Spam Lumea Upsilon

DeletedUser

Guest
Spam!







*In limita regulamentului!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eee, cum se poate sa intampinam o noua lume fara spam..:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2673

Guest
Ca deobicei, toti care isi fac alianta, pun conditia ca membrii sa aiba experienta....:)
Sa fim sinceri...pe langa ca faceti anuntul pe forum sa fie facut si el, cereti si experienta :)
E greu sa inveti un jucator fara experienta sa joace daca e in stare?
 

DeletedUser

Guest
Ca deobicei, toti care isi fac alianta, pun conditia ca membrii sa aiba experienta....:)
Sa fim sinceri...pe langa ca faceti anuntul pe forum sa fie facut si el, cereti si experienta :)
E greu sa inveti un jucator fara experienta sa joace daca e in stare?

Toata lumea vrea sus in clasament.
 

DeletedUser2673

Guest
Ai dreptATE :)
Daca reusesc sa ajunga nu stau mult acolo :)
 

DeletedUser10468

Guest
Ca deobicei, toti care isi fac alianta, pun conditia ca membrii sa aiba experienta....:)
Sa fim sinceri...pe langa ca faceti anuntul pe forum sa fie facut si el, cereti si experienta :)
E greu sa inveti un jucator fara experienta sa joace daca e in stare?

nu e greu sa inveti un jucator fara experienta sa joace,
si da e adevarat toti care fac alianta vor numai experiemntati ,dar degeaba ai numai jucatori cu experienta si u nu stiiprea multe ,

mai bine stiu eu mai multe aspecte cu ce doresc sa fac ,sa am eu o anumita experienta si ei sa naiba ,dar vor asculta de strategie propusa daca este una, si cu aceea strategie po-ti juca chiar si cu incepatori
 

DeletedUser8998

Guest
Nu trebuie invatati ci trebuie sa aiba macar buna vointa sa citeasca acele tutoriale care sunt facute
Ideea e ca atunci cand vezi atacuri fara nave usoare iti sare in cap ca el stie dar nu o face ca a dat atacul cu usoare cu 1 secunda inainte
Povesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6277

Guest
"E grele ":))trebuie sa ai jucatori cat de cat ca sa faci ceva
 

DeletedUser12126

Guest
Vad ca se vor creea aliante destul de puternice!Sper sa fiie si a mea printre ele!
 

DeletedUser

Guest
Interesanta si palpitanta!

Deja 2 aliante puternice isi anunta venirea!
 

DeletedUser

Guest
Dar si un nume nou vine:>


Si va rugam pe aceasta cale sa alegeti perfectiunea:>
 
Sus