Spam

DeletedUser4006

Guest
Daca te fac astia pe tine moderator ai sa afli singur. Visul tau nu este ala de a te vedea in oglinda cu functii? Zbate-te sa ajungi moderator grecule . Iti tin pumnii .

Sincer, nu as avea sanse pt ca au fost incalcari de regulament, deci, visul meu a fost spulberat de mult! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Va rog frumos si foarte politicos sa nu-l luati in seama pe grecu. Asa face el cand se imbata, ii vin nervii la cerebel si se roaga la isus sa ma baneze ca sa nu pot intra in rai. Acum iar e machit. Cat ai baut grecule?
 

DeletedUser4006

Guest
Va rog frumos si foarte politicos sa nu-l luati in seama pe grecu. Asa face el cand se imbata, ii vin nervii la cerebel si se roaga la isus sa ma baneze ca sa nu pot intra in rai. Acum iar e machit. Cat ai baut grecule?
VA RoG SA-L BANEZE CNV!!!! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
VA RoG SA-L BANEZE CNV!!!! :rolleyes:

Vedeti? Deja a intrat in coma alcolica. Face spume la gura . Asta inseamna ca este in sevraj bahic. Ti-am spus grecule sa nu mai bei ca iti distrugi sanatatea. Dar tu ,nu. Tu inca crezi ca vandam a jucat cu tine in filme horror si brusli era motociclist pe tractor. Fiti-ar bautura de ras . Nu mai soarbe mah baiatule, ca iti distrugi viata. Ia batista mea de muci sa-ti stergi spumele de la gura.
 

DeletedUser

Guest
Doame
PHP:
banatil odata ca mi dor de linistea de dinainte......:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Doame
PHP:
banatil odata ca mi dor de linistea de dinainte......:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Diuza? Daca iti dau o petarda peste dantura zici ca te-a lovit intrecity pe sosea. Tu ce te agiti ca un C.I in caldare mah?Mai pune dracu mana pe gramatica limbii romane ca esti agramat total. Asa se pune cratima? Silitorule
 

DeletedUser

Guest
Doamne ingerasul meu
Iartami toate pacatele
Si de bann tu ma fereste
Si de bula de ma scapa
Toata viata am
Sa iti fiu loial
Doamne doAmne
Dai tu bann la Bulicica
DE sa-l tina minte toata viata
 

DeletedUser

Guest
Doamne ingerasul meu
Iartami toate pacatele
Si de bann tu ma fereste
Si de bula de ma scapa
Toata viata am
Sa iti fiu loial
Doamne doAmne
Dai tu bann la Bulicica
DE sa-l tina minte toata viata

Doamne daca ma scapi de afonu asta ,promit ca iti scriu zilnic cate 50 de psalmi si o evanghelie.
 

DeletedUser

Guest
Dak eu is bufon tu esti sa nu spun ce......

Mah copilu' lu dumnezeu: INVATA SA FOLOSESTI UN LIMBAJ CURAT. Nu rahaturi de skype si mess. Aici esti pe forum, o fi el spam sau off topic dar ma dor si pe mine ochii cand vad ametiti cu limbajul lor de chat. Stimati admini,nu mai dati voie copiilor sa foloseasca limbajul asta de lemn cu K,SH,TZ . Puteti sa banati acesti delicventi care folosesc limbajul de lemn? Poate invata si ei vreodata sa posteze cu limbaj de forum.
 

DeletedUser

Guest
Serios?
...
Dapoi e simplu....k=ce,ca,cu,ci
si atat.
+++
uite mai grecule o lectie.treceo la academie.
:)
 
Sus