Spam Lumea Omicron!!!

  • Autor subiect DeletedUser6067
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
rechizite-pentru-scoala-si-haine-scumpe.gif
 

DeletedUser10060

Guest
salutare
dragilor ... spuneti-mi si mie ... voua vi se pare normal ... ca un player sa fie banat pentru ca avea numele la un oras wtf ?
 

DeletedUser1411

Guest
Mie nu mi se pare normal ca un jucator sa-si denumeasca orasul astfel...
 

DeletedUser

Guest
GRATIS!!! imi ofer serviciile fara costuri, nu de alta, dar vor spune apoi ca nu jucam corect si ca vrem sa "tragem" buzunarele lor :D
 

DeletedUser

Guest
Mie nu mi se pare normal ca un jucator sa-si denumeasca orasul astfel...

de ce nu e normal? cu ce deranjeaza?

eu am avut denumiri ale oraselor care cuprindeau cuvinte precum sex sau fuck si nu am primit nici macar avertizare...si el,pt wtf sa ia ban ...pfffff halal admini
 

DeletedUser

Guest
Ei, nu ca spun e problema...problema e ca asa gandesc. Nu e mai simplu sa aruncam pisica moarta in curtea vecinului? Si daca vecinul mai are si struguri, care oricum, sunt acri...e minunat !(poftim, nume de oras : "Strugurii pisicii".. :))
 

DeletedUser1411

Guest
se stie foarte clar ce semnificatie au aceste litere alaturate..
poate ale tale denumiri nu au fost sesizate
 

DeletedUser

Guest
[...]
cata promptitudine domne...felicit adminii pentru munca execrabila pe care o practica


Editat de alcsandra21
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
salutare
dragilor ... spuneti-mi si mie ... voua vi se pare normal ... ca un player sa fie banat pentru ca avea numele la un oras wtf ?
Normal nu mi se pare !Daca ai ceva cu un jucator si vei sa-ti demonstrezi taria fao prin joc nu prin mitocanii.
In alta ordine de idei deasemenea nu mi se pare normal sa fi banat pt acest fapt.Stiu eu cate tichete am facut pentru injuraturile ce le primeam zilnic prin mesaje directe si nu sa luat o astfel de masura,dar...probabil sau schimbat multe de atunci.
 

DeletedUser6817

Guest
Nu stiu ce e cu atata cenzura si aici nu arunc vina pe nimeni, nu vreau sa arat cu degetul adminii si moderatorii. Daca nu ar mai fi ei, jocul nu ar mai exista si ar fi fost un haos total.
Vezi la televizor, in videoclipuri, pe tricouri, pe caiete..copiii stiu deja ce inseamna acea prescurtare. Nu vad rostul banarii, doar pentru faptul ca era pus ca nume de oras. Daca chiar vreti sa cenzurati, faceti-o aici pe forum, sunt zeci de certuri si atacuri la persoana.
Repet inca o data, nu arunc vina pe nimeni, o zic la general. :)
 

DeletedUser

Guest
Stiti ce nu prea inteleg eu? De ce trebuie sa-si manifeste lumea nemultumirea sau dezacordul fata de de o alianta/jucator, folosind cuvinte obscene...pentru a dovedi ca le stie? ce semn de revolta e asta? cum ai spus tu, capitane, vezi asta peste tot....tv, clipuri, net....de ce trebuie sa incurajam sau sa ignoram treaba asta? De ce sa fim partasi in dezvoltarea inculturii?
 

DeletedUser6817

Guest
Stiti ce nu prea inteleg eu? De ce trebuie sa-si manifeste lumea nemultumirea sau dezacordul fata de de o alianta/jucator, folosind cuvinte obscene...pentru a dovedi ca le stie? ce semn de revolta e asta? cum ai spus tu, capitane, vezi asta peste tot....tv, clipuri, net....de ce trebuie sa incurajam sau sa ignoram treaba asta? De ce sa fim partasi in dezvoltarea inculturii?

Deoarece noua generatie numai din incultura se "hraneste". Oara cati la suta din copiii de ziua de azi mai citesc o carte? In legatura cu afirmatia mea de mai inainte, nu am incurajat absolut deloc acel cuvant/prescurtare. Ce vroiam sa zic este ca deja e o chestie normala si folosita des, peste tot. E ca si cum acea afirmatie nu mai are absolut nimic vulgar, ci doar o expresie prosteasca..
 

DeletedUser10505

Guest
Daca banam jucatori ca isi pun in componenta numelui oraselor combinatia de litere WTF, cum ar trebui pedepsit un moderator de forum care foloseste cuvantul "fucking" in profil (indiferent care este contextul)... Just curios....Don't shoot me !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
[video=youtube;fuTbB-d12A0]http://www.youtube.com/watch?v=fuTbB-d12A0&feature=related[/video]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus