THE BLACK PEARL vs. IMPERIVM ROMANVM

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu stiu de ce mai postati aici ca din cate vad doar membri THE BLACK PEARL mai tine topicul asta viu, este clar, tacerea din partea IMPERIVM spune tot.
Trebuie "printati" baietii din alianta pentru ca deja incep sa se imprastie in alte aliante, si in cateva saptamani nu o sa mai existe alianta si cu asta au scapat.
 

DeletedUser

Guest
stai calm ca sunt scanati si nu scapa decat daca se muta pe alt server ori se joaca frumos la marginea hartii cu orase de 1000 de puncte maxim.
uite aici :


chisleag
marty67
Intangibil
GEORGE N
Keyos
NosRA
p9wer
suko
Casillas
Myhayyy
Vomitory
RedLion
X3me
FiREMiNT
nicos
garancea
Georges101
alex2000
Horia Matei
teapa
taiana
devills
SimonaS
danutz22
BigFoot89
Bidian
gyyc
antonio1
GxG11
laur25
sissestii
solly
yooooooo
KOol
florin2k11
DarkJones
muuc
bibideri
Terje Bakken
OqLeBarron
bravus
Varzabarza
tavi74
mayddy
lettall
Xael
myra
lyala
Komurra
Alaricus
ahyle
bbmaximus
alma
Pistii
mauo30
RAIZEN
Ang3ll
Cradle87
vasile83
andreea1cool
greenday93
HADRYANUS
Cosmin.
FxSubzero
Verux
zigzag
valahcs
hunterss
adyyyshor
vasila
45yy
dansumulescu
mery25
PASHA
most
azorel
buberian
Blackwarrior
extazy18
alexandru17
tzutzu
heryalex
Claudiocent
gagea ionut
Odysseus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vezi că mai au și afiliați...
să nu îi ratați și pe ăia(gen academie sau wing)
și acolo se ascunde Satana...
 

DeletedUser

Guest
vezi că mai au și afiliați...
să nu îi ratați și pe ăia(gen academie sau wing)
și acolo se ascunde Satana...

Satana suntem noi....pentru ei Apocalipsa e reprezentata de alianta THE BLACK PEARL.uita-te la orasele mele numarul 11 si 12...numele lor ...Gog si Magog care in credinta popoarelor antice(evreii) reprezentau cei 2 giganti care aduc prapadul pe pamant.ei sunt gigantii ce s-au razvratit impotriva zeilor si care au ridicat o armata impotriva lor.unii ii considera sinonimi cu sfarsitul civilizatiei.noi suntem ca armata rosie a Rusiei....inainte intotdeauna niciodata inapoi, suntem legati unul de altul intru toate ca spartanii lui Leonidas...cucerim sau suntem cuceriti, dar nu dam inapoi.preferam sa fim scosi de pe harta decat sa facem pact cu trisorii sau sa iertam vreunul.
 

DeletedUser

Guest
și acolo se ascunde Satana...
:)):D
Totusi nu vad pe nimeni de la IMPERIVM ROMANVM pe aici,e numai The Black pearl cu posturi.poate sunt ocupati cu construirea la miile de biremele.
 

DeletedUser

Guest
Bine ar fii ..le`am si propus sa le trimitem resurse sa le faca mai repede ..

ps.dupa cate cereri primim pe privat (de la membrii lo) pana acum faceam inca un wing BP ..probabil ii luam pe toti si doar schimbam numele din Impervm in Wing2 BLACK PEARL ..merge ? ca prea vor toti sa o "tunda" pe unde apuca ..
 

DeletedUser

Guest
Doriti sa fiti voi dusmanii nostrii?

PS.am o intrebare ..adminii care joaca,joaca cu numele de admin sau sunt "undercover" ?
 

DeletedUser

Guest
Si, si... :p
Da' nu prea stiu sa mai fie altul in afara de mine cu un cont "undercover".

LE: Am uitat sa precizez.. Banuiesc ca nu te referi doar la lumea Gamma... Pe aceea eu nu joc de fel...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hi,hi ..
ma gandeam eu , intrebarea a fost pusa de curiozitate,si asta doar datorita faptului ca mi`am adus aminte de triburile , unde ne luptam cu 2 admini :) si tarziu am aflat , dar baietii (jos palaria) au jucat corect, sau cel putin asa credem noi ,au jucat au luptat mult ,au pierdut dar nu cred ca au uzat de drepturile de admini ..
ps.aveau alt nick ..:)
 

DeletedUser

Guest
Hai mai Rade, fii serios acum , daca ar fii sa facem un chestionar, cred ca cel putin 80% din server ar vrea sa fie dusmanii vostrii ..cine d`zeu nu ar vrea sa rupa gura manelistilor ? :))

ps.eu personal nu .ca de ce sa nu recunosc, la o bauta ,ce d`zeu sa ascult ? rock sau havy metal ?
 

DeletedUser

Guest
De curiozitate, cu cine ai jucat?

iti zic eu ca asta nu a jucat nici un triburile....de jucat a jucat cu vecinii si prietenii la nunta la o verisoara de-a lu' nevasta unui prieten comun de la scara vecina pe care il stim prin intermediul uni amic ce il cunoastea pe sotul celei care s-a maritat la scara lu sinsila. :confused:
 

DeletedUser

Guest
Norbitt, sunteti colegi , nu am sa spun asa ceva ,dar eu personal m`am inteles foarte bine cu ei ..
Daca cumva mai ai legaturi pe acolo, poate iti aduci aminte de tribul Menthor ..noi eram aia care am parasit toti odata satele :)

a fost frumos ,dar prea plictisitor ,dupa ce am ajuns sa atacam la 19 ore ..:) aici ne`am obisnuit de la inceput cu atacurile la 10000 de ore si deja e regula ..

tot ce pot spune e ca erau doua fete ...foarte dragute ..,cu care ne`am intalnit in momentul in care au venit la Sibiu ..super de treaba fetele .si foarte corecte
 

DeletedUser

Guest
Norbitt, sunteti colegi , nu am sa spun asa ceva ,dar eu personal m`am inteles foarte bine cu ei ..
Daca cumva mai ai legaturi pe acolo, poate iti aduci aminte de tribul Menthor ..noi eram aia care am parasit toti odata satele :)

a fost frumos ,dar prea plictisitor ,dupa ce am ajuns sa atacam la 19 ore ..:) aici ne`am obisnuit de la inceput cu atacurile la 10000 de ore si deja e regula ..

tot ce pot spune e ca erau doua fete ...foarte dragute ..,cu care ne`am intalnit in momentul in care au venit la Sibiu ..super de treaba fetele .si foarte corecte

auzi bre dar nevasta ta stie de alea 2 fete? sau ai zis ca te duci la o bere cu baietii? =))
 

DeletedUser

Guest
iti dai seama ca era la bere cu baietii si culmea nici semnal nu avea la telefon ca era nu stiu ce deranjament pe la un releu si lucrau baietii....apoi parca il vad pe sinsila cum ajunge la locul intalnirii, isi scutura blana pretioasa si zice uitandu-se cu coada ochiului in spate sa nu cumva sa fie urmarit : "ce face fetele?":D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus