Theta - "jucatori" josnici

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Acum 2 zile am primit un mesaj de la 2 jucatori de pe Theta : TraianQ si marius07letmen X. Mesajul continea Ideile unui alt jucator despre alianta -LEX- si despre cum se va sterge la **** Army of greek. cu cei din -LEX-, acest jucator era SnOp . Acel mesaj a fost urmat de 2 screenuri de la cei 2 , la inceput am crezut ca este adevarat dar am dorit sa vedem adevaraul si iata ce am descoperit:

Am stat mult si am analizat asa zisele poze de la TraianQ si marius07letmen X si am ajuns la concluzia ca nu au idee ce este aceea onoare. Sau injosit atat de mult sa faca un cont nou cu numele SnOp. ba chiar au modificat pana si screenul trimis stergand punctul de la finalul numeleui... am reusit impreuna cu alti 2 prieteni sa descoperim separat fiecare dintre noi adevarul...

Am depus un ticket pe forum pentru tine si pentru onoarea lui SnOp (chiar daca nu il cunosc pe acest jucator cred ca merita sa stie adevarul si sa poata juca in continuare), speram sa ne rasplatim greseala si alianta sa si cu el sa nu sufere !

cei 2 jucatori mentionati la inceput au facut un cont secundar "SnOp." si au trimis mesaj catre contul lor adevarat cu continutul : "SnOp pe zz.zz.zz la ora zz:zz
Avem pna cu lex numai sa nu ne atace....))) ca sunt prosti bata si ma si enrveaza. Ne stergem cu ei la cur lasa ca ii facem pe toti dar ii luam pe rand mai intai pe feonix aia si tot asa si dizolvam un pna sa conducem totu noi vom fi singurei ) asa ca zic ca nu ar trebuii sa iti faci griji

(Acest mesaj a fost redirecţionat) "

De asemenea cei 2 jucatori au mers atat de departe in cat au facut screenuri cu acel mesaj, dar au umblat la nume si au sters punctul de la numele jucatorului fals. Ce nau reusit sa faca este sa modifice si distanta dintre numele jucatorului si scrisul de la data de trimitere a mesajului, si de asemenea sa corecteze culoarea de fundal de la mesaj unde se vede clar diferenta daca maresti imaginea , fundalul de la mesaje fiind un maro deschis iar in situatia de fata era alb de la stergerea facuta de cei 2. Am reusit prin folosirea Photoshop sa consider atat eu cat si alti 3 jucatori ca defapt acea poza a fost modificata si nu este adevarata...

Prin Urmare fiti atenti la prieteni pentur ca dusmanii nu se complica cu asa ceva, ei va vor trupele si polisul dar nu si integritatea sau onoarea !
 

DeletedUser

Guest
Putem ştii şi noi cine sunt cei doi jucători incriminaţi de tine ?
 

DeletedUser

Guest
Da, ai scris...dar nu ai fost destul de explicit în exprimare. De aceea am cerut anumite lămuriri.
Punctul meu de vedere, exprimat şi în trecut în ceea ceea ce priveşte situaţii de acest gen, este acelaşi :
În dragoste şi în război, totul este permis. :)

Pe Eta există 3- 4 conturi ,,clonă'' ale contului meu ( cu mici diferenţe- fără punct în compoziţia nick-ului) , conturi de pe care s-au trimis diverse mesaje.
Din punctul meu de vedere, fraier este cel ce ,,pune botul'' la astfel de încercări ridicole de a discredita pe unul sau pe altul, fără a verifica autenticitatea unor asemenea mesaje.
 

DeletedUser

Guest
Da, ai scris...dar nu ai fost destul de explicit în exprimare. De aceea am cerut anumite lămuriri.
Punctul meu de vedere, exprimat şi în trecut în ceea ceea ce priveşte situaţii de acest gen, este acelaşi :
În dragoste şi în război, totul este permis. :)

Pe Eta există 3- 4 conturi ,,clonă'' ale contului meu ( cu mici diferenţe- fără punct în compoziţia nick-ului) , conturi de pe care s-au trimis diverse mesaje.
Din punctul meu de vedere, fraier este cel ce ,,pune botul'' la astfel de încercări ridicole de a discredita pe unul sau pe altul, fără a verifica autenticitatea unor asemenea mesaje.

Cura pacatosului:D adevar graieste!
 

DeletedUser

Guest
ce s`au complicat ei cu alt cont cu editatul pozelor :|...sunt alte solutii mult mai usore.. (editat pagina html)
 

DeletedUser3352

Guest
Da, ai scris...dar nu ai fost destul de explicit în exprimare. De aceea am cerut anumite lămuriri.
Punctul meu de vedere, exprimat şi în trecut în ceea ceea ce priveşte situaţii de acest gen, este acelaşi :
În dragoste şi în război, totul este permis. :)

Pe Eta există 3- 4 conturi ,,clonă'' ale contului meu ( cu mici diferenţe- fără punct în compoziţia nick-ului) , conturi de pe care s-au trimis diverse mesaje.
Din punctul meu de vedere, fraier este cel ce ,,pune botul'' la astfel de încercări ridicole de a discredita pe unul sau pe altul, fără a verifica autenticitatea unor asemenea mesaje.
In esenta ai dreptate dar se uita usor ca acesta este un joc, un joc unde ar trebui sa te distrezi

Nu sunt de acord cu utilizarea unor astfel de tehnici murdare si josnice

Eu consider ca este mult mai indicat sa se joace cu fair-play fara a se uzita de astfel de "josnicii"

Prietenul meu, pianistul Snop, are destule defecte (pe care eu le-am mai taxat pe forum) DAR nu este corect si cinstit fata de el sa fie "lucrat" astfel
 

DeletedUser

Guest
Marius si cum mine nu avem legatura...Adica eu eram cel care prelua informatii si le dadeam mai departe :)...Am vrut sa nu ma bag dar kyto cam tragea de mine. Mai aveam un cont pe lumea aceasta...Oricum aveam de gand sa ma las ca nu imi placea sa joc aicea cu asa multa lume ,,rea''...



Bafta pe aceasta lume in continuare..:)

P.S. Joc numai pe alpha.
 

DeletedUser

Guest
Eu ma mir cum exagera kyto de mult..:)). E si snop asta...a vrut sa faca totul din interior si necinstit...e un joc :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Prin urmarea acel ,,individ'' care imi dadea pozele la comanda lui kyto ca nu vroia sa isi arate indentitatea a fost prea destept...Parca imi aducea aminte de cineva dupa limbajul si modul in care scrie.
 

DeletedUser

Guest
Am facut acest cont traianq doar pentru a vedea cum stau jucatori astia cu gura mai mare....Si cum de tradeaza pentru nimica...doamne....Dar ce sa faci ?:) SnOp sparge tot si se foloseste de toti... pe eta cu imp si m3high a fost o faza din nimica dar poate ca mai te enervau ei cateodata sa nu iti vorbeau frumos dar....macar nu te trada sau alte lucruri de genul...Ei bine am reusit sa imi fac si prieteni de incredere:rolleyes:


Mercenar nu sunt. Spion? As mai fi daca as spune..
Si snop...hai lasa ca oricum nu ai intelege.

Cat despre mine mia placut mult in reborn cam peste tot unde a fost si il stimez pe AlexGoPro...ma stie el :)



ASAA ca...Nu mai am treaba cu acest cont intitulat TraianQ...cei care mai vor sa tina legatura imi dau un mesaj privat.

Respect Onoare Glorie !

Bafta si mult spor !

TraianQ
 

DeletedUser3972

Guest
ma asteptat la orice din partea "inamicilor" dar nu sa isi faca un cont cu SnOp. si sa incerce sa imi strice relatiile diplomatice.jucatori de nimic,care neavand ce face pentru a da jos un jucator sau o alianta se apuca de "smecherii".au facut chiar si o alianta numita "ARMY OF GREEK.ONE" si au incercat sa se dea,drept "mine".Ca sa nu mai am parte de asa fani,pe lumile ce vor urma voi folosi alt nickname.
 

DeletedUser3972

Guest
corect.nu imi pasa de fanii ca tine.poti sa faci la conturi cu numele meu si sa creezi clone ale AOG cate vrei ca tot o ferma ramai.si in curand asa va deveni si colegul tau din conducerea aliantei de noob-i PHOENIX LEGION.si acum sa nu imi zici ca esti ferma ca nu ai vrut sa joci pe theta ca nu tine.am vazut toate rapoartele.si inca ceva,spunei lu colegatu' sa nu se mai milogeasca de mine sa incheiem razboiul.si nici tu sa nu imi mai ceri invitatii;)
 

DeletedUser

Guest
Ce stupid=)) Am citit tot insa nu ma asteptam la asa ceva din partea lor. Nu vreau sa fac atacuri la persoana pentru ca as avea ceva de spus despre cei doi insa ma abtin. Nu vreau sa ii dau de lucru moderatorului nostru drag:p
 

DeletedUser

Guest
SnOp...Puţin îmi pasă de părerea ta. Nu contează deloc. Stai tu inteligent acolo in varf si folosestete de toti....si joacate cu sabierii, tu pierzi ca nu iti dai seama de adevaratul sens al jocului. Bine ca ai tu coroana, fata de mine...eu am armura si sabie.
 

DeletedUser3972

Guest
degeaba un soldat are armura si sabie,daca nu are si mintea necesara pentru a le folosi.


Eu nu ma folosesc de nimeni.Cei ce sunt cu noi,ne sunt prieteni(aici ma refer la LEX).Dar,luptatorul de tine nu are de unde sa stie,pentru ca el nu are asa ceva.Cei ca tine se pot folosi de alte metode, specificate mai sus.ai uitat ca este doar un joc,in care ar trebui sa te distrezi.esti putin cam "obsedat" de iti faci atata sange rau pentru asa ceva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
traiane daca stiai de chestia asta atunci nu te chinuiai sa mazgalesti screenul cand leam cerut ca si dovada... am tras de voi sa dovediti cele scrise pentru ca nici mie nu mi-ar fi fost bine sa fie adevarat acel mesaj... ati crezut ca va jucati cu incepatori poate si ati dat de cineva care va pus la zid... ghinion. poate data viitoare nu umblati cu smecherii !
 

DeletedUser

Guest
Am spus ce am avut de spus despre tine...Nu ai respect fata de nimeni acuma te crezi marele bun :)). Distrugi jucatori buni degeaba...Macar eu inca imi dau cuvantul...fata de al tau care lai dat si mereu ai mintit...E si multa oftica pe capul tau..Nu o sa te prinzi niciodata ce-i cu jocul asta...



Astept sa vad sa faci cu alianta asta...Ne auzim peste cateva luni(daca mai rezisti) sa ne dam rotunzi....:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus