Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16737

Guest
Next Target (R.I.P): pccipry149425 ...

Hai, inca putin si ne ajungeti din urma
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
.

Hai ca se poate, cu tupeu!
Gurita mica ca sunteti vai steaua voastra=)))) ati ajuns pe insule controlate de voi sa stati cu zid=))))) slabilor hahahahaha=)))))
 

DeletedUser16737

Guest
Tu moldovene gurita mica ca ai facut ca ultima pizda,ai fost crescut de noi si ai fugit la dusman crezand ca-ti este mai bine=)))) iei orase acum la izolati te vad pe viitor ce faci ca inafara de gold si sa-ti stea curva aia pe cont noaptea ca tu nu rezisti la fake-uri nu faci nimic=)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16827

Guest
Tu moldovene gurita mica ca ai facut ca ultima pizda,ai fost crescut de noi si ai fugit la dusman crezand ca-ti este mai bine=)))) iei orase acum la izolati te vad pe viitor ce faci ca inafara de gold si sa-ti stea ***** aia pe cont noaptea ca tu nu rezisti la fake-uri nu faci nimic=)))))

Nici nu am deschis gura ! Am fost crescut de voi ... Cand cuceream eu in Demos flacau tu banai jumate de harta cu multiaccount in marea voastra ! Pierdeai orase si tot setul . In afara de jignit si fake nu prea ai treaba cu viata in general , nu doar Grepolis . Ia o bere si pune programelul ala de fake sa creada lumea ca esti treaz ! ;)
 

DeletedUser10166

Guest
Nici nu am deschis gura ! Am fost crescut de voi ... Cand cuceream eu in Demos flacau tu banai jumate de harta cu multiaccount in marea voastra ! Pierdeai orase si tot setul . In afara de jignit si fake nu prea ai treaba cu viata in general , nu doar Grepolis . Ia o bere si pune programelul ala de fake sa creada lumea ca esti treaz ! ;)

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16087

Guest
Pai cand am intrat eu pe sv s-au speriat ma si au zis ca nu mai au sanse
 

DeletedUser16737

Guest
Nici nu am deschis gura ! Am fost crescut de voi ... Cand cuceream eu in Demos flacau tu banai jumate de harta cu multiaccount in marea voastra ! Pierdeai orase si tot setul . In afara de jignit si fake nu prea ai treaba cu viata in general , nu doar Grepolis . Ia o bere si pune programelul ala de fake sa creada lumea ca esti treaz ! ;)
Si uite ca tot s-au recuperat orasele pierdute la banari=)))) si mataluta de ce nu vrei sa recunosti ca sta oana la tine pe cont noaptea din cauza ca tu ai probleme cu firma de livrari ?=)))) si ceea ce fac eu este jucat corect :) statul la dublu pe cont nu=)))) dar ce o sa faci cand ilovemoney o sa o arda noaptea pe oana,ca sigur nu rateaza futaiul curva pentru a sta la tine pe cont=))))
Offff si mi-am adus aminte ce ai cucerit oameni lui panica ca erau vai mama lor cu aia te lauzi?=))))
Mai sunt bun pentru ati mai face un copil :) ca tu ai imbatranit si gaina inca cere =)))
 

DeletedUser10166

Guest
Si uite ca tot s-au recuperat orasele pierdute la banari=)))) si mataluta de ce nu vrei sa recunosti ca sta oana la tine pe cont noaptea din cauza ca tu ai probleme cu firma de livrari ?=)))) si ceea ce fac eu este jucat corect :) statul la dublu pe cont nu=)))) dar ce o sa faci cand ilovemoney o sa o arda noaptea pe oana,ca sigur nu rateaza futaiul curva pentru a sta la tine pe cont=))))
Offff si mi-am adus aminte ce ai cucerit oameni lui panica ca erau vai mama lor cu aia te lauzi?=))))
Mai sunt bun pentru ati mai face un copil :) ca tu ai imbatranit si gaina inca cere =)))

Mai copilas... initial am crezut ca ti-au ratat ai tai aia 7 ani de-acasa... dar tu esti caz de Palazu Mare puisor...
 

DeletedUser16830

Guest
Si uite ca tot s-au recuperat orasele pierdute la banari=)))) si mataluta de ce nu vrei sa recunosti ca sta oana la tine pe cont noaptea din cauza ca tu ai probleme cu firma de livrari ?=)))) si ceea ce fac eu este jucat corect :) statul la dublu pe cont nu=)))) dar ce o sa faci cand ilovemoney o sa o arda noaptea pe oana,ca sigur nu rateaza futaiul curva pentru a sta la tine pe cont=))))
Offff si mi-am adus aminte ce ai cucerit oameni lui panica ca erau vai mama lor cu aia te lauzi?=))))
Mai sunt bun pentru ati mai face un copil :) ca tu ai imbatranit si gaina inca cere =)))


Stau si ma gandesc ce **** proasta a fost la curul ma-tii de copil mai mic cu 7 ani , vad ca tot ce faci e sa faci gura mare pe forum altceva nu stii , nu iti este ma sila cand te uiti in oglinda si vezi ca esti un gras care tot ce stie e sa arate ca-i lipsesc cei 7 ani de acasa ? Stai si injuri persoane cu mult peste varsta ta , chiar atat de mort in gura esti ?
 

DeletedUser16827

Guest
Si uite ca tot s-au recuperat orasele pierdute la banari=)))) si mataluta de ce nu vrei sa recunosti ca sta oana la tine pe cont noaptea din cauza ca tu ai probleme cu firma de livrari ?=)))) si ceea ce fac eu este jucat corect :) statul la dublu pe cont nu=)))) dar ce o sa faci cand ilovemoney o sa o arda noaptea pe oana,ca sigur nu rateaza futaiul curva pentru a sta la tine pe cont=))))
Offff si mi-am adus aminte ce ai cucerit oameni lui panica ca erau vai mama lor cu aia te lauzi?=))))
Mai sunt bun pentru ati mai face un copil :) ca tu ai imbatranit si gaina inca cere =)))
Doamne ajuta sa se iubeasca si ziua si noapte ! Si atunci sa te dai cu capu de pereti ca esti baiatu cu borcanu !
Cat despre nevasta'mea ... Vezi ca moldovencele nu prea fut pizde ... Decat unele , da tre sa ai bani pentru ele , unde clar nu e cazul . In particular a mea e nebuna cu clorul si curatenia , deci ... nu prea ai vrea (jegule) !
Ca sa fiu ingrijorat prima data tre sa ataci mai putulica ... Nu 50 de fake-uri ca nici nu vibreaza tel la alea ... Plus , tot serverul acum cand vede atacuri de la tine ... e ca si cum nu ar fi ... Mare barbat esti ca dai cu usoare in deff terestru ... Barbat si jucator de calitate . Cuceritorul marilor , spargator de ziduri ... Nu vezi ca ai umplut tot topicul cu lacrimi despre ziduri si permanent ca nu esti capabil sa faci niste trupe si sa gandesti cum sa treci de 10-15 polisuri adunate ? In mare dominata ... nu oriunde !
Stai jos , joaca ce crezi tu ca e grepolis si incearca ce stii tu ... Ni se rupe de tine ! Esti bufonul grupurilor aici , ca nu mai am unde sa iti citesc limbajul de copil avortat in groapa de gunoi , si totusi radem mereu de tine . Te vorbim , esti o vedeta . Ai reusit ce ti-ai propus !!! ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus