Spam Lumea Chi

  • Autor subiect DeletedUser9400
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare la toți.
De unde vă trageți ;)? Eu roman.
1982201_638231779564323_171071486_n.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu sunt un fel de Greco-Roman, maicămea e greek iar taicămiu roman ceea ce mi se pare cam ciudat.. bunicămea e egyptian iar bunicămiu celtic..
 

DeletedUser11448

Guest
Neoptolem sunt caterinca, cf omule??? te bagi pe lumea asta????
 

DeletedUser

Guest
salutare cine stie cati se vor baga pe aceasta lume deoarece e viteza mica si deaia..
 

DeletedUser10468

Guest
salutare.., viteza mica e ideala jucatorilor care nu au mult timp de ocupat cu jocul:D
 

DeletedUser

Guest
da mie orcum imi place orce lume ar fii dar sa ai viteza 3 la joc si nu prea esti on nu este bine cum este pe beta viteza 3 si atacuri ajung foarte repede si trebuie activitate dar la viteza mica poti sa stai linistit ca nu vin atacuri asa repede deci ne auzim pe acolo ca eu intru.
 

DeletedUser6553

Guest
Neoptolem sunt caterinca, cf omule??? te bagi pe lumea asta????
O sa intru,discutam pe skype daca vrei sa intri in zona cu mine si sa nu faci iar pe durur s-o iei din zona opusa ca nebunu...
 

DeletedUser10999

Guest
toata lumea isi face aliante :)) , reclm etc. iar dupa protectie se duce totul de rapa :))!
 

DeletedUser

Guest
astept si eu o propunere intr-o alianta.. pt un incepator ca mine.. mersi
 

DeletedUser12073

Guest
warg nu declari si u ca faci alianta sau te-ai lasat de acesata meserie de cand tot esuezi mereu..:D
Cică esuez ... pe toate lumile pe care am jucat am fost doar singur doar in unele situatii am intrat intr-o alianta.

Tu vezi-ti de treaba hakusule... ai uitat cine te-a invatat jocul asta ? sau vrei sa o luam iar de la capat ?
 

DeletedUser10999

Guest
Pai toata lumea care-si face aliante aici , se duc pe apa sambatei ..

Ex: Alianta lu mr.joker(uspilon) sa dus !

Ex: Lumea phi - mai toate aliantele care si-au anuntat prezenta si lucruri marete si mai stiu eu ce ... ori sa dizolvat , ori au fuzionat cu altii de frica sa nu pice:))
 

DeletedUser

Guest
Pai toata lumea care-si face aliante aici , se duc pe apa sambatei ..

Ex: Alianta lu mr.joker(uspilon) sa dus !

Ex: Lumea phi - mai toate aliantele care si-au anuntat prezenta si lucruri marete si mai stiu eu ce ... ori sa dizolvat , ori au fuzionat cu altii de frica sa nu pice:))
Foarte adevarat mereu cei care isi fac prezenta isi i-au primi bataie ... sau fuzioneaza
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus