Spam Mochlos

  • Autor subiect DeletedUser2351
  • Data de început

Anubis.K

Stie Tot
mai spun un system ? Că doar tu esti planta din moment ce nu ai propus pe perioada cand ai fost admin....

Atunci când activezi vacanță, să poți fi atacat și cucerit pe perioada celor 48h pana se activează însă nu și cucerit în ultimele 12h pana să se activeze vacanta. Doar atacat în ultimele.12h sau orașele care au nava pe ele să poată fi atacate chiar dacă jucătorul are vacanță.

Astfel s-ar evita cedările de orase către asversari înainte de vacanta..

Evident ca nu s-ar mai putea lua înainte de vacanta prea multe orașe.

ti-am mai zis in pula mea sa nu mai vorbesti de joc sau propuneri cum se joaca daca tu nici nu sti sa joci jocul :))))))))))))))))))))))))))))))))
te mai apuca 2024 ? vezi sa nu te calce trenul si sa nu te vanda ma-ta pe o franzela
 

DeletedUser17370

Guest
ti-am mai zis in pula mea sa nu mai vorbesti de joc sau propuneri cum se joaca daca tu nici nu sti sa joci jocul :))))))))))))))))))))))))))))))))
te mai apuca 2024 ? vezi sa nu te calce trenul si sa nu te vanda ma-ta pe o franzela
Idem
 

DeletedUser17370

Guest
Nu il baga in seama ca se contrazice singur =)))
Tu vorbesti trădatorule?
Nu ai respect , caracter și onoare.... ca să vezi cum este cand acuzi pe altcineva doar ca nu poti cumpara si tu servicii pe gold...Ai mai fost și admin.... vai de tine!
Ar trebui să fi eutanasiat de la naștere..... asta pt ca nu știi să lucri că să câștigi un salariu de peste 2000 euro și să îți permiți să bagi în joc macar 100 euro.
 

DeletedUser17370

Guest
Chiar și la salubrizare dacă te angajezi e ok pt tine. Nu vre ca vei ajunge vreodată să câștigi 2000 euro lunar :)
Bine... în vise da dar în viața de zi cu zi categoric răspunsul este nu.
Te-ai bucurat de funcția de administrator în loc să te axezi pe viață personală...
Si la ce mentalitate ai... bănuiesc că făceai și abuz de funcție uneori.
Admini corupți ce sunteți...
 

DeletedUser2351

Guest
Tu ai probleme grave la mansarda copile.Doamne mare-i gradina Ta!

PS:" Când eşti mort, nu ştii că eşti mort. E greu doar pentru ceilalţi... la fel şi când eşti prost... " si cu asta am zis tot.I
 

DeletedUser17370

Guest
Tu ai probleme grave la mansarda copile.Doamne mare-i gradina Ta!

PS:" Când eşti mort, nu ştii că eşti mort. E greu doar pentru ceilalţi... la fel şi când eşti prost... " si cu asta am zis tot.I
Respect. În sfârșit ai inteles ceea ce ești.
Weekend plăcut coruptule. Nu ai caracter,respect și onoare.
Ai fost demos din staff ul grepolis romania de parada ce ești.
Un admin ar trebui să aibă un comportament exemplar și să nu poarte ranchiună pe alți jucători. Tu pe mine porti ranchiună ca îți dau cu adevarul în fața iar pe Ragnarar ca; cumpara servicii contra cost.
Du te bai nene la munca și nu mai suferi ca ai fost demis..... mare ți grădină doamne
 

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-auslachen2.gif
 
Sus