Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16581

Guest
Nici cu democrit nu as sparge 3 rubine pe biremele care mi le dau astia.

lllllllllllllllllllll.png
rezz hai sa facem schimb de retete ca noi le avem la fel :)
 

DeletedUser15336

Guest
care are la fel ca mn retetele ? mai are cineva la fel l? sa facem schimb de retete
d21cc5df52
 

DeletedUser16581

Guest
nu rezz dar am aceasi la bireme :))).
iti pot livra retele de la manti si grifoni daca vrei . plus arcasi si alte acareturi.
 

DeletedUser15724

Guest
bila nu sunt la fel ca la rezz, uite cum are el grifoni.
 

DeletedUser16581

Guest
Nicol :))
Hai cu noi pe lumea asta .
iti caut un link in nucleu ?
 

DeletedUser16581

Guest
dc bleah... revolta bleah... asediu funny:)

vi si joci in Wild :) mai sunt cativa din caini la noi care joaca de cv vreme cu noi :)
gen geo, radu:) ... cristi nu are timp ca venea si el:)
 

DeletedUser16581

Guest
Ceferistul ( cristi ) la el ma refeream dar nu are timp :( mai e la noi si alexyo86 tot de la voi din caini:)
Toni the God (Radu ) are deja 3 lumi bagate alaturi de mine si Wild farmacistul (geo ) si el vreo 3 :) pe el il stiu inca de pe lumea Rho :) .... nu stiu daca jucai tu in vremurile alea .... :))))))) deci as putea spune ca e acasa ..... :))))))
asa ca te mai intreb inca odata vi si tu ' acasa ' vine iarna gandestete bine :) e musai sa ai un loc caldut :) .... unde sa ' stai ' :) .....
Si am destui 'Cavaleri ' in ally ,care sa te invete tainele asediului:) si poate mai multe....
 

DeletedUser16581

Guest
qvJetKm.png


Gata Rezz suntem chit , le am spart sau i am facut sa retraga nava si pe cei din Angels :))) sa supi Gina pe noi ......
Am auzit ca la voi sa dat interzis sa se bage nave pe noi ..... de parca ati si bagat pana acum ...dar nah apreciem ca ne menajati:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus