadrul conducerii , iar intr-un final am reusit sa vb cu domnul LiquidDesire :

LiquidDesirepe 01.03.2011 la ora 15:16

M-a calcat pe bec iar eu nu stau la discutii.Orasul lui era rezervat de cand eram in The Legendary Army si inainte sa avem pact cu ei.M-au intrebat si liderii de aici care e treaba.Le-am explicat ca nu am nici o problema cu Army of Greek,singura mea problema era cu nepotu. Cu scuzele de rigoare pentru alianta voastra,nu o sa mai existe atacuri asupra Army of Greek.

cristi4seby pe 01.03.2011 la ora 15:21

sincer iti zic ca nu ma intereseaza ce probleme aveai tu inainte sa intri in army of god , dar odata ce ai intrat , respecti pactele ...

acum e dreptul meu sa cer sa fii dat afara si sa conditionez asta cu ruperea pactului ...
.....................................................
LiquidDesire pe 01.03.2011 la ora 17:25

Da,stiu,sunt un monstru. Continua cu conceptia ca jocul asta e o casa de binefacere si in curand o sa te manance cei care inteleg ce presupune acest joc.


raspunsul conducerii :


ARMY of GOD

01.03.2011 21:32

Ingerul nu va fi dat afara deoarece mesajul l-am primit dupa ce a fost cucerit jucatorul tau. Pe viitor puneti oamenii sa fie activi si sa anunte imediaT orice neregula aparuta ptr a putea fi rezolvata in timp util.INGERUL MEU A PROMIS CA NU VA MAI ATACA PE NIMENNI DIN FAMILIA NOASTRA si inca ceva sper ca s-a zvoit prost ca tu vei rupe pactul cu noi din cauza unei reglari de conturi.
Eu si ingerii respectam aceasta familie si sper sa nu patim ca pe zeta:(unde am fost tradati in masa si tot am ramas pe podium si formam o aliantta adevarata acum.
-respect=-onoare=resposabilitate-

cristi4seby

01.03.2011 23:07

1.Ingerul nu va fi dat afara deoarece mesajul l-am primit dupa ce a fost cucerit jucatorul tau --> ce importanta are , atita timp cit suntem aliati ?

2.Pe viitor puneti oamenii sa fie activi si sa anunte imediaT orice neregula aparuta ptr a putea fi rezolvata in timp util --> acush ma uit pe stats si iti iau oamenii la controlat , cei inactivi de 24 ore

3.INGERUL MEU A PROMIS CA NU VA MAI ATACA PE NIMENNI DIN FAMILIA NOASTRA --> atita timp cit a atacat un aliat si ia luat satul , cine mai da doi bani pe cuvintul lui ?


4.inca ceva sper ca s-a zvoit prost ca tu vei rupe pactul cu noi din cauza unei reglari de conturi. --> voi rupe pactul deoarece voi refuzati sa dati afara unul care calca in picioare toate pactele , asadar nu ma pot astepta la altceva de la voi


5.Eu si ingerii respectam aceasta familie si sper sa nu patim ca pe zeta --> in ce fel respectati ? luand satele aliatilor ???


6.-respect=-onoare=resposabilitate- --> spuse de tine in acest moment sunt doar niste vorbe goale , fara continut si sens


IN URMA ACESTOR DISCUTII SI A RASPUNSURILOR PRIMITE , EU REFUZ SA FIU ALIAT CU CINEVA CARE CALCA IN PICIOARE ORICE PACT , PE MOTIV CA RESPECTIVUL E INACTIV ..:) .... CE IMPORTANTA ARE ASTA , POATE FI SI LIPSA 2 LUNI ... ATITA TIMP CIT EU NU L-AM SCOS LA INTERNE , E ALIAT , IN PLUS RESPECTIVUL NU ERA INACTIV , CI LA ATACT MISELESTE NOAPTEA, IA BAGAT NAVA LA 23.59 SI IA LUAT SATUL LA O7.59 .

FERESTE-MA DOAMNE DE PRIETENI , CA DE DUSMANI MA APAR SINGUR



cristi4seby
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
daca mai eram acolo,faceam 2 lucruri:
1.faceam un chestionar in alianta pentru a intreba daca pactul ARMY OF GOD e avantajos,daca iesea ca nu e rupeam pactul instantaneu
2.saream cu atacurile pe LiquidDesire,indiferent in ce alianta ar fi(aliata sau nu).


******************************************************************
Dupa cucerirea lui LiquidDesire,vorbeam si cu conducerea din ARMY OF GOD.

Si sa nu uitam,ca aliati au si ei rugamintile lor.Le raspundeam cu aceeasi moneda(daca pactul ramanea)
 

DeletedUser5133

Guest
nu inteleg rostul postului tau h3ll atata timp cat cele 2 army-uri inca se ajuta intre ele :D
 

DeletedUser3972

Guest
e vechi postul acela.vezi ca pe undeva pe acolo ai si o data:))
 

DeletedUser5133

Guest
ai dreptate ...Last edited by H3ll; 03.03.2011 at 18:08:11. :rolleyes:
acuma au devenit buni prieteni :D
 

DeletedUser

Guest
Mno,sa-mi dau si eu cu parerea:D

Acel oras a fost rezervat si urma sa fie innobilat.Daca innobilatorul a trecut in alta alianta,ghinionul lui!
 

DeletedUser4866

Guest
Mno,sa-mi dau si eu cu parerea:D

Acel oras a fost rezervat si urma sa fie innobilat.Daca innobilatorul a trecut in alta alianta,ghinionul lui!



God si greek se iubesc la infinit acum:)):))(SW)
Si sa nu uitam si lexul din aceasta ecuatie:)):))
 

DeletedUser3972

Guest
Pai e si normal.Iubirea dintre AOG si LEX este de cand eram si eu pe acolo si am vorbit cu liderii LEX.Cel cu ARMY of GOD,a venit dupa retragerea mea,dar vad ca pactul rezista.Asa se intampla cand ai un pact de foarte mult timp.:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus