Spam

DeletedUser12073

Guest
Hristos a Inviat ! :">

Degeaba mai jucati daca vin sultanii cu lupii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
I'll be back...
piratesofthecaribbeanpic.jpg
 

DeletedUser6817

Guest
Am luat o pauza...sti tu..vacanta, femei..bautura..
Problema e ca a fost cam lunga..aproape 2 ani... Am pierdut contact cu toata lumea.
 

DeletedUser6817

Guest
Tu cine esti? Noi vorbim..vorbim..
Dar un gentleman trebuie sa isi ofere prezentarile.
 

DeletedUser14553

Guest
nu ma cunosti daca te-ai gandit la asta .

Btw eu sunt David
 

DeletedUser11524

Guest
da, deci ce credeti despre noile "facilitati"?
comertul cu monede e ok cat de cat, zic eu dar cumpara instant e cea mai mare prostie, nici nu mai merita sa folosesti goldul la altceva decat la premium..
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Sa iti spun o chestie..
Grepolis moare pe zi ce trece, banuiesc ca poti vedea si tu asta. Fa comparatie intre activitatea pe joc/forum in 2010-2012 si acum. Singurii care au mai ramas sunt veteranii si dependentii(no offense) in 90% din cazuri. Si asta nu numai pe serverul RO.
Jocurile de genul nu mai aduc profit. Cine mai vrea sa stea 20/24 ore cu laptop-ul in brate si sa se uite la cateva imagini banale si efecte mai proaste decat cele din anii 98. Au aparut tabletele..playstation 4 etc..
Ca manager a unui joc ca acesta iti dai seama repede cand afaceriile nu mai merg. Ce faci? Incerci sa sustragi cat mai poti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Sa iti spun o chestie..
Grepolis moare pe zi ce trece, banuiesc ca poti vedea si tu asta. Fa comparatie intre activitatea pe joc/forum in 2010-2012 si acum. Singurii care au mai ramas sunt veteranii si dependentii(no offense) in 90% din cazuri. Si asta nu numai pe serverul RO.
Jocurile de genul nu mai aduc profit. Cine mai vrea sa stea 20/24 ore cu laptop-ul in brate si sa se uite la cateva imagini banale si efecte mai proaste decat cele din anii 98. Au aparut tabletele..playstation 4 etc..
Ca manager a unui joc ca acesta iti dai seama repede cand afaceriile nu mai merg. Ce faci? Incerci sa sustragi cat mai poti.

Celor de la inno le merge mai bine ca oricand datorita acestor facilitati:D intr-adevar in 2010-1012 erau mai multi jucatori dar atunci nu se folosea gold in schimb acum daca vrei sa fi no 1 bagi la greu:)
 

DeletedUser6817

Guest
Salut, capitane de vapor!
Cum ramane cu oferta aia de care nu pot refuza?

- - - Actualizat - - -

Celor de la inno le merge mai bine ca oricand datorita acestor facilitati:D intr-adevar in 2010-1012 erau mai multi jucatori dar atunci nu se folosea gold in schimb acum daca vrei sa fi no 1 bagi la greu:)

Oare chiar le merge asa bine?Nu mai vad reclame de la ei.
Si acum intrebarea mea, majoritatea dintre noi..cum au dat de joc?

Cum am zis, incearca sa sustraga cat mai pot din jucatorii ramasi. Si nu sunt singura companie de jocuri care fac asta.
Generatia MMO e moarta.
 
Sus