Spam Lumea Upsilon

DeletedUser7210

Guest
rice-ball-smiley-16.gif
 

DeletedUser

Guest
Buna seara,
Ceva prieteni care joaca pe aici ? :)
Imi puteti face un print screen la harta sa vad cum arata grepolisul in acest moment ? Nu am mai jucat de mult timp.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna ziua,
Joc de 2 luni grepolis si am observat care este cel mai slab jucator al acestei lumi . Este vorba despre Bogdan777 din alianta HDL-LUPII ALBI. Este intemeietorul acestei aliante . Stie doar sa profite de colegii lui . Ii invita in alianta ,dupa ce cresc orasele mari , ii baga la cuceriri interne si urmareste in special sa ia doar orasele mari ,ca restul sa fiu luate de alti colegi ai lui . Ii cucereste si pe cei care ajuta mereu alianta ,nu tine cont de nimica . Este cel mai slab jucator pe care l-am vazut pana acuma .
Hai ca va arat cateva imagini ce dovesteste spusele mele :
1.jpg
2.jpg

Sunt multi care s-au lasat de grepolis ,doar din cauza conducerii , in special din cauza lui Bogdan777. Cativa jucatori care s-au lasat sunt : Rapidash , Posada , VaiDeEi, s.a.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Faci si tu parte dintre ei?

Am facut parte la inceputul lumii, cand nu cunoasteam situatia . Acuma nu mai fac parte . Prin mesajul de mai sus , doresc sa atrag atentia jucatorilor care vor intra pe lumea upsilon ( cei care se localizeaza in jurul marii 65 )sa nu mai faca si ei greseala pe care am facut-o .Cei care sunt deja in aceea alianta , poate le convine situatia , sa creasca orasele pentru intemeietori !!! (aceste persoane sunt comparate cu un cuvant anume ,dar ma abtin sa il folosesc pe forumul extern ).
 

nicol 10

Stie Tot
Buna ziua,
Joc de 2 luni grepolis si am observat care este cel mai slab jucator al acestei lumi . Este vorba despre Bogdan777 din alianta HDL-LUPII ALBI. Este intemeietorul acestei aliante . Stie doar sa profite de colegii lui . Ii invita in alianta ,dupa ce cresc orasele mari , ii baga la cuceriri interne si urmareste in special sa ia doar orasele mari ,ca restul sa fiu luate de alti colegi ai lui . Ii cucereste si pe cei care ajuta mereu alianta ,nu tine cont de nimica . Este cel mai slab jucator pe care l-am vazut pana acuma .
Hai ca va arat cateva imagini ce dovesteste spusele mele :
Vezi atașament 2169
Vezi atașament 2170

Sunt multi care s-au lasat de grepolis ,doar din cauza conducerii , in special din cauza lui Bogdan777. Cativa jucatori care s-au lasat sunt : Rapidash , Posada , VaiDeEi, s.a.


Initial am citit pe fuga postarea ta, chiar eram curioasa sa aflu mai multe despre cel mai slab jucator al lumii Upsilon, dar de fapt lucrurile sunt mai grave, este vorba despre un intemeietor perfid ce lucreaza impreuna cu spiridusii lui, daca am jucatori ce joaca pe aceasta lume le voi trimite cu placere avertizarea.
 

DeletedUser

Guest
Legat de ce spuneati voi despre intemeietori perfizi si supusii lor...ati uitat ca in dragoste si razboi totul e permis?
 

nicol 10

Stie Tot
m-am abtinut vre-o 10 minute sa nu postez dar gata :) , le putem combina pe cele doua? anumite tehnici din dragoste se pot dovedi adevarate arme ce pot fi folosite intr-un razboi, nu ar avea nici o sansa intemeietorul nostru B-)
 

DeletedUser

Guest
Se poate divaga un pic? Imi apre interesant aspectul love/war ca si weapon./:)
 

nicol 10

Stie Tot
totul incepe cu infiltrarea unei spioane provocatoare....., restul este poezie, vorba unui bun coleg de-al meu ...B-)
 

DeletedUser6318

Guest
- - - Actualizat - - -

Buna ziua,
Joc de 2 luni grepolis si am observat care este cel mai slab jucator al acestei lumi . Este vorba despre Bogdan777 din alianta HDL-LUPII ALBI. Este intemeietorul acestei aliante . Stie doar sa profite de colegii lui . Ii invita in alianta ,dupa ce cresc orasele mari , ii baga la cuceriri interne si urmareste in special sa ia doar orasele mari ,ca restul sa fiu luate de alti colegi ai lui . Ii cucereste si pe cei care ajuta mereu alianta ,nu tine cont de nimica . Este cel mai slab jucator pe care l-am vazut pana acuma .
Hai ca va arat cateva imagini ce dovesteste spusele mele :
Vezi atașament 2169
Vezi atașament 2170

Sunt multi care s-au lasat de grepolis ,doar din cauza conducerii , in special din cauza lui Bogdan777. Cativa jucatori care s-au lasat sunt : Rapidash , Posada , VaiDeEi, s.a.
bine punctat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
totul incepe cu infiltrarea unei spioane provocatoare....., restul este poezie, vorba unui bun coleg de-al meu ...B-)

Vorbeai de anumite tehnici din dragoste.....nu m-ai convins.
Sa spunem ca e provocatoare mica spioana,cu toate ca nu se prea poate dovedi ,tehnica din dragoste ,aferenta spioanei..acea parte prezenta interes pentru mine:)
 
Sus