Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16737

Guest
Si tu Oana nu te da victima,stii motivul pentru care primesti fake-uri si tu si moldoveanul ala.Nu mai faceti pe victimele cand faceti niste fapte vi le asumati.Si ca am devenit vedeta bravo mie,observ ca din ce ati facut voi sunt foarte important de imi dati atentie
 

DeletedUser16832

Guest
Demos cacat, sunteti in cacat pana la gat. O alianta plina de fantome si tradatori. Da-va-n cacat de fraieri cocliti!
 

DeletedUser16303

Guest
la mine care ar fi motivul pt care iau fake si atacuri de la 7 ore cate 100 pe zi si noapte?
n am injurat pe nimeni inca de cand joc grepo si nici fake nu am dat?
dar am ajutat de fiecare data sa se termine nebunia asta .
si de fiecare data mi am luat rasplata de la cate un dezaxat.
 

DeletedUser16830

Guest
Noi nu am vrut sa oprim?Intrebati-o pe Carmen/Merlin73 cum a zis capone ca nu se opresc cu fake-uri.Ba nu mai mancati atat rahat ca nu va spala nimeni de el
smiley_emoticons_lol.gif

Ba fraiere , vorbeste cu dracul cand a primit mesaj si s-a vorbit de opritul fake-urilor , de la mine din alianta n-a dat nimeni fake pana la ora 12 dar voi aparand pe cineva ati avut de suferit toti !

Nu ne pasa cine si ce probleme are dar voi ati ajuns sa faceti jocul o mizerie , bravo lui dinti de cal care a fost farmata de Anka ca n-a oprit fake-urile acum pregatiti m54-ul ca vine furtuna! Agpadi a fugit din 55 , foarte bine , vor fii si altii!

Gata ,prea multa atentie pentru un copil care n-a fost aruncat la gunoi cand a trebuit! Am lasat politeturile deoparte pentru ca sunteti niste animale , oameni nu aveti cum fii pentru ca nu ati dat dovada de acest lucru !
 

DeletedUser16737

Guest
Bai capone nu mai pune niciodata situatia de aici cu situatia din real life :)))))))) daca ma stiai in viata de zi cu zi puteam sa-ti afirm ce zici tu daca era asa,dar nu va mai dati cu presupusul
 

DeletedUser16737

Guest
Si pe baris cine facea misto?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
pe baris m-am inteles bine cu toti inafara de bogdan si evita,pe unii i-am ajutat sau ei m-au ajutat dupa ce am terminat pe lumea aia sa mai joc.In orice alianta exista glume pe baza de ceea ce face cineva.Ai mai incercat sa zici asta ca si-au batut aia joc de mine si i-ai dat pe sev pe theo si nu mai stiu cine si ti-am adus dovezi de la theo ca erau simple glume cum el ma facea pe mine ursulet eu il faceam pe el cioara sau tigan etc etc
 

DeletedUser16830

Guest
Ba muistilor, mancanea-ti pula de jegosi si saraci ca va iau la pachet pe toti sclavilor

La cum vorbesti te asemeni cu dracul , pacat ca nu putem pune mesajele vocale pe forum sa auda toata lumea in ce fel vorbeste un lider care se crede mare , mars si da de mancare la gaini ca intra in casa aia de chirpici pe care o ai si te darama cu totul !
 

DeletedUser16737

Guest
La cum vorbesti te asemeni cu dracul , pacat ca nu putem pune mesajele vocale pe forum sa auda toata lumea in ce fel vorbeste un lider care se crede mare , mars si da de mancare la gaini ca intra in casa aia de chirpici pe care o ai si te darama cu totul !
Tu de ce nu zici cu ce nick joci si stai ascuns?Nu va mai ascundeti
 

DeletedUser16825

Guest
Pai asa se intampla intodeauna pica aia nevinovati care joaca grepolis de fun ssi pt frumusetea jocului ...nu pt coronite lauri s.a .Dar intodeauna apar frustrati care cand sunt incapabili sa faca o actiune dau fake uri ... dau fake uri si unora care isi pune mintea cu ei ... si dupa se ajunge fake la toata alianta ... nu stiu cum e aici dar aceasi problema e si pe farsala primim mi de fake uri de la Sons ( uni de acolo ) ... noi le intoarcem inapoi si tot asa ..... si cel mai naspa e cand lideri Aliantelor accepta fake urile si nu ia masuri pt a le opri . Pe extern la sf de lume adversari se felicita pt jocul oferit ... aici se calaresc si pe alte lumi daca e posibil .

Pai asa se intampla mai milogule.. ca tu ai fost primul lider mai cu influenta si trupa care a permis fake-urile ( mai nou, am inteles ca de fapt sweet girl a dat drumu la fake-uri de fapt pe naxos ) iar in scurt timp, a stiut unde sa te atinga si pe tine la corason si te-ai dat si tu pe fake uri...

Cum se face ma ca eu am putut sa duc o lume cap coada fara fake contra lu maximus, xynar si ank23, iar voi v-ati rupt si va rupeti in continuare cu fake-uri?

A sters zdreanta de odmn comm-urile de aici, ca pusesem poze aici cand am incercat sa discut cu fosta ta trupa sa terminam cu fake-urile... au vrut? nuu.. sau dat smecheri in continuare, ba chiar au continuat cu fake-urile ( desi le-am aratat clar ca i am oprit pe toti din demos in a mai da fake )... Cand m-am bagat in ei, dupa 1h au venit ca pizdele sa pice la pace.. apoi am luat ban si timp de 3/5 zile am rupt firul vietii cu jocul / wapp. etc.

Acum, baietii continua cu fake-urile ( de aia a sters si liut, yce ).. oamenii au decis ca nu are rost sa-si futa creierii cu niste frustrati..
 

DeletedUser16785

Guest
Pai are si ma-sa o vina pentru actiunile lui ( nu toate ). Probabil modul in care a fost educat nu a fost unul corect, iar aici nu ma refer ca la crescut prost, ci din contra, poate a incercat sa creasca un baiat care intr-o zi sa ajunga un barbat stabil pe el si pe actiunile lui, cu putin bun si respect pentru cei din jur... dar cel mai probabil la crescut intr-un mediu foarte... strict in care a fost tinut din scurt in privinta multor lucruri... ai idee ce se intampla cu o persoana de genul care incepe sa pape putina libertate? Din experientele mele, atat cele vazute cat si cele auzite, majoritatea au ajuns niste pramatii scapate de sub control care cu greu mai constientizeaza anumite lucruri.... ( cum este si cazul tampitului asta )....

Daca cineva a ajuns in stadiul in care sa se lege de ma-sa lu asta printr-un cont, inseamna ca a fost suparat foarte tare de catre salbaticul asta.. salbatic care a reusit intr-un final sa faca pe mai multi oameni linistiti sa-i raspunda ( inclusiv prin legarea de famile )

A cautat atentie, incepand cu mine.. eu pe ratatul asta nici macar nu l-am bagat in seama.. ba din contra, pe lumea baris i-am acordat inca o sansa de a juca alaturi de noi ( demos ). Cand lumea isi batea scufita de el pe grup, eu nici macar in seama nu l-am bagat.. ca mai apoi, sa vad dintr-o data pe extern ca se leaga de sora mea ( fara ca eu sa-i ofer vreun colt de atentie )... :)

I-am oferit mai mult decat un colt de atentie, ca in fond, asta a cerut omul... doar ca prostul nu a fost in stare ( nu ca in momentul este ) sa deosebeasca ce fel de atentie a primit si primeste in continuare... :)))) Cativa de pe grupurile lor de wapp, il lauda, ''il motiveaza'' sa-si faca simtita prezenta pe aici, lucru pe care el il considera ''cool'' dar nu realizeaza ca pana si ai lui rad de el...
Te cobori la nivelul lui si te si injosesti .... Din ce am citit pe aici nu are tata (sau nu a avut ) Saraca maica' sa la crescut cum la putut si ea ...... Si din cea am vazut in pozele lui pe fb .... era o poza cu niste copii in cururile goale prin gradina .... cine stie in ce mahala a Constantei a copilarit .... dar asta nu inseamna ca maica' sa nu si a dorit cv mai mult pt el ... plm zic si eu nu cred ca e parinte care sa nu isi doreasca ca copilul Sa reuseasca in viata ....
 

DeletedUser16825

Guest
Si pe baris cine facea misto?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
pe baris m-am inteles bine cu toti inafara de bogdan si evita,pe unii i-am ajutat sau ei m-au ajutat dupa ce am terminat pe lumea aia sa mai joc.In orice alianta exista glume pe baza de ceea ce face cineva.Ai mai incercat sa zici asta ca si-au batut aia joc de mine si i-ai dat pe sev pe theo si nu mai stiu cine si ti-am adus dovezi de la theo ca erau simple glume cum el ma facea pe mine ursulet eu il faceam pe el cioara sau tigan etc etc

citeste penultimul post al meu, poate reusesti sa intelegi totusi ceva :)))
 

DeletedUser16737

Guest
Te contrazic ai aratat doar ce ai vrut nu toata discutia si ai aratat a treia tura de negocieri primele 2 refuzate chiar de tine chiar daca ceilalti lideri ti-au zis sa le opresti,prima data ne-a contactat merlin si a doua oara adelinmeister
 

DeletedUser16785

Guest
Pai asa se intampla mai milogule.. ca tu ai fost primul lider mai cu influenta si trupa care a permis fake-urile ( mai nou, am inteles ca de fapt sweet girl a dat drumu la fake-uri de fapt pe naxos ) iar in scurt timp, a stiut unde sa te atinga si pe tine la corason si te-ai dat si tu pe fake uri...

Cum se face ma ca eu am putut sa duc o lume cap coada fara fake contra lu maximus, xynar si ank23, iar voi v-ati rupt si va rupeti in continuare cu fake-uri?

A sters zdreanta de odmn comm-urile de aici, ca pusesem poze aici cand am incercat sa discut cu fosta ta trupa sa terminam cu fake-urile... au vrut? nuu.. sau dat smecheri in continuare, ba chiar au continuat cu fake-urile ( desi le-am aratat clar ca i am oprit pe toti din demos in a mai da fake )... Cand m-am bagat in ei, dupa 1h au venit ca pizdele sa pice la pace.. apoi am luat ban si timp de 3/5 zile am rupt firul vietii cu jocul / wapp. etc.

Acum, baietii continua cu fake-urile ( de aia a sters si liut, yce ).. oamenii au decis ca nu are rost sa-si futa creierii cu niste frustrati..
Bai noob noi eram terorizati cu fake urile de alde Gucci si kingiru si care mai au dat pe naxos ca nu a inceput nimeni din Wild ... le am dat inapoi .. inzecit ... dar nu inseamna ca am acceptat fake urile .

Cand ai un prost ca gucci care da non stop sa vezi ca te aduce in situatia de a da inapoi asta nu inseamna ca nu am incercat sa discut cu lideri piratilor dar am avut cu cn.
la fel si pe farsala e paturile gucci si inca 3 care da fake la gramada .. am incercat sa vb cu lideri sons ... dar nu am cu cine pana atunci dam si noi inapoi .
 

DeletedUser16825

Guest
Te contrazic ai aratat doar ce ai vrut nu toata discutia si ai aratat a treia tura de negocieri primele 2 refuzate chiar de tine chiar daca ceilalti lideri ti-au zis sa le opresti,prima data ne-a contactat merlin si a doua oara adelinmeister

Iti arat ce vrea muschiul tau, am toate mesajele pe joc. dau redirect oricui doreste.
 

DeletedUser16832

Guest
La cum vorbesti te asemeni cu dracul , pacat ca nu putem pune mesajele vocale pe forum sa auda toata lumea in ce fel vorbeste un lider care se crede mare , mars si da de mancare la gaini ca intra in casa aia de chirpici pe care o ai si te darama cu totul !
Sclavete acum ai scapat si tu de betoniera aia de pe "anglea" si comentezi? Urla foamea in tine in plm de autisti
 

DeletedUser16825

Guest
Bai noob noi eram terorizati cu fake urile de alde Gucci si kingiru si care mai au dat pe naxos ca nu a inceput nimeni din Wild ... le am dat inapoi .. inzecit ... dar nu inseamna ca am acceptat fake urile .

Vrei sa detaliem?
 

DeletedUser16737

Guest
nu ai ce sa-mi arati ca unde ai refuzat tu era pe wapp nu pe joc si povestea celor de a treia serie de negocieri o stiu ca noi am refuzat asta,dar din cauza ta ca ai refuzat primele 2 seri si te-ai crezut batman si dupa ban ai vrut sa ne oprim
 

DeletedUser16303

Guest
Joc de atata timp si stiu cum sa se dea fake-uri fara sa fiu la un calculator si dastea fara sa fiu banat :)
mai baiatule tu cred ca ai ceva pe creieras.
te auzi ce vb?
in viata ta cred ca tu esti vai steaua ta de stai aici si te lauzi cu din astea
 

DeletedUser16830

Guest
Gresesti persoana intru-totu
Te afunzi in rahat incetisor.. Potcovare, meltean obosit.

Dupa ce am scris mi-am dat seama ca nu are cum sa fie miki jun , ala nu scria nimic corect , cat despre "meltean obosit" incurci persoanele prietene , si faci asta grav fara pic de respect . Urasc ca s-a ajuns aici dar animalele nu stiu decat doua lucruri : sa asculte de buna voie sau sa fie batute ;) asa ca spor la fake-uri!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus