Spam

DeletedUser

Guest
Cer sa se dea bann pt mazgaliturile cu TZ,SH,K,si altele de genul lor. Nu-i posibil sa fim o tara de analfabeti si sa vrem sa luam bacalaureatul. Puneti mana si studiati limba romana .Este primordial. Inaintea socotitului.
 

DeletedUser4006

Guest
Ma, va las SAPT. SINGUR, SI GASESC SPAMUL NEIMPRASTIAT! RUSINE SA VA FIE!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Mie mi-a cazut rusinea jos grecule. Nu te apleci sa mi-o ridici? Ce jovial esti tu. Iar apari dupa o saptamana si tipi ca esti regele spamului dar canci coroana. O sa dau comanda sa-ti facem una din fier forjat pe maro, ca negru nu te prinde bine. Ai capatana prea mare si trebuie sa iti bagam coroana pe cap cu ciocanul :D
 

DeletedUser4006

Guest
Mie mi-a cazut rusinea jos grecule. Nu te apleci sa mi-o ridici? Ce jovial esti tu. Iar apari dupa o saptamana si tipi ca esti regele spamului dar canci coroana. O sa dau comanda sa-ti facem una din fier forjat pe maro, ca negru nu te prinde bine. Ai capatana prea mare si trebuie sa iti bagam coroana pe cap cu ciocanul :D

Nu mai plec, stau de dragul SPAMMului ;):cool:
 

DeletedUser

Guest
Buna

cine joaca pe lota si e fara alianta intrati in alianta Space Marines Academy avem si cealalta alianta Space Marines. :)intrati in ea si cand ajungeti mai sus de legende o sa mergeti in Space Marines
 

DeletedUser

Guest
Ia uite -
1303593022820.png
 

DeletedUser

Guest
Ce ziceti voi daca-am pune-o de-un concurs? Primarul(Primarita) Grepolisului? Hai sa vedem cine se descurca cu electoratul? Sa castige voturi ,sa se lupte cu ceilalti candidati, independenti sau propusi de aliante( aici alianta joaca rolul unui partid politic ) .Hai sa facem politica si propaganda :D Un loc unde barfim,se fac blaturi,PSD ne da si pachete cu faina si zahar,PNL ne lapte si miere, PD ne da de gandit,UDMR ne da la gioale ,chestii de-astea amuzante.. Cu programe de guvernare a primariei. Hai ca vreau sa strigati la mine Domn Primar :D Alegerea se bazeaza pe votul democratic al userilor!:D Bineinteles,vor exista si premii atragatoare. Ca de exemplu ,eu as propune : TITLUL DE PRIMAR PE FORUM. Concurenti vor prezenta platforma de program, se vor prezenta si vor face spoturi electorale.
 

DeletedUser

Guest
Cu ocazia Halloween-ului, Grepolis Romania organizeaza un nou concurs.

Cerinte:

-Se va alege unul din cei 5 zei din joc (Atena, Hera, Hades, Zeus, Poseidon) si se va crea o semnatura sau un avatar care sa aiba drept tema Halloween-ul.

Semnatura si avatarul vor trebui sa respecte regulile forumului:


Quote:
3.2. Semnătura (text sau imagine) nu va depăşi înălţimea de 60 pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depăşi 80x80 pixeli. Bannere-le sau link-urile de recrutare în semnătură sunt interzise. Atât semnătura cât şi avatarul se supun şi regulilor generale de la punctele 1. şi 2.

- Se va accepta doar o lucrare/jucator. Numele jucatorilor NU vor fi postate, lucrarile primind in concurs doar un numar de ordine.

Etapele concursului :

1. De pe 16 pana pe 23 octombrie creatiile dumneavoastra vor fi trimise pe adresa de mail concurs@echipa.grepolis.ro .
* ATENTIE: Pana pe data de 16 octombrie adresa de mail nu este activa.
2. De pe 24 pana pe 30 octombrie lucrarile vor putea fi votate printr-un poll. Fiecare jucator va vota o singura data indiferent de numarul de conturi de pe joc/forum.
3. Pe 31 octombrie vor fi anuntati castigatorii.


Premiile:

Locul I: 300 gold
Locul al II-lea: 200 gold
Locul al III-lea: 100 gold

Fiecare participant primeste o luna pe forum un titlu la alegere.

Va uram mult succes.



Cine mai concureaza? Eu ma-nscriu si o sa il aleg pe HADES ca-i zeul intunericului si se asorteaza cu nuanta mea ...hahaha
 

DeletedUser7851

Guest
Mai e cineva activ pe lumea Delta? Dar pe forum?
Aveti propuneri pentru interviuri?
 

DeletedUser

Guest
Propun BUCIFAL un jucator si un om extraordinar,unul din principalii factori din cauza carora LEX a castigat lumea delta
 
Sus