Spam Lumea Omicron!!!

  • Autor subiect DeletedUser6067
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
desigur, dar pe asta;)
[video=youtube;QV7YfmZ8bg4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QV7YfmZ8bg4[/video]
 

DeletedUser7418

Guest
Stiti ce nu prea inteleg eu? De ce trebuie sa-si manifeste lumea nemultumirea sau dezacordul fata de de o alianta/jucator, folosind cuvinte obscene...pentru a dovedi ca le stie? ce semn de revolta e asta? cum ai spus tu, capitane, vezi asta peste tot....tv, clipuri, net....de ce trebuie sa incurajam sau sa ignoram treaba asta? De ce sa fim partasi in dezvoltarea inculturii?

ce a fost foarte urat este k, cat a fost liniste si pace intre aliante nu am primit nici un ban si aveam acelasi nume la oras

a fost tare odata dizolvat pactul cu voi ati banat jumate de alianta pt ca numele la oras acuma incepea sa va deranjeze asta este supararea mea
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
iar vii cu aceasi poveste, ai fost banat pentru ca ai intrat pe alt cont/conturi, tu ai recunoscut asta, numele oraselor doar a fost un motiv in plus
 

DeletedUser7418

Guest
nu vb de mine eu stiu ce am facut dar stiti bine ca au inceput sa dea fara numar cand colegi au schimbat numele la orase
 

DeletedUser1411

Guest
Salutare Omicronistilor!

Cred ca avem nevoie...crunta de-o resuscitare!!
 

DeletedUser5815

Guest
La multi ani, omicron!!! ... sa ne vedem cu bine in 2013 si sa ne "minunam" cu spor! :D
 

DeletedUser7851

Guest
Pina la definitivarea noului regulament al forumului orice topic de spam/discutii libere/cafenele/etc se inchide
Orice incercare de a deschide un nou topic se sanctioneaza cu ban
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus