Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

cioara

Membru
daca as ruga frumos un moderator s-ar putea face putina curatenie pt lumea gamma???as vrea sa readuc lumea inapoi pe forum,dar sunt subiectele ce mi se par cat de cat "expirate"..nimeni nu a scris de cva timp
 

DeletedUser

Guest
daca as ruga frumos un moderator s-ar putea face putina curatenie pt lumea gamma???as vrea sa readuc lumea inapoi pe forum,dar sunt subiectele ce mi se par cat de cat "expirate"..nimeni nu a scris de cva timp
daca vrei sa stergi spammu, ne suparam.
 

cioara

Membru
olalaaaa:)..dupa mine as sterge tot ca e de pe vremea lui unicooll(zeu l grepolisului) nu spammer (sau cum iti zici)..........:))
 

cioara

Membru
si ceea ce ar fii mult mai bine ar trb sa-ti dai "move"->"paste" de aici la lumea in care joci....si sa nu faci pe durul in locul in care habar nu ai ce si cum....
 

DeletedUser

Guest
si ceea ce ar fii mult mai bine ar trb sa-ti dai "move"->"paste" de aici la lumea in care joci....si sa nu faci pe durul in locul in care habar nu ai ce si cum....
e topic de spam = sunt si eu aici

acuma, dute si fluiera :)
 

cioara

Membru
e un topic de spam,dar pt lumea gamma(und u nu figurezi)......si nu vad dc te-ai supara de sar sterge spamul???doar pt faptul ca te auto numesti"zeu"...ba ma lasi?
 

DeletedUser

Guest
e un topic de spam,dar pt lumea gamma(und u nu figurezi)......si nu vad dc te-ai supara de sar sterge spamul???doar pt faptul ca te auto numesti"zeu"...ba ma lasi?
1. Nu e doar un simplu topic de spam, eu un loc in care te exprimi aproape liber fara sa iei warn sau ban ca cica "off-topic"
2. Am jucat pe gamma. M-am lasat ca era plictisitoare lumea...
3. Pai normal ca ma supar, ca se duce spammul de aici! Si ma numesc zeul spammului, ca-s cel mai vechi spammer de pe forum.
Curetenie generala maine :)
Daca stergi topicu de spam, nu mai suntem prieteni :-O
 

cioara

Membru
1@exprima-te cat vrei si und vrei da; nu-mi venii mie cu chestii:"de stergi spamul ne supara" ok???
2@ca sa rezisti in lumea gamma tre sa stii sa joci;)...nu orice spammer rezista;)
3@putin imi pasa de cand esti si cum esti cu spamul...

iar pt ceea ce i-ai scris moderatorului: lasa-ma frate sa-mi aduc din nou colegii si "dusmanii" pe forumul extern.....si vezi pic poate ai treaba in alt spam....ok??
 

DeletedUser

Guest
1@exprima-te cat vrei si und vrei da; nu-mi venii mie cu chestii:"de stergi spamul ne supara" ok???
2@ca sa rezisti in lumea gamma tre sa stii sa joci;)...nu orice spammer rezista;)
3@putin imi pasa de cand esti si cum esti cu spamul...

iar pt ceea ce i-ai scris moderatorului: lasa-ma frate sa-mi aduc din nou colegii si "dusmanii" pe forumul extern.....si vezi pic poate ai treaba in alt spam....ok??
1#: Nu vorbeam cu tine, ci cu modul. Si vorbesc cum vreau, NU cum vrei tu.
2#: Stiu sa joc, stiu sa rezist. M-am lasat de ea ca era plictisitoare si faceam un polis doar ca n-aveam ce face.
3#: Nici pe mine nu ma intereseaza de tine :) asa ca TACI si dute inapoi la joc sa mai faci 100p si sa-ti pierzi timpul
Topicul de Spam RAMANE !. Este ceva normal pe forum :)
PARTY! NEA BULA/GICU , VINO AICEA SA DAM PARTY! :):D:D
 

cioara

Membru
1@dai dovada maxima de.........
2@doar pt simplul fapt ca faci orase si nu cuceresti da dovada de multa experienta
3@nu am cum sa fac 100p..
 

DeletedUser

Guest
1@dai dovada maxima de.........
2@doar pt simplul fapt ca faci orase si nu cuceresti da dovada de multa experienta
3@nu am cum sa fac 100p..
1# completez eu: desteptăciune :D
2# bla bla bla. Grepolis e un joc plictisitor : aceleași orașe, aceleași trupe, aceleași ally etc . Mai tare e tw
3# nu mă, 100p+ puncte de polis . 100+ puncte de polis pentru orașul tau...si zici de mine cas noob.
 

DeletedUser

Guest
Interesant !
Ce lume , ce nick ?
Pai, eu sunt smecher de felul meu
Ro:
Nick : Danypistolarul
Lumile : lumea 8 , buffalo , Colorado , delaware , el dorado
Pe delaware am făcut rost de pușcărie de elefanti (am dat 110k pe ea, dar a meritat )

Net:
Nick: Dany.ro
Lumile: world 11

Beta:
Nick: Danypistolarul.ro
Lumea: alamogordo

Acolo am cele mai tari iteme... Cutitul lu Sam, pălăria lui yang, elefantul...dacă vrei sa vezi inventatu sa-mi zici ;)
 

DeletedUser

Guest
Va salut, pentru cei care ma mai tin minte..si mai vor sa joace alaturi de mine poate formam din nou o familie ceva gen Dogs of war, The black pearl.. va astept pe lumea XI mare 55,
Ne-am mai strans cativa jucatori din inceputurile de gamma si daca vreti sa va alaturati va asteptam acolo sa Mai facem cateva razboaie impreuna.
Va las un link cu o invitatie ca sa veniti cat mai aproape de noi.
http://ro.grepolis.com/invite-155376-ro14?invitation_id=49355&invitation_mac=e2c67c92&ref=player_invite_linkrl

Acolo ma gasiti cu nick Mar -, dati un mesaj dupa ce intrati.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus