Spam de spam..

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Bubule, mi se pare mie sau tu ii cam porti sambetele lu' Salam?:D Sesizez o vaga adulatie >)

Ce sa-i faci ,fiecare cu propria "pasarica''....
acea vaga adulatie are multe intelesuri ...
daca te vei uita ,cred ca prestatia mea se potriveste unei defitii a dex-ului...
ce-ti mai place "cu batul prin gard":)
 

DeletedUser3255

Guest
muhahahah//ala e pentru adolescenti :))

ma scuzi nep...


Datorita faptului ca o legenda,cea din spatele salamului mi-a blocat mesageria si doreste doar monolog...
spune ceea ce vrea si nu doreste raspunsuri ...am decis sa ii raspund aici ..ca asa e etic ..
IZ1cqMWGMvtMxfozEeOf.png

M-am tot gandit, daca merita sa nu, sa ii raspund acestui dex ambulant, ce inseamna un FAKE. La cultura dansului, cred ca are capacitatea de a-si da seama,daca i-ar functiona toti neuronii.
Domnule Pruteanu, daca sunt atat de slab, va rog sa miscati ceva impotriva mea pe joc, nu sa stai la cloaca cu altii ca dumneavoastra.
Pana atuci, cu toata stima (asta este o ironie) va rog, "Ciocul mic si joc de glezne".
Daca este nevie sa silabisesc, va rog sa ma contactati !
 

DeletedUser8325

Guest
M-am tot gandit, daca merita sa nu, sa ii raspund acestui dex ambulant, ce inseamna un FAKE. La cultura dansului, cred ca are capacitatea de a-si da seama,daca i-ar functiona toti neuronii.
Domnule Pruteanu, daca sunt atat de slab, va rog sa miscati ceva impotriva mea pe joc, nu sa stai la cloaca cu altii ca dumneavoastra.
Pana atuci, cu toata stima (asta este o ironie) va rog, "Ciocul mic si joc de glezne".
Daca este nevie sa silabisesc, va rog sa ma contactati !

Epic!! :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Bai salame.:)
sa-i spui lu' soacrata ca asta e fake:D
App dom' Pruteanu s-a dus baiete insa mataluta nu ai invatat nimic din ceea ce promova;)
Lipsa de bun simt de care dai dovada pe intern ,iti reflecta adevarata calitate pe care o ai,insa, ca orice virtual notoriu,esti introvertit!
Sa-i spui tu lu' Mutu ca faci fake cu atatea trupe..si cu birema la deschidere.:)
Ar trebui sa predai tactici de atac la academia noobilor....;)
Vad ca lumea gusta spiritualismul tau .....
Uite o "dedicatiune" de la moa;)
pS.baga la cap refrenul!!!!!!!!
[video=youtube;VF2IustxYD0]http://www.youtube.com/watch?v=VF2IustxYD0&feature=related[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Bubule, dupa "experienta" care nu cred ca o prea ai pe joc, acela e un fake, ori o "curatare de trupe de care nu mai am nevoie" sa iti explic si eu mai mot-a-mot.. Eu dadeam fake-uri si cu nava de colonizare!!! Dar banuiesc ca la dumneata se aplica doar "jocul simplu"...pai doar de ce sa il mai complicam cand putem trimite nava dupa 2 zile de la atac! Mare critic esti aici pe forum, scuza-ma dar critic poate sa fie si soacramea! Eu nu prea vad performantele acelea superbe de jucator "experimentat" pe statisticile tale..cum se zice, rade ciob de oala sparta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bubule, dupa "experienta" care nu cred ca o prea ai pe joc, acela e un fake, ori o "curatare de trupe de care nu mai am nevoie" sa iti explic si eu mai mot-a-mot.. Eu dadeam fake-uri si cu nava de colonizare!!! Dar banuiesc ca la dumneata se aplica doar "jocul simplu"...pai doar de ce sa il mai complicam cand putem trimite nava dupa 2 zile de la atac! Mare critic esti aici pe forum, scuza-ma dar critic poate sa fie si soacramea! Eu nu prea vad performantele acelea superbe de jucator "experimentat" pe statisticile tale..cum se zice, rade ciob de oala sparta :)

Hai mai capitan ..si tu apuci pisica de coada?
e greu sa recunosti ca ai gresit in ziua de azi >
cum mama dracului sa strici trupe atat de multe pe un fake??
si mai mult, ce cauta birema..e decor ..ce face? increaze ..sau "vitavercea " la speed ??aaa???;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3255

Guest
Hai mai capitan ..si tu apuci pisica de coada?
e greu sa recunosti ca ai gresit in ziua de azi >
cum mama dracului sa strici trupe atat de multe pe un fake??
si mai mult, ce cauta birema..e decor ..ce face? increaze ..sau "vitavercea " la speed ??aaa???;)


Probabil, ca aveam mixt pe oras, bireme si terestru ?
Te rog sa dai la clasament, aparatori si apoi sa vorbesti. Este greu sa joci pentru alianta si nu pentru tine ? Noobul de mine a jucat mixt acolo...
Dupa cum au spus si colegii, demonstreaza ceva ... Stiu ca acolo in subconstient, iti este dor de vremurile in care stateai cu bunica pe prispa si aveati discutii elevate despre tot satul. Nostalgia te face sa recreezi acele amintiri nu ?

Urasc sa ma repet dar : "Ciocu mic si joc de glezne"
 

DeletedUser

Guest
Probabil, ca aveam mixt pe oras, bireme si terestru ?
Te rog sa dai la clasament, aparatori si apoi sa vorbesti. Este greu sa joci pentru alianta si nu pentru tine ? Noobul de mine a jucat mixt acolo...
Dupa cum au spus si colegii, demonstreaza ceva ... Stiu ca acolo in subconstient, iti este dor de vremurile in care stateai cu bunica pe prispa si aveati discutii elevate despre tot satul. Nostalgia te face sa recreezi acele amintiri nu ?

Urasc sa ma repet dar : "Ciocu mic si joc de glezne"

Gata m-ai dat pe spate cu prispa si toate cele.....
ai avut mixt...si tot ceea ce ai vrut tu acolo
m-am saturat sa ma racai cu toti din cauza ta!
daca imi spui cine a spus asta cu ciocu mic...( e citat)
iti pun o dedicatie!;)
PS: imi pare rau ,am fost nascut la asfalt;)
 

DeletedUser6553

Guest
Aia-i ferma de pe eroi....level mai mare...atat a fost populatia minima:D:D

Naspa ca nu a spus ncd ca vroia sa curete orasul de trupe...noroc totusi ca sparrow e mai istet:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Bubule faina "dedicatiune", nimeni nu zice nimic de verii tai Bobi si Bobo ??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus