Spam Lumea Chi

  • Autor subiect DeletedUser9400
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8774

Guest
mai are cineva probleme cu lumea asta?
nu primesc nici misiuni nici chestiilea alea de la tutorial
 

DeletedUser13231

Guest
mai are cineva probleme cu lumea asta?
nu primesc nici misiuni nici chestiilea alea de la tutorial

1. misiunile nu apar asa rapid, ele apar dupa un anumit timp de la lansarea misiunii

2. cand incepi o lume noua te intreaba daca vrei cu sprijin (chestiile alea de la tutorial) sau nu (in acest caz primesti productie marita de resurse pentru mai mult timp). Este foarte posibil sa fi accesat inceperea lumii fara sprijin si atunci nu vei primii acele chestii de la tutorial dar vei avea productie marita de resurse
 

DeletedUser8998

Guest
Daca se poate ca un administrator sa anunte daca eroii respectivi se implementeaza si pe celelalte lumi in afara de aceasta lume nou inceputa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13710

Guest
deci...am terminat alea 20 de misiuni dar cufarul ala a "disparut"...nu am primit nici productia sporita de resurse nici pe andromeda...care-i faza???
 

DeletedUser

Guest
Mai asteptam jucatori, suntem doar 9290. Mai avem pana la peste 20.000 cati erau pe lumile vechi la inceput :)
 

DeletedUser8998

Guest
@Rebel
Nu joc pe aceasta lume/din tot serverul romanesc mai joc doar pe lumea TAU
Nu mai imi pierd vremea in locuri romanesti/m-am transferat pe extern/mi se pare mai corecta lumea de acolo
 

DeletedUser12328

Guest
Jokere trimite-mi PM pe Chi daca joci... :)

- - - Actualizat - - -



Sunt destule locuri... te asteptam. (ce prostii ai scris de ti-o editat moderatorul?) :D

Da nu mai retin exact.....oricum nu era ceva de speriat....dar ar trb sa zic "merci" ca nu mi-am luat ban ;)
 

DeletedUser

Guest
Salutare la toți.
De unde vă trageți ;)? Eu roman.
1982201_638231779564323_171071486_n.jpg

3 Greek :D
 

DeletedUser

Guest
e foarte ciudat ca jucatorul top1 are o alianta foarte mica sau mai bine zis nu are alianta.
nu stiu daca am mai vazut asta pe alte lumi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus