Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
Pam .. pam ... pam ....pam :)))))
Cate imbarligaturi ioi .... :)))
 

DeletedUser13641

Guest
Ca sa termin subiectul asta odata deoarece de o saptamana incoace doar asta aud si m-am plictisit..Poate veniti cu ceva mai nou..Pe la mine si pe cei 3 comandanti ai mei pe la care aveti tupeu sa va duceti(torreto25,Pantzi si Lucica).
Va duceti la ei cu tupeu ca vai domne ei sunt din Yakuza,dragilor Yakuza niciodata nu a rupt un pact indiferent de lumea pe care a jucat,au fost alti agarici sub alte forte oculte care ne-au rupt noua pactele sub administrarea unor forte oculte (Aici ma refer la maraton,nu vreau sa dezvolt subiectul se stie bine care agarici au rupt pactul ala acolo si ce am facut noi acolo) iar pe pella cand Yakuza detinea 50% din harta si dormezele 50% din harta s-a decis sa rupem pactul de ambele parti amiabil ca sa putem juca grepolis!
La Edi cretu,Adi creta , bobokebo ,bibanu si kypyas ceilalti lideri din New hope de ce nu ati fost cu aceste imbarligaturi..Eu zic ca stiati ca nici nu va baga in seama.

Pup.
 

DeletedUser13641

Guest
1b26b103b2

smiley_emoticons_irre4.gif
app ca acuma am observat..vezi ca "X"-ul de la xDD pe joc e cu x mic..cum am zis macar daca faci o treaba fa-o serios pana la capat
 

DeletedUser16409

Guest
Tin sa ii dau dreptate lui Capone. Pe sparta el a venit cu idea sa jucam fara fake uri, sageti si atacuri minimale din 10 in 10 minute.:)
 

DeletedUser16109

Guest
ce sa faci ma handicapatule ? sa ne darami ? bai analfabetule cand am venit langa tine pe insula unde eu am luat 4 si tu 4 orase ( insula detinuta jumi-juma ) stateai cu 2500 de bireme pe ors si 500 de rapide pe cand eu stateam cu trupele oraslui . erai caact pe tine cand veneam in zona ta . hai mars te aici ca iti dadeam cu jocul in cap inaptule.
handicapata e mata cu cine te are retradatule!! am luat orase cu voi pe insula tu retardatule ai luat de la lipsanume ai facut un lucru frumos,stergere ! munca usoara noua, si sa nu vorbesc ma lingaule cand imi cereai sa nu te mai atac asa ca mars in pula mea de jeg infect dute-n rahat de jeg!! Cred ca mata te-a facut cu abecedarul ma incultule care esti,degeaba ai avut spioni la noi ca tot retardat si un jeg ramai impreuna cu iei
Am o vorba ptr tine jegosule cu scaun la cap:Sugeooooo
 

DeletedUser16109

Guest
intai invata gramatica si pe urma vorbeste, eu in locul tau m-as abtine de la comentarii.. Nu este o jignire, ci un adevar ! Sper sa nu doara.. Uneori adevarul este crud si doare
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
MA pis pe tine si pe toata gramatica ta de idiot! Scriu cum vrea muschiul meu ma retardatule Geambrinouilee! Cat despre joc o petarda de om dadeai atac cu 100de prastii in rest ai fost zeroBarat,mars in sloboz nostru de copil infect! Cine te are sa te educe-n continure ca decat sa injuri stii,jegosule impletit,cat ai vrea tu sa ai viata mea...da repet tu esti un jeg de sta pe bani lu masa si lu tacsoo,hai mars si spunei lu aia de te are ca te-am injurat jegosuleeeeeeeeeeeeee
 

DeletedUser16109

Guest
cat despre tichetul meu! tu nu ai treaba de ce am luat eu ban,ma priveste doar pe mine...tu stai si latra si plangi ca ai dat delete!
 

DeletedUser16406

Guest
MA pis pe tine si pe toata gramatica ta de idiot! Scriu cum vrea muschiul meu ma retardatule Geambrinouilee! Cat despre joc o petarda de om dadeai atac cu 100de prastii in rest ai fost zeroBarat,mars in sloboz nostru de copil infect! Cine te are sa te educe-n continure ca decat sa injuri stii,jegosule impletit,cat ai vrea tu sa ai viata mea...da repet tu esti un jeg de sta pe bani lu masa si lu tacsoo,hai mars si spunei lu aia de te are ca te-am injurat jegosuleeeeeeeeeeeeee

mda eu nu te-am jignit si tu ma jignesti
ceea ce mi-ai spus mie iti spun si eu tie. nu are rost sa imi bat capul cu analfabeti care nu au dat pe la scoala..
 

DeletedUser16109

Guest
mda eu nu te-am jignit si tu ma jignesti
ceea ce mi-ai spus mie iti spun si eu tie. nu are rost sa imi bat capul cu analfabeti care nu au dat pe la scoala..
iti dau clasa ma analfabetule,atata timp cat nu ma bag in seama cu tine nici tu nu o fa ! hai basti in rahat si dute invartindu-te
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser9357

Guest
Neata!!!mai puteti sa va aruncati cuvinte urate?
Am avut de lecturat 11 pagini,amuzante,penibile,josnice...nimic demn de un joc care ar trebui sa insemne o placere de a juca alaturi de prieteni!...oricum,ultima lume pentru mine pe server romanesc!Abia astept sa termin vacanta sa iau pulsul jocului,sa ma cresc doua-trei fire de par grizonat in crestetul meu minunat colorat de caracterele unora!
Jocul asta ar trebui sa fie 30+,dominat de persoane cu capul pe umeri si abia atunci poate putem avea pretentii de un joc de strategie curat si egalitate intre toti!
 
Sus