Spam

  • Autor subiect DeletedUser15207
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu are voie sa tina slujbe pe mai multe lumi :)) doar pe 1 ai voie
 

DeletedUser15021

Guest
Pai m-am saturat de atatea reluari...
Intru sa joc, fac echipa puternica, ii bat pe aia care se cred cei mai buni, isi activeaza vacanta, isi sterg conturile, castig apoi lumea si o iau din nou de la inceput. E plictisitor :(
Cred ca e destul.
smiley_emoticons_lol.gif


BAFTA TUTUROR !
 

DeletedUser15521

Guest
N-are rost sa intru si aici... las si noobi sa joace, e destul ca am scos cu echipa mea pe bdf, miadenisa, aristotel si capone de pe delphi :D

Ce ai facut tu si echipa ta? Din cate stiu eu, bdf s-a lasat din cauza ca nu mai avea timp de joc, era ocupat cu munca, miadenisa s-a certat cu restul si si-a dat delete, Aristotel si Capone eu inca ii vad pe lumea Delphi. Sincer, tot vad ca te lauzi tu cu realizarile tale pe aceasta lume, cand tu ai 0 realizari, stai doar in umbra aliantei, ca de bagat nave la dusmani nu prea vad. Sa mai zic ca Demos-ul se mentine pe primul loc de la inceputul lumii, cu toate ca se lupta de una singura cu toate aliantele? Aveti pact cu toata harta si inca nu ati reusit sa invingeti Demos-ul. Mi-e rusine cand vad persoane ca tine Arsenie, care incearca sa iasa in evidenta pe aici spunand lucruri total neadeavarate. Ce-i drept, lumea Delphi a fost una esuata de la inceput, prea multi s-au dezvoltat pe spatele eventelor, aceasta lume poate va fi mult mai reusita din acest punct de vedere. Stai linistit Arsenie, tu si echipa ta nu o sa rapuneti niciodata Demos-ul, mai degraba se vor certa ei se se vor lasa decat sa se lase din cauza inamicilor de pe aceasta lume. Sa reamintim ca voi nu erati in stare sa pastrati o nava decat atunci cand o bagati cu moral mic? Cam astia sunteti tu si echipa ta, chiar daca o sa castigati voi lumea sau o sa castige Demos-ul, la final tot Demos va fi lumea care a jucat pe durata intregii lumi fara pacte. Daca ati fi fost atat de buni, dupa dizolvarea pactului dintre Demos si Pirates, ati fi continuat sa jucati fara pacte, dar n-ai cum sa lupti de unu singur vs Demos, cand stii ca adversarul tau pe o lume este Demos. Bafta Arsenie si mai nu mai suferi asa de tine, ca doar gura e de tine pe forumul acesta. E o lume fara moral, asta face jocul mult mai frumos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
noobii ... n-aveti pacte? dar cu AON? dar cu Blablabla? Va pastrati pe primul loc? Hai sa iti zic eu de ce ! Pentru ca va pleaca noobii si va aduceti playerii din academii sa echilibrati punctajul. Vai de voi ma noobilor. Auziti la ei. Sunt inca pe primul loc ... Va imputinati ca nu stiti sa va bucurati de acest joc. Zicea un noob de pe la voi, ca piratii uita ca trebuie sa fi 24/24 pe acest joc. Sunteti sanatosi la cap? Daca voi asa credeti ca sunteti cei mai buni, va inselati.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

stamatecostica

Membru activ
Ce ai facut tu si echipa ta? Din cate stiu eu, bdf s-a lasat din cauza ca nu mai avea timp de joc, era ocupat cu munca, miadenisa s-a certat cu restul si si-a dat delete, Aristotel si Capone eu inca ii vad pe lumea Delphi. Sincer, tot vad ca te lauzi tu cu realizarile tale pe aceasta lume, cand tu ai 0 realizari, stai doar in umbra aliantei, ca de bagat nave la dusmani nu prea vad. Sa mai zic ca Demos-ul se mentine pe primul loc de la inceputul lumii, cu toate ca se lupta de una singura cu toate aliantele? Aveti pact cu toata harta si inca nu ati reusit sa invingeti Demos-ul. Mi-e rusine cand vad persoane ca tine Arsenie, care incearca sa iasa in evidenta pe aici spunand lucruri total neadeavarate. Ce-i drept, lumea Delphi a fost una esuata de la inceput, prea multi s-au dezvoltat pe spatele eventelor, aceasta lume poate va fi mult mai reusita din acest punct de vedere. Stai linistit Arsenie, tu si echipa ta nu o sa rapuneti niciodata Demos-ul, mai degraba se vor certa ei se se vor lasa decat sa se lase din cauza inamicilor de pe aceasta lume. Sa reamintim ca voi nu erati in stare sa pastrati o nava decat atunci cand o bagati cu moral mic? Cam astia sunteti tu si echipa ta, chiar daca o sa castigati voi lumea sau o sa castige Demos-ul, la final tot Demos va fi lumea care a jucat pe durata intregii lumi fara pacte. Daca ati fi fost atat de buni, dupa dizolvarea pactului dintre Demos si Pirates, ati fi continuat sa jucati fara pacte, dar n-ai cum sa lupti de unu singur vs Demos, cand stii ca adversarul tau pe o lume este Demos. Bafta Arsenie si mai nu mai suferi asa de tine, ca doar gura e de tine pe forumul acesta. E o lume fara moral, asta face jocul mult mai frumos.

In curand o sa fie un event ,iar o sa faca toata lumea full de manti (ma refer mai mult la cei care baga mult gold ).Si cum o sa fie inceput de lume poti sa te dezvolti usor cu ajutorul eventului .In legatura cu ce ai scris ,,lumea Delphi....punct de vedere ,o sa fie la fel ca Delphi iti spun eu .
P.s Cum e lume cu sistem vechi o sa fie greu de sustinut o nava
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Aici nu ii forumul pentru lumea delphi...va rog mutativa acolo daca vreti sa vorbiti de lumea aia.

Si ca sa fim la subiect..ce aliante isi anunta aparitia ?
 

DeletedUser15521

Guest
De frustrare incepi sa numesti niste oameni noobi, oameni pe care probabil nu-i cunosti si care probabil stiu jocul asta mai bine decat il stii tu Toby, noobii astia au facut pe lumea Delphi probabil mai mult decat ai facut tu pe toate lumile pe care ai jucat. Sa nu uite jucatorii din Pirates cum stateau cu 5k bireme pe fiecare oras si ridicau zidul cand ajungea bdf pe insula cu ei. Imi sustin in continuare ideea ca marii jucatori din Pirates sunt cuceritorii de interne. Stamate, daca nu ma insel eventul care vine nu contine mantii, deci o sa fie destul timp sa fie un inceput de lume promitator.
 

DeletedUser15256

Guest
Iar o sa fac o incercare esuata cu o alianta cred :D :)))
Am sa intru in alianta de pe marea mea sau daca cunosc pe cineva ma duc cu ei
Prima saptamana astept cereri :D
 

DeletedUser15021

Guest
Asta nu stie ma jocul.. se preface ca stie =)))

Te-ai smecherit de cand te-ai dus in gasca lu tontea ?
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif


- - - Actualizat - - -

De frustrare incepi sa numesti niste oameni noobi, oameni pe care probabil nu-i cunosti si care probabil stiu jocul asta mai bine decat il stii tu Toby, noobii astia au facut pe lumea Delphi probabil mai mult decat ai facut tu pe toate lumile pe care ai jucat. Sa nu uite jucatorii din Pirates cum stateau cu 5k bireme pe fiecare oras si ridicau zidul cand ajungea bdf pe insula cu ei. Imi sustin in continuare ideea ca marii jucatori din Pirates sunt cuceritorii de interne. Stamate, daca nu ma insel eventul care vine nu contine mantii, deci o sa fie destul timp sa fie un inceput de lume promitator.

Ce funny esti B-)
Esti ala de 28.000p ? :p
Din 3 nave te-am cucerit B-)
 
Ultima editare de un moderator:

stamatecostica

Membru activ
De frustrare incepi sa numesti niste oameni noobi, oameni pe care probabil nu-i cunosti si care probabil stiu jocul asta mai bine decat il stii tu Toby, noobii astia au facut pe lumea Delphi probabil mai mult decat ai facut tu pe toate lumile pe care ai jucat. Sa nu uite jucatorii din Pirates cum stateau cu 5k bireme pe fiecare oras si ridicau zidul cand ajungea bdf pe insula cu ei. Imi sustin in continuare ideea ca marii jucatori din Pirates sunt cuceritorii de interne. Stamate, daca nu ma insel eventul care vine nu contine mantii, deci o sa fie destul timp sa fie un inceput de lume promitator.

Ma indoiesc sa nu contina si manti ,ca nu degeaba deschid o lume cu sistem vechi ...logic nu ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser14799

Guest
ma voi baga si eu probabil sa vedem ce iese si aici probabil va fi haos....
 

DeletedUser5815

Guest
Ce alte echipe si-au anuntat prezenta,inafara de DK?

Friends!
de data asta de la inceput, fara handicapul de aproape o luna ca pe delphi... e lume destul de rapida, pe gustul nostru, pentru "maniaci"
recrutarile - se stie - doar pe pile ... asta in cazul in care, ipotetic, ar mai fi locuri
si avertisment si pentru pile: cine nu e serios si nu moare cu tastaura in brate pana dupa minuni, sa nu ne caute!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
nu stiu... sa vedem daca te recomanda.... fata, evident :D
unde pot cere recomandari? :D
 

DeletedUser15521

Guest
Te-ai smecherit de cand te-ai dus in gasca lu tontea ?
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif


- - - Actualizat - - -



Ce funny esti B-)
Esti ala de 28.000p ? :p
Din 3 nave te-am cucerit B-)

Ala de 28k puncte care candva, pana sa nu renunte la joc din lipsa de timp ajunsese pana pe 6 (aproximativ acum 1 luna) cu vreo 34 de orase (aproximativ 500k puncte), lucru pe care tu nu ai reusit sa-l faci nici macar acum.
Esti invitatul meu sa incerci, macar acum sa te dai zmeu si sa iti arati prostia. Apropo, vezi ca m-am lasat de 1 luna de joc si inca am dublul punctelor tale ca luptator.
 
Sus