Spam Lumea Omicron!!!

  • Autor subiect DeletedUser6067
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6067

Guest
Sa inceapa spamul!!
Cu stima si respect Imparatul spamului David658 cu diploma de audit in spamerie,B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)
 

DeletedUser

Guest
de maine de la ora 12:00 :)
ce-as vrea sa se deschida la 17 cand ajung eu acasa :)).
 

DeletedUser6475

Guest
:)Mai conteaza cand se deschide?Ne bagam asa mai pe seara:)) ca baietii.Nu pac-pac dai tata:d rupe jocul .
 

DeletedUser

Guest
Daca ai cateva monede,100,200...Poti sa intri si dupa 2,3 zile..Nu vei observa diferenta,decat la punctele aliantei.
 

DeletedUser6475

Guest
Ai dreptate ,dar pana la urma degeaba stai in top acum la inceput ca dupa vin altii din spate si te-ai dus.:))So..nu se merita bani la inceput..parerea mea.
 

DeletedUser

Guest
Ai dreptate ,dar pana la urma degeaba stai in top acum la inceput ca dupa vin altii din spate si te-ai dus.:))So..nu se merita bani la inceput..parerea mea.

De fapt,nu merita sa bagi bani intr-un joc,IN GENERAL...Dar,cine stie...Poate castigi ceva pe urma acelui joc...Desi nu cred ca poti castiga ceva din Grepolis...
 

DeletedUser6475

Guest
Da uite ai dreptate ca nu se merita sa bagi bani deloc ,dar..totusi stii te gandesti ca pentru cativa euro nu mori acum.Si totusi daca e sa calculezi si sa vezi ca ai bagat luna de luna si normal nu iti iese nimic din joc..:)) te oftici.Asta e ..baga cine poate.
 

DeletedUser5208

Guest
si eu planuiesc sa arunc cu banii pe Omicron:D ...si daca te tii de treaba si esti activ..n'are cine ce sa ca sa..:)

E clar ca ai un avantaj dublu daca iti injumatatesti trupele....si pe termen lung...daca bagi destule puncte in agora...te-ai scos:D doar navele sa le faci..ca orasele ti le iei :D


parerea mea!:D
 

DeletedUser5208

Guest
pai de ce trebuie sa primesti tu multumirile ?:))

si badea Stil cu ce se mai alege ?:d
 

DeletedUser6475

Guest
Si daca bagi bani in joc cu ce te alegi pe final?:) Uite de exemplu eu as baga bani dupa 10-15 orase.La inceput nu se merita..si zic din nou cu ce ma aleg la final?Cu ce ma incalzeste ca sunt in top?:-/
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus