Spam Sigma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
pfff, a naibii treaba.... oare de ce nu se plang atata cei care chiar fac performanta pe joc si numai piticii de gradina vocifereaza si se simt nedreptatiti de probleme mai mult sau mai putin inchipuite?!
 

DeletedUser

Guest
probleme mai mult sau mai putin inchipuite?!

vrei sa imi spui ca regulamentul de pe serverul ro nu difera de regulamentul celorlalte servere, chiar as vrea sa imi spui ca nu difere ca o sa pun pe acest forum regulamentul celor de pe serverul us, en si it.
 

DeletedUser

Guest
tania, eu nu sunt pitica, am 1:70 inaltime:).............dar poate ma lamuresti tu in privinta regulamentului, ca sa il inteleg mai bine :D.............sau adevarul deranjeaza si in lipsa de argument incepem sa jignim?

........... sau vrei sa iti fac un album de plangeri de pe toate lumile de joc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pfff, a naibii treaba.... oare de ce nu se plang atata cei care chiar fac performanta pe joc si numai piticii de gradina vocifereaza si se simt nedreptatiti de probleme mai mult sau mai putin inchipuite?!

hopa..unde era uriasul de gradina..
 

DeletedUser

Guest
hmmm............ ai intrat catalin.........te-am simtit dupa miros.............sa ghicesc ?..........Antonio Banderas.The Secret sau Ferrari Black?:D
 

DeletedUser

Guest
da, ai dreptate, cer prea mult, nu de alta dar modificarea asta la regulament a aparut dupa scandalul de pe RHO , dupa afirmatia publica a unui jucator ca e coplayer............in mod corect trebuia banat contul cu pricina, dar e mai greu..........asa ca a fost mai usor de modificat regulamentul, la noi e altfel, nu e ca la Inno........suntem Vaticanul, stat in stat B-)
Nu s-a modificat nici un regulament.o pot eu confirma prin spusele uni admin,xblandy(cred ca am scris corect nickul),care mi-a raspuns la o sesizare pe Rho"este interzis a se folosi coplayer,este interzisa transmiterea parolei catre un alt jucator,"
Dar bine inteles ,nu e valabil pentru toti,~!
/S: discutia a mai fost pe aceasta tema..si bineinteles atunci se puteau folosi coplayeri :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pot sa iti aduc dovada modificari regulamentului, e foarte simplu..........iti pot posta 4 regulamente pt comparatie............binenteles de pe servere diferite.........ai o preferinta anume?:D
la noi e ca la nimenea.........

Reguli

§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă.

Exemple:

Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur calculator. Fiecare jucător trebuie să-şi aleagă propria parolă, şi nu are voie sa o spună altor jucători.
Nu aveţi voie să vă logaţi pe un alt cont folosind parola jucatorului respectiv.
Este strict interzisă încercarea de autentificare neautorizată pe alte conturi. Încercări de spargere de conturi vor fi pedepsite.
Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur cont, singura condiție este ca nici unul din acei jucători nu trebuie să mai dețină un alt cont pe respectiva lume.
§2) Mai mulţi jucători cu aceeaşi legătură de internet


asa ca sa nu surmenez prietenii, pe viitor ma voi gandi sa le fac ture, ca sa ma asigur ca voi fi on 25/24 on si in concluzie........performanta :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
soso, tie nu iti este mila da toti moderatorii/adminii si gloata lor de frati, veri, unchi, matusi si simpli prieteni care joaca cate 2-3 pe un cont si fac performanta? nu vezi ca nimeni nu iti da un raspuns desi doamna odmm aseara verifica postarile? te astepti sa isi manance singuri caciula si "performantele"? te rog..mie mi se face sila..
 

DeletedUser

Guest
Cata, ma deranjeaza cumplit cand cineva imi jigneste si singurul meu neuron........ pt ca daca nimeni nu zice nimic, si ma refer la jucatori, nu este pt ca nu isi dau seama, sau pentru ca le convine situatia ci pt simplu motiv ca indiferent de parerea lor, vorbesc degeaba, ............o parte din jucatori sunt noi si nu prea stiu, altii s-au lasat deranjati de tratament, altii ca tine au ramas agatati de prieteni pt ca desi suntem in virtual, intalnim si persoane cu un caracter deosebit pe care sunt onorata ca i-am cunoscut, care joaca pt frumusetea jocului si nu le mai pasa de nimic.Cand am intrat pe joc acum 2 ani cred, forumul extern era plin de postari............acum se pune praful , se transforma in muzeu..............si se pare ca cineva nu observa......... desi ar trebui:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
soso, tie nu iti este mila da toti moderatorii/adminii si gloata lor de frati, veri, unchi, matusi si simpli prieteni care joaca cate 2-3 pe un cont si fac performanta? nu vezi ca nimeni nu iti da un raspuns desi doamna odmm aseara verifica postarile? te astepti sa isi manance singuri caciula si "performantele"? te rog..mie mi se face sila..

1.cind ai sa aduci dovezi solide ca se intimpla asa ceva am sa raspund punctual
2.daca nu ai incredere in echipa de aici nu esti obligat sa ne suporti, existind doua alternative: sa incerci si un server international (si acolo adminii si moderatorii joaca) sau sa folosesti sistemul de suport direct la INNO
3.oricine din aceasta comunitate indiferent ca face parte din echipa sau este simplu jucator poate fi verificat de INNO, iar noi cei din echipa suntem primii pe lista
 

DeletedUser

Guest
Stii prea bine ca lucrurile astea se fac,am o gramada de mesaje ale unor jucatori ,sa zicem ,care recunosc ca joaca pe conturile altor jucatori de pe alte lumi,dintre care si cu rang inalt in grepolis,no coment,mai mult...restul e vrajeala
 

DeletedUser

Guest
Daca detii astfel de dovezi, esti rugat sa le prezinti pe sistemul de suport. Daca le tii pentru tine si spui aici "stiu eu niste chestii" nu faci decat sa agravezi lucrurile.

Si, sa o luam si pe cealalta parte, daca eu vin acum si spun ca sunt fiica cea mare a lui Bill Gates, asta inseamna ca e adevarat? Exista jucatori sau fosti jucatori de Grepolis care se dau pe skype sau YM ca fiind membrii ai echipei, cand ei de fapt nu sunt. Si abereaza cu succes pe conferinte unde exista oameni care ii cred pe cuvant. Un exemplu clar este "stimatul domn c1upanezu" sau cum se numeste, care inca nu ne-a lamurit ce a stabilit la sedinta de la miezul noptii avuta cu Stil acum cateva luni, domn care stia el sigur ca norocul pe atacuri poate fi modificat si debanarea unui anume jucator doar pentru ca asa vrea nu-stiu-cine...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca detii astfel de dovezi, esti rugat sa le prezinti pe sistemul de suport. Daca le tii pentru tine si spui aici "stiu eu niste chestii" nu faci decat sa agravezi lucrurile.

Si, sa o luam si pe cealalta parte, daca eu vin acum si spun ca sunt fiica cea mare a lui Bill Gates, asta inseamna ca e adevarat? Exista jucatori sau fosti jucatori de Grepolis care se dau pe skype sau YM ca fiind membrii ai echipei, cand ei de fapt nu sunt. Si abereaza cu succes pe conferinte unde exista oameni care ii cred pe cuvant. Un exemplu clar este "stimatul domn c1upanezu" sau cum se numeste, care inca nu ne-a lamurit ce a stabilit la sedinta de la miezul noptii avuta cu Stil acum cateva luni, domn care stia el sigur ca norocul pe atacuri poate fi modificat si debanarea unui anume jucator doar pentru ca asa vrea nu-stiu-cine...
.... nu am sa le dau pe sistemul report chiar daca ma rogi..dar cei in cauza stiu prea bine...cel putin nu e momentul,din anumite considerente personale....si daca ma uit pe forum ...sunt si acum niste afirmatii facute in trecut despre asa ceva.
 

DeletedUser

Guest
Daca voi nu sesizati problemele, stafful nu are de unde sa le stie si sa le remedieze. Asa ca pastreaza-ti pretioasele dovezi pentru tine si considerentele personale, dar nu mai ridica pretentii ca problemele sa fie rezolvate.
 

DeletedUser

Guest
ma scuzati............eu inca astept raspuns aici, cum ramane cu regulamentul si cum ramane cu coplayer-ul si de ce regulamentul nostru e diferit de alte regulamente de pe serverele internationale, banuiesc ca este o intrebare pertinenta si voi primi raspuns.


pot sa iti aduc dovada modificari regulamentului, e foarte simplu..........iti pot posta 4 regulamente pt comparatie............binenteles de pe servere diferite.........ai o preferinta anume?:D
la noi e ca la nimenea.........

Reguli

§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă.

Exemple:

Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur calculator. Fiecare jucător trebuie să-şi aleagă propria parolă, şi nu are voie sa o spună altor jucători.
Nu aveţi voie să vă logaţi pe un alt cont folosind parola jucatorului respectiv.
Este strict interzisă încercarea de autentificare neautorizată pe alte conturi. Încercări de spargere de conturi vor fi pedepsite.
Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur cont, singura condiție este ca nici unul din acei jucători nu trebuie să mai dețină un alt cont pe respectiva lume.
§2) Mai mulţi jucători cu aceeaşi legătură de internet


asa ca sa nu surmenez prietenii, pe viitor ma voi gandi sa le fac ture, ca sa ma asigur ca voi fi on 25/24 on si in concluzie........performanta :D
 

DeletedUser

Guest
eu n-am ridicat nici o problema ...ca sa fie rezolvata pt ca stiu ca n-o sa faceti asa ceva...ce faceti cu un moderator care a utilizat alte conturi ?...o sa-l excludeti..n-ai sa vezi asa ceva...de asta nici nu-mi bat capul..incerc sa joc indiferent care sunt piedicile.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus