THE BLACK PEARL vs. IMPERIVM ROMANVM

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
desi am inceput de ceva timp aceasta disputa continuam aici sa ne laudam care cu ce poate.sa incep? ok....pai treaba sta asa :

in ultimele 2 saptamani am luat 5 orase de la Clown fara sa pierdem niciunul.
next?cine stie?
 

DeletedUser2351

Guest
Când vei lua 5 orașe de la un jucător activ atuncia vorbeste ...din câte stiu eu clown nu mai joacă;)
 

DeletedUser

Guest
asta nu e problema noastra, vizioneaza topicul "imervm vs corabia" si o sa vezi ce spunea mr. clovn despre pettronel2 , care nici el nu mai juca.
deci momentan scorul e 5-0 pt alianta noastra :)
LE: sau ca sa o luam altfel, daca el nu mai juca, dupa ce a pierdut primele 2 sate, cine a intrat pe contul lui si a citit mesajele? sau ai uitat sa mentionezi ca s-a hotarat sa nu mai joace dupa ce a vazut ca e in cadere libera?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
of of of of ..

Pai era activ cand ii sau luat primele 2 orase, dupa aceea a "incetat" sa mai fie activ ..

Oricum , tot respectul ptr el si ptr ce a facut , este un jucator bun si nu trebuie negat acest lucru .
In acest moment insa, cei de la el din alianta dau in el cat pot si incearca si ei sa cucereasca din orasele lui cat mai pot si ei .

Oricum eu urez succes celui din spatele contului The Clown, care a jucat frumos ,si a dezvolat cat a putut acest cont ,chiar daca s-a folosit si de metode putin neortodoxe !

O zii buna sa ai Clownule oriunde ai fii !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Când vei lua 5 orașe de la un jucător activ atuncia vorbeste ...din câte stiu eu clown nu mai joacă;)

mda...ai dreptatea ta si tu....eu nu am luat 5 orase de la un jucator activ....am luat 11 de la 11 jucatori activi....sa fie coincidenta?sa fie destin?cine stie?poate am descoperit sabia lui Marte ce a facut din Attila Hunul si tribul lui cea mai de temut forta a tuturor timpurilor.

P.S : pacat ca nu merge grepolisul acum ca tare as avea nevoie de un ipod.:D:D
 

DeletedUser

Guest
rai ma oamenii astia ..

Dar ce rai sunteti ,cand luati voi sate (orase) de la Corabieii care se lasasera de joc era ok, si scriati ca sau lasat de frica si ca e vrajeala ..acum cand sunteti in pozitia lor , e altceva ..nt nt nt nt ..ce oameni d`le ce oameni ...
 

DeletedUser

Guest
și ce?

stai aș frate!
cine a zis că e rușine să iei orașu la un inactiv?
nu e rușine de loc și e chiar păcat de oraș să dea pe afară de resurse
un pic aiurea pentru cine nu știe să se laude...
frăție, când vrei să jubilezi, o faci calumea ca șmecherii adevărați cu expresii de manelist veritabil cu bagaboante și cu manele link după youtube
fiți profesioniști, ce dracu!
 

DeletedUser2351

Guest
deci nu e o rușine sa iei orașe de la un jucător inactiv dar sa se laude cand il rupe pe unul activ in 2 sap.în fine a fost doar o opinie.bafta la joc:p!
 

DeletedUser

Guest
@RadeTot : nu ne pricepem la menelarii, dar esti liber sa ne faci o oda maneloasa si sa ne lauzi victoriile pe beat de of viata mea si cu bagaboante sus pe mese.te facem lautar sef al aliantei noastre.

@ipod : rusine nu e sa iei nici un oras daca are peste 8000 de puncte si opune rezistenta.sa iei oras de 5000 de puncte mi se pare aiurea.alea sunt ferme mari pentru mine nu orase de cucerit.apoi ce sa-i faci daca omul s-a lasat de joc?sincer iti spun ca noi avem de gand sa-l dam jos pe Clown cu o saptamana inainte sa-i luam primul oras, dar din pacate s-a retras exact cand am sarit la gatul lui.nu mi-a placut asta.preferam sa le luam cu lupte crancene nu la pas cum am facut-o de altfel.
 

DeletedUser

Guest
deci nu e o rușine sa iei orașe de la un jucător inactiv dar sa se laude cand il rupe pe unul activ in 2 sap.în fine a fost doar o opinie.bafta la joc:p!


ce imi place chestia asta. Adica voi stiati ca e inactiv de 2 saptamani si nu ati facut nimic?
Pai bre eu nu pot sa inteleg chestia asta, pentru ca de exemplu daca unicool dispare vro saptamana si nu mai da nici un semn de viata eu PRIMUL arunc 3 nave de colonizare in fiecare port al lui numai ca sa fiu sigur ca nu ajunge in alte maine.
Acuma cine stie poate v-a lasat mesaj si a zis bre eu saptamana asta nu stiu cat de mult pot sa stau pe net si din cauza asta nu l-ati atacat voi, dar nu inteleg de ce nu i-ati blindat porturile cu 1000 de brieme de caciula si atunci se rezolva treaba

Dar voi nu ati facut nimici (ori v-a fost frica sa luati o decizie, ori nu stiati ca e away) si acuma ziceti ca e o rusine sa iei orase de la unu inactiv si sa te lauzi.
Pai noi nu ne laudam ca am luat de la un inactiv, noi ne laudam ca am luat inaintea voastra :) Ca am vazut ca dupa ce am dat noi startu repede ati venit si voi ca hienele exact in orasele pe care noi le-am curatat. Ce se intampla nu aveati armata suficienta sa ii curatati voi orasele? :)
 

DeletedUser

Guest
ce imi place de voi, v-au murit laudarosii?

P.S: nu e o lauda sa iei satele de la un jucator inactiv, asta daca chiar era inactiv:D
 

DeletedUser

Guest
ce imi place de voi, v-au murit laudarosii?

P.S: nu e o lauda sa iei satele de la un jucator inactiv, asta daca chiar era inactiv:D

pai cum sa fie inactiv daca am vorbit cu el cu vreo 3 zile inainte de atacuri?cum sa fie inactiv daca in timpul cuceririlor intra si citea mesajele de la diferiti useri de la noi?daca esti inactiv nu mai intri prietene, vedeam mesajele necitite, dar daca le-a citit inseamna ca era activ.ca si-a dat seama ca e imposibil sa mai faca ceva sa se salveze si a renuntat la lupta e altceva, dar inactiv nu era.

P.S : se face 6-0 curand copii.trageti tare ca venim ca hunii.

LE : laudarosii inca nu ne-au murit...traiesc si cuceresc...laudatorii sunt cuceriti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
va garantez ca in momentu de fata clown nu mai joacacat despre corabie nu au plecat de frica ci findca sefi lor nu mai aveau timp de lumea gamma erau 2 lideri care se ocupaude alpha respectiv beta
silecopy.jpg
 

DeletedUser

Guest
va garantez ca in momentu de fata clown nu mai joacacat despre corabie nu au plecat de frica ci findca sefi lor nu mai aveau timp de lumea gamma erau 2 lideri care se ocupaude alpha respectiv beta
silecopy.jpg

pai cred si eu ca nu mai joaca ACUMA. dar atunci intra pe joc. poate nu avea timp sa cucereasca vrun oras, dar asta nu inseamna ca nu putea sa tipe dupa ajutor s.a.m.d :)
 

DeletedUser

Guest
Bey ,paianjen cu trotineta, ca dai ma explicatii ?
Activ,inactiv,e dus si ingropat ,si nu doar el si ei o stiu asta ..

Baga acolo ca vin sa beau o cafea dimineata la tine in port !

Deci in urma unor IMPREJURARI neplacute ,se pare ca unii jucatori sunt putin "favorizati"
Este pentru a doua oara cand jucatori din anumite ALIANTE folosesc parole furate sau nu ..DAR ideea este ca se folosesc de mai multe conturi, pentru a`si pastra satele lor ,si chiar daca au fost prinsi PRIMA data nu au patit mare lucru !
Este pentru a doua oara cand sub o forma sau alta ACELASI si aceeiasi JUCATORI o FAC si parca vad ca din nou nu se va intampla nimic!

Eu pe aceasta cale anunt ,ca am pierdut mult imp si bani in acest joc dar RENUNT la a mai juca un joc in care nu sunt pedepsiti cei care incalca regulile !
Anunt aici acest lucru ,pentru ca nu vreau in viitor sa se spuna ca am fost INACTIV si de aceea am pierdut satele !

Le multumesc celor din alianta ,este un grup de oameni extraordinari in aceasta Alianta care investesc TIMP SI BANI !
LA REVEDERE !

Uite ca mai EXISTA si oameni CORECTI in Romania !

Adminul Xblandy A FACUT ordine intr`un cuib de vipere !

In sfarsit cineva care chiar isi da seama ca si aici in acest joc sunt oameni care pun suflet, pierd timp si bani , si nu e corect ca niste copii mai buni la IT sa strice acest lucru !

Stiu ca multi din voi spun .." e doar un joc " ..asa este ..dar daca tot jucam haideti sa il ucam CORECT ! sau asa de adanc sunt infipte in ADN-ul nostru lucruri precum ..inselatorie,necinstea,minciuna si hotia incat nici macar intr`un joc nu putem FII OAMENI ?

Da ,d-le admin xblandy, noi din Black Pearl ne pierduseram orice speranta ,iar acum parca ne mai vine cheful de joc !
Multumesc in numele tuturor celor care se joaca acest joc din placere si pentru relaxare,dar si pentru COMPETITIE !
O zii placuta !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu am fost noi!

Nu! B&M nu are nimic a face cu asta!
...deci, să nu văd pe aici comentarii rasiste cum că cine știe să fure are o etnie sau alta
vă promit io vouă că ăia care v-au făcut panaramă au fost români 100%, în niciun caz maneliști adevărați(că noi avem caracter!)
 

DeletedUser

Guest
Felicitarile mele

tocmai ce ma uitam prin imperivim si am vazut ca mrs CLOWN nu mai are orase va felicit pe cei ce iati luat orasele acuma daca tot lati terminat pe ala terminatii pe ceilalti din imperivim
 

DeletedUser

Guest
Se proceseaza acest lucru ,dar dupa cum observi nici ei nu stau cu mainile in san ..fura conturi de pe unde pot, pun piedici cum pot, dar inevitabilul este la usa lor ..
Revenim cu "updateuri" in curand in aceasta lupta inegala .
 

DeletedUser

Guest
..
Revenim cu "updateuri" in curand in aceasta lupta inegala .

eu chiar ma gandeam sa le trimitem cativa baieti de la noi ori sa le dam resurse sa-si faca armata sa nu fie asa disproportionata lupta.poate daca sunt si ei 100 in alianta nu mai simt nevoia sa fure conturi.:D
 

DeletedUser

Guest
hai sa le propunem..

Hai mai calut cu aripi,sa le propunem sa treaca vacaru si georgescu si achilles la ei , sau efectiv sa le trimitem resurse zilnic,sa isi faca armata , ca in felul asta nu mai facem puncte de cultura nici in 2 ani !

oare or fii de acord ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus