Spam de spam..

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aia-i ferma de pe eroi....level mai mare...atat a fost populatia minima:D:D

Naspa ca nu a spus ncd ca vroia sa curete orasul de trupe...noroc totusi ca sparrow e mai istet:D:D:D

E o prostie ceea ce spui ,cu populatia minima pe Ahile peste 120....
calculeaza repede cate trupe au fost pe atac..si poate iti faci rost de o ferma de level 50 ..;)
dar sa lasam subiectul deoarece nu are rost!

- - - Updated - - -

Bubule faina "dedicatiune", nimeni nu zice nimic de verii tai Bobi si Bobo ??

Dezvolta un pic intrebarea Coin,deoarece am lipsit la lectia de "fineturi" in limba materna /:)
 

DeletedUser2039

Guest
dezvolt ca ai unitatea pe lampi si se incalzesc greu,
Bobi si Bobo sunt cei doi "muzucanti" care alcatuiesc trupa Fara zahar...
 

DeletedUser2039

Guest
exact,
tot ghilibarditi ca-i buleala la nasolu...
eu am remarcat "hitul"
 

DeletedUser

Guest
exact,
tot ghilibarditi ca-i buleala la nasolu...
eu am remarcat "hitul"

A...maestre ..mi-ai dat sah cu limba romanes..am crescut printre ei ..si m-ai lasat masca:) nu am inteles initial.:))
Insa corect e a galibardi..m-am uitat, e argou..
forma pentru ceea ce ai spus,si trebuie sa recunosc ca habar nu aveam ce inseamna..e ...
ghilibardeală, ghilibardeli s. f. (adol.) putere de convingere, capacitate de persuasiune.
dar nu are logica in textul tau

- - - Updated - - -

M-am gandit un pic ,daca da sau nu ....fie..
am sa iti dau o mostra de argou contemporan:),in literatura fireste!
autorul :D Mihai Avasilcai@ FAn FAn..cine e curios poate cauta :)

tgmA3EdilJ-cEcs-_pYA.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Bubule o dedicatie pentru tine, sa iti mai alini "durerile"! O sa iti placa :)


[video=youtube;EsVxrtLXy6M]http://www.youtube.com/watch?v=EsVxrtLXy6M&feature=relmfu[/video]
 

DeletedUser6318

Guest
Bubule o dedicatie pentru tine, sa iti mai alini "durerile"! O sa iti placa :)


[video=youtube;EsVxrtLXy6M]http://www.youtube.com/watch?v=EsVxrtLXy6M&feature=relmfu[/video]
ma noob de ce nu iti vezi de ale tale treburi?dupa ce ca esti noob te mai si arati...daca te-au scos baietii din joc de ce te mai arati pe forumul asta?
 

DeletedUser

Guest
fanto ..lasa-mi baiatul in pace ...mrrrrr
coin..cu mare placere..dar nu pot la aceasta ora sa "servesc " dedicatia...am incercat ..
e foarte greu dupa 5 ore de gratar si tuica de pere cu capac de feteasca alba naturala:)
nici nu vad prea bine ..
pe bune /ma uit cu un ochi sa vad ce scriu ..nasol rau :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
ma noob de ce nu iti vezi de ale tale treburi?dupa ce ca esti noob te mai si arati...daca te-au scos baietii din joc de ce te mai arati pe forumul asta?

Salut domnisorule..umm fantozy, cristea1821241 si nu mai stiu cat? Tu cumva joci pe undeva? Nu te vad pe rho..
Si da inca joc pe lumea respectiva, ai vreo problema? Vrei si un autograph?

In legatura cu forumul domnisorule cristea21251361 e un loc liber de exprimare, am voie sa postez unde vreau, ce vreau si cand vreau, daca la tine acasa e comunism si nu te lasa "mami" sa mergi nici la veceu fara acordul ei, nu e cazul sa iti "dai drumul" si sa faci pe durul aici pe forum...
Din pacate si tu esti noob, chiar mai mult ca mine, cati ati jucat pe cont..4, 5?
Spor la...frustrare si vezi ca bia cu zamfir te asteapta cu biberonul, pardon "medalia" de jucatorul lumii achilles..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ohooo..uite
cineva a postat un nou motor de cautare
pentru manelari :))
e tare :))
untitled.jpg
 

DeletedUser

Guest
000203F2.gif

[video=youtube;YZryXoOi92k]http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=YZryXoOi92k&NR=1[/video]
 

DeletedUser

Guest
salut!e cineva pe aici?

- - - Updated - - -

o intrebare pt domnul/doamna moderator: cei de pe lumea NY au chestia aceea cu ,,interviul saptamanii,, noi putem face asa ceva?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus