Spam

  • Autor subiect DeletedUser15207
  • Data de început

DeletedUser15021

Guest
in niciun caz lui sorin.ro
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Actualizat - - -

Ala de 28k puncte care candva, pana sa nu renunte la joc din lipsa de timp ajunsese pana pe 6 (aproximativ acum 1 luna) cu vreo 34 de orase (aproximativ 500k puncte), lucru pe care tu nu ai reusit sa-l faci nici macar acum.
Esti invitatul meu sa incerci, macar acum sa te dai zmeu si sa iti arati prostia. Apropo, vezi ca m-am lasat de 1 luna de joc si inca am dublul punctelor tale ca luptator.

Punctele de batalie sunt irelevante pentru mine... B-)
 

DeletedUser15210

Guest
ce atitudine? eu zic ca sunt destul de linistit ... fata de cum eram ... sa il intrebati pe mr jack ce tichete frumusele primea de la mine ... atunci da ... trebuia sa schimb atitudinea
 

DeletedUser5815

Guest
despre o astfel de atitudine e vorba :)
varianta e necenzurata

sTYVxIv.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
genul asta de disperat sunt si eu :D
deci e de mine :D

- - - Actualizat - - -

era sa imi ia diriga telefonul din cauza grepolisului ... si nu o data sau de doua ori :D
 

DeletedUser8466

Guest
Asta este lume de "stat 100% in fata PC-ului".Daca ai gold si mai ales timp...top 5 scrie pe tine
 

DeletedUser15256

Guest
Daca vine Friends mi-am gasit echipa :D
Numai caut alianta
Si Tania? Lasi tu invitatie tuturor celor din alianta sau.....
 

DeletedUser5815

Guest
nu las nimic nicaieri... cum spuneam, invitatii doar pe pile, in limita locurilor, si doar celor care crapa pe tastatura cu grepolis in brate
in caz contrar, eu renunt... nu mai vreau sa fiu proasta nimanui, nu mai joc pentru ca altii sa-si vada de viata

- - - Actualizat - - -

Asta este lume de "stat 100% in fata PC-ului".Daca ai gold si mai ales timp...top 5 scrie pe tine
nu-ti trebuie gold cu nemiluita... doar disponibilitate... daca nu o ai, aia e
cred ca lumile nou aparute, cu goldul aferent, sunt ori pentru oameni singuri, ori pentru familisti deja obisnuiti cu sistemul... aici ma refer si la partenerii de viata care au invatat deja ce inseamna "vine nava" :D

nu va mai explic ce dascaleala trebuie sa fac in familie cand intru la baie... nu mai conteaza ca oricum n-au priceput nimic :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
mno, se pare ca-s prea intransigenta
dar nu am cerut nimanui decat minim 50% din cat dau eu... niciodata mai mult decat sunt dispusa sa ofer pe jocul asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Intransigenta ???Nu!Dependeta,virusata ireversibil cu Grepo,da.Cunosc sentimentul,ma bucur ca am revenit la echilibru.Nimeni nu-mi da inapoi ce am pierdut in real cand eram dependenta 100% de Grepo.Dar,fiecare alege unde traieste :).
O lume cu astfel de setari,pt.cei ce se respecta si joaca,iar Grepo este mai presus de orice,inseamna 25 din 24 pe joc.Va doresc spor la joc.
Dar nu uitati,timpul trece mai repede in real decat pe joc.
"nu mai joc pentru ca altii sa-si vada de viata"
Wow ! Este viata si Grepo,parerea mea,Grepo este un apendice al vietii,nu viata un apendice al Grepolis-ului (si cunoasteti toti importanta apendicelui).
Iertati-mi postarea,iubesc Grepo,dar,la fel ca in real,ma sperie extremistii.
Dragilor,este joc,placere,distractie !nu incrancenare !asa il vad eu.Nu dormeam noptile sa vad cand se trimite nava,eram zombi la servici,nu stiam cum sa ajung sa vad ce se intampla,nu aveam timp sa discut cu ai mei,trebuia sa fiu pe faza,fie sprijin,fie atac la secunda,fie goana dupa resurse sa ma refac !zile,luni si nu numai !Si ?
Trebuie echilibru in toate.Am apreciat enorm un coleg care a pierdut un oras(jucator activ si bun,f.bun jucator) care a spus : intre a sta si a baga sprijin la sec in fata navei si a iesi cu prietenii,am ales a doua varianta.Voi lua alt oras.

In alta ordine de idei,timpul scurt intre aparitia noilor lumi de viteza,pt.mine inseamna goana dupa gold din partea dezvoltatorilor.Cred ca este singurul lucru ce mai conteaza.Nu jocul,spiritul lui,banii si atat.Din pacate multi intra in acest joc,isi permit,este ok,dar unde este jocul joc ?Sunt ganduri,impresii ale unui jucator vechi de Grepo,jucator obisnuit,mediocru dintr-un anumit punct de vedere,care a jucat cu sufletul si atat.Nu ma criticati,stiu sa ma critic singura !
 

DeletedUser14391

Guest
mda , uitam ca e un joc - si pana la urma nu stam pe el nici pt orase nici pt coronite ci pt oamenii de acolo - friends nu inseamna sa dormi la pc - inseamna caterinca , spirit de echipa , inseamna sa ii respecti pe ceilalti - inseamna sa cauti solutii atunci cand sunt probleme , si au fost de multe ori
 

DeletedUser13911

Guest
despre o astfel de atitudine e vorba :)
varianta e necenzurata

sTYVxIv.png

Mo,vedeti sa nu iasa ceva grepolici mici....la dracu ,s-a dus cu tandretea...hai, dai repede ca vine nava,treci peste preludiu..mah?..sunteti inca normali?:|Cum dracu sa-i spui,,stai un pic ca tre sa dau un atac...a doua zi dormeai pe pres:D
PS: care au astfel de apucaturi le recomand calugaritul,La manastire sexul e tabu,si la o rugaciune poti pe furis sa dai un atac,te intelege" barbosu" ca'i musai!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14391

Guest
da igor , faci sex cu viteza serverului , mai romantic , mai rapid , pnm
 

DeletedUser13911

Guest
Auzi, daca joci pe hiper,la 1 speed si fara finalizare..cine e castigat?/:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
mda , uitam ca e un joc - si pana la urma nu stam pe el nici pt orase nici pt coronite ci pt oamenii de acolo - friends nu inseamna sa dormi la pc - inseamna caterinca , spirit de echipa , inseamna sa ii respecti pe ceilalti - inseamna sa cauti solutii atunci cand sunt probleme , si au fost de multe ori
Crect !Si uitam ca mai sunt incepatori,care acum descopera jocul(si sunt),care ar juca,dar.....cine,cand,cum sa-i invete ???
 
Sus