Spam Sigma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
N'ai tu treaba sa fi purcelusa ta...te incarci prea mult si dupaia iti pierzi perla neagra nu?ti-am zis pana vei recunoaste ca esti purcelusa mea te voi bantui si pe zeta si peste tot:DGood Luck!

daca te tine jarteaua................. bantuie draga pana iti vine rau:D
 

DeletedUser7210

Guest
ce frustrat esti...probabil ai pensia prea mica:( nu te mai deranja sa scrii ca nu-mi mai bat capul cu tine:)
 

DeletedUser7851

Guest
Va rog sa depuneti un minim efort in folosirea corecta a limbii romane.
De asemenea, chiar daca este topic de spam nu este permisa folosirea expresiilor injurioase, calomniilor, jignirilor si nici a postarilor inutile
Orice acuzatie pe care o faceti trebuie sustinuta cu probe.
E bine ca din cind in cind sa recititi Regulamentul forumului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
am corectat: postari inutile (chiar si pentru o rubrica de spam)

Inainte de a posta si a stranuta as dori sa stiu cine din echipa incurajeaza multi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
oooo, pai e simplu, am o misiune , care imi spune sa imi confirm adresa de mail ca jucator pe lumea sigma si apoi primesc 100 de monede, ..........raspunsul de la suport a fost clar, "Daca doriti sa primiti cele 100 monede inregistrati-va pe lumea Sigma cu un cont nou.".........discutia era pe sigma , unde deja sunt inregistrata, nu cred ca asta trebuia sa fie explicatia, mai ales ca am semnalat la suport ca cei care au efectuat misiunea dupa ce s-a rezolvat cu aceasta problema au primit cele 100 de monede............... acum pot sa stranut?:D

- - - Updated - - -

si daca tot ma omori cu regulamentul, as vrea si eu sa stiu, pe grepolis se joaca sau nu cu coplayer conform regulamentului?
 

DeletedUser

Guest
- - - Updated - - -

si daca tot ma omori cu regulamentul, as vrea si eu sa stiu, pe grepolis se joaca sau nu cu coplayer conform regulamentului?

noi avem regulamentul putin modificat fata de ceilalti din comunitatea grepolis, cei ce joaca pe alte servere grepolis stiu asta
 

DeletedUser

Guest
pot sa pun o intrebare pertinenta, de ce ?........................ dupa singurul meu neuron nu este putin modificat, este incoerent si dau si exemple:

"Este permis să joace mai mulţi utilizatori pe un singur cont, singura condiție este ca nici unul din acei jucători nu trebuie să mai dețină un alt cont pe respectiva lume." desi prima regula si cea de baza as spune eu este :
"
Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă."

nelamurirea mea este, cum poti fi coplayer daca nu ti-a transmis cineva parola?
 

DeletedUser

Guest
sosolinha doar traim in Romania, aici se gaseste mereu o cale de a acoli putin un regulament sau de ce nu un regulament poate fi schimbat dupa bunul plac
 

DeletedUser

Guest
da, ai dreptate, cer prea mult, nu de alta dar modificarea asta la regulament a aparut dupa scandalul de pe RHO , dupa afirmatia publica a unui jucator ca e coplayer............in mod corect trebuia banat contul cu pricina, dar e mai greu..........asa ca a fost mai usor de modificat regulamentul, la noi e altfel, nu e ca la Inno........suntem Vaticanul, stat in stat B-)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus