Spam Sigma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
eu n-am ridicat nici o problema ...ca sa fie rezolvate.pt ca stiu ca n-o sa faceti asa ceva...ce faceti cu un moderator care a utilizat alte conturi ?...o sa-l excludeti..n-ai sa vezi asa ceva...de asta nici nu-mi bat capul..incerc sa joc indiferent care sunt piedicile.

cunosc un moderator banat pt multi cont, cand era jucator...........si un admin banat pt acelasi motiv, tot cand era decat jucator................de ce crezi ca s-a schimbat ceva din obisnuinta fiecaruia?.........oricum obisnuinta e a doua natura, dar deja sunt prea murdare rufele ca sa le scoatem la lumina:)).............ma multumesc numai cu raspunsul de la regulament, ca sunt tare curioasa cum poti sa ai coplayer si sa nu transmiti parola :p

- - - Updated - - -

Daca detii astfel de dovezi, esti rugat sa le prezinti pe sistemul de suport. Daca le tii pentru tine si spui aici "stiu eu niste chestii" nu faci decat sa agravezi lucrurile.

Si, sa o luam si pe cealalta parte, daca eu vin acum si spun ca sunt fiica cea mare a lui Bill Gates, asta inseamna ca e adevarat? Exista jucatori sau fosti jucatori de Grepolis care se dau pe skype sau YM ca fiind membrii ai echipei, cand ei de fapt nu sunt. Si abereaza cu succes pe conferinte unde exista oameni care ii cred pe cuvant. Un exemplu clar este "stimatul domn c1upanezu" sau cum se numeste, care inca nu ne-a lamurit ce a stabilit la sedinta de la miezul noptii avuta cu Stil acum cateva luni, domn care stia el sigur ca norocul pe atacuri poate fi modificat si debanarea unui anume jucator doar pentru ca asa vrea nu-stiu-cine...

exista si jucatori de grepolis , care mai incalca regulamentul.........mai cu frecventa si isi doresc sa isi faca o relatie in staff, eu am patit asta pe ZETA cu 2-3 membrii din Knife care casunasera pe un coleg, Lucifix,ca e admin si nu vrea sa recunoasca.............mesajele pe care le dadea lucifix sa le citim erau amuzante, il intrebau cum sa faca sa ajunga in staf, puneau o vorba buna pentru anumiti colegi....... a fost ilar :D
 

DeletedUser7851

Guest
Pina la definitivarea noului regulament al forumului orice topic de spam/discutii libere/cafenele/etc se inchide
Orice incercare de a deschide un nou topic se sanctioneaza cu ban
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus