Spam

DeletedUser7685

Guest
Dap, la majoritatea merge asa, tu nu vezi ca la 3-4 zile de la deschiderea unui lumi deja cuceresc. Cum crezi ca fac asta? Bineinteles ca baga bani la greu? In alta ordine de idei, mie imi place cu revolta dar... viteza 2 :(
 

DeletedUser7210

Guest
Nu mai vb in numele meu:D nu o sa joc pt ca nu-mi place revolta si nici nu am timp de joc:)
 

DeletedUser

Guest
Sa iti spun o chestie..
Grepolis moare pe zi ce trece, banuiesc ca poti vedea si tu asta. Fa comparatie intre activitatea pe joc/forum in 2010-2012 si acum. Singurii care au mai ramas sunt veteranii si dependentii(no offense) in 90% din cazuri. Si asta nu numai pe serverul RO.
Jocurile de genul nu mai aduc profit. Cine mai vrea sa stea 20/24 ore cu laptop-ul in brate si sa se uite la cateva imagini banale si efecte mai proaste decat cele din anii 98. Au aparut tabletele..playstation 4 etc..
Ca manager a unui joc ca acesta iti dai seama repede cand afaceriile nu mai merg. Ce faci? Incerci sa sustragi cat mai poti.

Ai dreptate, jocul nu mai e ce era odinioara. Acuma au ajuns tot felu' de noobi care baga bani la greu si sunt in top, nu mai sunt jucatori adevarati care stiu sa joace. Nu mai e ce era acum 3-4 ani cand eram si noi mai tineri si aveam timp de joc
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


- - - Actualizat - - -

Se baga..face si alianta. Dar trebuie sa il suporti si financiar. :)



Capitane, vezi ca nu mai poti primi mesaje fiindca ai casuta plina... mai sterge din ele :))
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
La fel fac si eu :D

- - - Actualizat - - -

Capitane, mai sterge din nou mesajele ca nu mai incap :)))))
 

DeletedUser

Guest
Nu se stie ora, de obicei pe la 12-1..depinde, ora nu se stie, pentru ca asa o sa intre toti si pica serverul..
 

DeletedUser14222

Guest
Goldul nu te apara daca iti vine nava:)) dar intr-o oarecare masura te ajuta si fara sa investesti nu faci treaba:D
gresit, total gresit
vezi clasament puncte de joc si luptatori pe psi acum la final de minuni
loc 11 luptatori la finalul minunilor fara 0,001 lei bagati vreodata :)
 
Sus