Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Prietene vad ca tu sari pe aici in sus...poate in lipsa de ocupatie..oricum nu e trb mea.
Daca ai citii cu atentie un post si ai fi capabil sa intelegi ceva...ti-ai da seama ca eu am jucat pe gamma din postul meu si ca daca ma cunoaste lumea..inseamna ca am facut ceva pe acolo(am condus o alianta sau am avut ceva orase )

Acum daca tu ai 2 ani vechime cum zici...crezi ca meriti vreun premiu pentru simplu fapt ca vorbesti pe forumul extern? Si eu am aproape 2 ani si singurele tale razboaie de care am auzit sunt cele de la spam..
 

DeletedUser

Guest
Prietene vad ca tu sari pe aici in sus...poate in lipsa de ocupatie..oricum nu e trb mea.
Daca ai citii cu atentie un post si ai fi capabil sa intelegi ceva...ti-ai da seama ca eu am jucat pe gamma din postul meu si ca daca ma cunoaste lumea..inseamna ca am facut ceva pe acolo(am condus o alianta sau am avut ceva orase )

Acum daca tu ai 2 ani vechime cum zici...crezi ca meriti vreun premiu pentru simplu fapt ca vorbesti pe forumul extern? Si eu am aproape 2 ani si singurele tale razboaie de care am auzit sunt cele de la spam..
Nu-ți convine, poți pleca oricând .

1. Si , ce -mi pasa mie ce aliante si ce orașe ai făcut pe gama ? De aia nu pot dormi eu noaptea.
2. Grepolis e un joc cotidian si plictisitor . N-am altceva decât sa te atac pe tine sau sa fac orașe identice ?
3. Dacă ai fi jucat pe Delta ai fi cunoscut tu razboaiele mele...
 

DeletedUser

Guest
...si se va redeschide? adica sa jucam din nou? sau va continua sa fie inchisa? o_O
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus