Spam

DeletedUser

Guest
Orice pentru coronita!! Indiferent ca e Equilibrium, Operatiunea Bini di Tat, Deathrow sau Orez cu Lapte aceleasi "tactici" conduc la castigarea lumii. Ar trebui sa tragem niste salve de tun pentru d-nul fantotzy, sa ii aducem omagii pentru munca depusa. Pacat insa ca el este imbatat de succesul inegalabil obtinut..(oare doar de sucees??!! ...hac hac..). Brava tovarasi..cu aceasta ocazie ati realizat un nou achievement in istoria grepolisului (10 sau mai multe aliante castiga lumea) ..sau ar trebui pusa la categoria borne? hmmm grea decizie.
 

DeletedUser14853

Guest
Orice pentru coronita!! Indiferent ca e Equilibrium, Operatiunea Bini di Tat, Deathrow sau Orez cu Lapte aceleasi "tactici" conduc la castigarea lumii. Ar trebui sa tragem niste salve de tun pentru d-nul fantotzy, sa ii aducem omagii pentru munca depusa. Pacat insa ca el este imbatat de succesul inegalabil obtinut..(oare doar de sucees??!! ...hac hac..). Brava tovarasi..cu aceasta ocazie ati realizat un nou achievement in istoria grepolisului (10 sau mai multe aliante castiga lumea) ..sau ar trebui pusa la categoria borne? hmmm grea decizie.

bine zici
rotfl.gif
 

DeletedUser9563

Guest
Am si eu o intrebare:Razboiul mondial a fost cistigat de Anglia,Franta,America sau Rusia separat?Sau a fost victoria unei coalitii impotriva alteia?Nici nemtii nu au fost singuri.Erau alaturi de ei Italia si Japonia si aliati mai mici, din care unii au schimbat la un moment dat tabara.

Vreti razboi parte in parte?Asa ceva nu mai exista din Evul Mediu cind Franta si Anglia sau Franta si Spania se intilneau pe un cimp si isi trimiteau soldatii sa se omoare unii pe altii pina unii erau invinsi.Nici voi nu ati fost singuri impotriva tuturor.
 

DeletedUser15210

Guest
Ce comparatie ... Un singur comentariu daca iti dau si iti doresti sa nu fi mentionat razboiul mondial
 

DeletedUser7589

Guest
Am si eu o intrebare:Razboiul mondial a fost cistigat de Anglia,Franta,America sau Rusia separat?Sau a fost victoria unei coalitii impotriva alteia?Nici nemtii nu au fost singuri.Erau alaturi de ei Italia si Japonia si aliati mai mici, din care unii au schimbat la un moment dat tabara.

Vreti razboi parte in parte?Asa ceva nu mai exista din Evul Mediu cind Franta si Anglia sau Franta si Spania se intilneau pe un cimp si isi trimiteau soldatii sa se omoare unii pe altii pina unii erau invinsi.Nici voi nu ati fost singuri impotriva tuturor.

Claudiu, nu te obosi. Cine a vrut să înţeleagă că am jucat un joc, cu nimic diferit de ceea ce s-a jucat pe alte lumi până acum, bine. Cine nu, nici nu va înţelege.
 

DeletedUser14987

Guest
Erau scrise de mine.. normal ca erau interesante.
True Night nu poti dormi bine asa-i?
 

DeletedUser

Guest
Erau scrise de mine.. normal ca erau interesante.
True Night nu poti dormi bine asa-i?

De cand am fost tratat ca ultimul rahat de alianta "zeitatilor" normal ca nu !! Am si acum vise mai putin ortodoxe cu prost(est), ala cu nume de japonez inspirat din anime-uri de 2 bani, senior fantomas (ca doar la luat fantome e primul), Mister Coriaxis zis Stefanel baiatu' mamii care se da el mare in parcarea goala si injura de mama focului daca un coleg il "indispune", plus tavi cu familionul si restul agaricilor de acolo care joaca impreuna pe orice lume. Ma doare undeva ca imi dati voi reputatie proasta la comentarii, ma lasa rece pur si simplu. Eu raman cu gloria voi cu ipocrizia, inselatoria, ingamfarea si prostia. De asemenea doresc sa il salut pe domnul racnem si pe restul cateilor cu colaci in coada fiindca au reusit sa isi duca la capat misiunea de a sta capra pentru fenomenele enumerate mai sus. Cam asta ar fi pe scurt..daca vrei sa afli mai multe si tu si Doru ma gasiti pe privat. Stam la taclale pana vreti voi :) Amin! Dumnezeu sa va fereasca de prostie si boli venerice.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
uoau,ti-a scarmanat orgoliu si na..nu puteai sa taci!Ati facut greva japoneza la admini sa lase doar postarile voastre interesante?Din ce in ce mai jenat!
App,tu consideri ca ce ai spus are vre-o logica?Sunt prost si de aceea intreb!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Gata !Mi-a ajuns !
Felicitari castigatorilor,felicitari in primul rand...Eminentei cenusii care diplomatic a dus la succes,felicitari pt.dorinta de a castiga dincolo de orice.Clau,ai dreptate,bataliile s-au castigat de aliante - nu conteaza daca au fost facute din interes sau convingere (de ce spun asta ?nu mi-am inchipuit Bones + Centurioni-majoritatea din Deatrow,dupa istoria de pe o...x lume :).Ma bucur ca ati revenit pe Ro,ca nu mai acuzati adminii de esec ).
Felicitarii Lupilor.Trebuie sa fiti mandrii,datorita voua s-a creat o astfel de alianta aici.Diplomatic(si nu numai,sa nu uitam,aveti jucatori de top,jucatori care dau totul pe joc),pe alte lumi,i-ati ingenunchiat pe multi,actiunea creaza reactiune.
Daca suntem realisti si facem abstractie de aliati si punem in balanta jucatorii buni si cu potential,Lupii au fost net in inferioritate,cu toate astea ?au dat lectii !Respect pt.unitatea lor,respect pt.voi ca si aliati.
Va bateti toti cu pumnul in piept :am castigat!,controversa :castigator real,castigator moral,toti,dar absolut toti sunteti castigatori !
Dragilor,jocul in sine,placerea de a juca,este un castig.Prietenii,ei sunt adevaratul castig .Coronita ???E grea daca nu ai cap pt.ea !
Dragilor,cei vechi,aduceti-va aminte de lumile fara minuni !De jocul de placere,de determinarea de atunci,nu de calcule de acum,de cum se intra pe o lume !Aduceti-va aminte cum se radea,cum se invatau incepatorii.Acum ?Nu au nici o sansa,toti vor...cu experienta :)))!!!
Doru,daca nu voiai coronita cu orice pret(pt.mine Bones au fost superlativul pe Grepo,pana acum,v-am respectat,iubit,pana acum)erai aliat cu Tavi ???Lider din Centurionii pe care i-ai acuzat de toate relele Grepolisului ?
In alta ordine de idei : dragilor,bucurati-va de joc,de realizari,fiti realisti in sinea voastra.
Bones,te salut ca ai revenit pe Grepo.ro.Tot acasa este mai bine :)!
Clau,toti stiu istorie,istoria pe Grepo o facem noi.Ma bucur ca ai trecut de faza cu admini,cu suntem defavorizati,ca cineva favorizeaza o x alianta !Apropo,oare nu sunt admini vinovati ca ati castigat ?:)))))))))))))))))Gluma,luati-o asa cum este,gluma.Dar gandeste retoactiv.

- - - Actualizat - - -

uoau,ti-a scarmanat orgoliu si na..nu puteai sa taci!Ati facut greva japoneza la admini sa lase doar postarile voastre interesante?Din ce in ce mai jenat!
App,tu consideri ca ce ai spus are vre-o logica?Sunt prost si de aceea intreb!

Rusule,te iubesc !Tu prost :)?A...intre a face pe prostul si ...a fi,mare diferenta,balacarela nu-ti face cinnste :( . Iti place jocul,l-ai iubit(cred ca inca il iubesti),de ce nu faci nimic pt.el ???E usor,cel mai usor sa fii...carcotas...si totusi.......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
Gata !Mi-a ajuns !
Felicitari castigatorilor,felicitari in primul rand...Eminentei cenusii care diplomatic a dus la succes,felicitari pt.dorinta de a castiga dincolo de orice.Clau,ai dreptate,bataliile s-au castigat de aliante - nu conteaza daca au fost facute din interes sau convingere (de ce spun asta ?nu mi-am inchipuit Bones + Centurioni-majoritatea din Deatrow,dupa istoria de pe o...x lume :).Ma bucur ca ati revenit pe Ro,ca nu mai acuzati adminii de esec ).
Felicitarii Lupilor.Trebuie sa fiti mandrii,datorita voua s-a creat o astfel de alianta aici.Diplomatic(si nu numai,sa nu uitam,aveti jucatori de top,jucatori care dau totul pe joc),pe alte lumi,i-ati ingenunchiat pe multi,actiunea creaza reactiune.
Daca suntem realisti si facem abstractie de aliati si punem in balanta jucatorii buni si cu potential,Lupii au fost net in inferioritate,cu toate astea ?au dat lectii !Respect pt.unitatea lor,respect pt.voi ca si aliati.
Va bateti toti cu pumnul in piept :am castigat!,controversa :castigator real,castigator moral,toti,dar absolut toti sunteti castigatori !
Dragilor,jocul in sine,placerea de a juca,este un castig.Prietenii,ei sunt adevaratul castig .Coronita ???E grea daca nu ai cap pt.ea !
Dragilor,cei vechi,aduceti-va aminte de lumile fara minuni !De jocul de placere,de determinarea de atunci,nu de calcule de acum,de cum se intra pe o lume !Aduceti-va aminte cum se radea,cum se invatau incepatorii.Acum ?Nu au nici o sansa,toti vor...cu experienta :)))!!!
Doru,daca nu voiai coronita cu orice pret(pt.mine Bones au fost superlativul pe Grepo,pana acum,v-am respectat,iubit,pana acum)erai aliat cu Tavi ???Lider din Centurionii pe care i-ai acuzat de toate relele Grepolisului ?
In alta ordine de idei : dragilor,bucurati-va de joc,de realizari,fiti realisti in sinea voastra.
Bones,te salut ca ai revenit pe Grepo.ro.Tot acasa este mai bine :)!
Clau,toti stiu istorie,istoria pe Grepo o facem noi.Ma bucur ca ai trecut de faza cu admini,cu suntem defavorizati,ca cineva favorizeaza o x alianta !Apropo,oare nu sunt admini vinovati ca ati castigat ?:)))))))))))))))))Gluma,luati-o asa cum este,gluma.Dar gandeste retoactiv.


De data asta adminii nu au intervenit.Sau mai bine zis au intervenit asa cum trebuie, banind jucatorii necorecti de ambele parti.S-a curatat echipa de administrare a jocului pe Grepolis Romania.Prin acuzele aduse atunci nu a vrut decit , ca acest joc sa redevina unul curat.Chiar nu ma intereseaza daca exista persoane pentru care banul nu conteaza si cumpara gold pentru toata alianta, dar sa joace corect.Pentru mine Grepolis va ramine un joc, o distractie si nimic mai mult.Iar despre nenorocita aia de coronita, nu pentru aia se joaca de citiva ani?Si eu o sa refuz acea coronita, dar o doream pentru Bones ca alianta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Ursule,Bubu nu si-o ia,este ..febletea mea,m-a surprins f.placut candva cu agerimea spiritului.
LA MUNCA este un nou joc :)?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7589

Guest
Bună, Simona!
Mă bucur să te regăsesc aici. Mulţumesc pentru felicitări, pentru că ştiu că sunt reale. Sunt câteva afirmaţii greşite, dar nu cu rea intenţie. Primul lucru, este că nu am revenit pe .Ro pentru coroniţă, ci pentru a reface o echipă decimată pe internaţional. Ăsta a fost scopul, nu victoria. În ce priveşte relaţia cu Tavi sau cu Racnem - din punctul meu de vedere, încă de când am intrat am lăsat în urmă ce a fost pe alte lumi. Nu am intrat împotriva unei alianţe sau împotriva unor lideri, ci doar să jucăm. Probabil că acesta a şi fost secretul succesului, nu am fost obsedaţi de a câştiga cu orice preţ, dacă alţii nu ar fi fost obsedaţi de asta, probabil lumea era şi acum blocată. Din fericire, România se schimbă, nu mai e atât de simplu să corupi, şi asta se vede şi într-un joc banal
smiley_emoticons_smilenew.gif


În ce priveşte lumea Pi şi ceea ce am spus atunci... îmi cer scuze celor faţă de care am greşit. Aberaţii precum cea cu norocul setat de admini, pentru că aşa îmi spusese fostă colegă comună, nu îşi aveau nici locul, nici rostul. Şi alte asemenea lucruri imposibile. Mi se poate ierta cred, era prima lume pe care conduceam BONES. Singurele lucruri reale pe care le-am spus atunci este că s-au folosit conexiunile comune declarate în preajma minunilor, şi adaug acum, TeamViewer. Că nu s-au aplicat banuri, nu e neapărat vina adminilor, pe internaţional am avut ocazia să îmi dau seama că pentru corpul de admini problemele sunt mai complexe decât ne par nouă în joc. Acum, dacă e să fac un reproş adminilor, este că sunt de multe ori prea concesivi. Nu doar cu alianţa x sau y, ci în general (şi de aici desele reproşuri pe care le primesc). Nu mi-a plăcut, de exemplu, că a trebuit în două situaţii să elimin nişte grupuri de jucători, colegi de clasă, care intrau toţi pe toate conturile. Nici nu ştiam dacă să râd sau îmi smulg părul din cap
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
" Nu am intrat împotriva unei alianţe sau împotriva unor lideri, ci doar să jucăm. Probabil că acesta a şi fost secretul succesului "

Doru,ai dreptate,asta a fost cheia succesului si felicitarile mele sunt sincere.Pt.toti.Pe Byzantium a castigat jocul,parerea mea,dincolo de ambitii si orgolii,intelepciunea si diplomatia.Ultimile doua au facut diferenta.
Ma bucur mult ca ati revenit pe ro,ma bucura ceea ce spui.
Pt.echipa frumoasa care este Bones,pt.determinarea ei,pt.jocul frumos facut de-a lungul timpului,Bones merita din plin coronita.
 

DeletedUser13911

Guest
Ursule,Bubu nu si-o ia,este ..febletea mea,m-a surprins f.placut candva cu agerimea spiritului.
LA MUNCA este un nou joc :)?

Draga mea,iti multumesc pentru iubire....eu nu mai muncesc gratis si nici nu intentionez pe viitor!In lumea asta totul se plateste.Am facut destule concesii...nu mai vreau...e suficient,am auzit ca nu se mai fac statui pentru ca e scump cimentul,se impaiaza mai nou.Nu ma coafeaza postura tinand cont ca am 90 Kg si de aceea prefer sa fiu un simplu,cum ai spus,...da,carcotas!hahahaha

- - - Actualizat - - -

bubule, fereste-te ca ti-o iei si tu!:D

parca ti-am mai spus... LA MUNCA! :D

urse,sa stii ,de la un timp iubirea doare mah...hahahah
 

DeletedUser9563

Guest
Odmm modifica statusul lumii din "Deschisa" in "Inchisa la inregistrare".
 
Sus