Spam de spam..

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
aici pe Rho nici pe forum si nici pe joc nu e activitate mare,pustiu frate!
 

DeletedUser

Guest
Eee..Cataline,mai glumeste si lumea(Tania),doar e experta in "facaturi"..:)
e adevarat,..sunt niste bogatani,au impartit deja tirurile alea 2 cu aur si se "dezdrabaleaza " acum in Bora Bora:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
Mai bine să fii invidiat decat compatimit..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
iar ai prins glas? era mai frumos forumul fara tine:) ce inseamna sa dai pe google ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
iar ai prins glas? era mai frumos forumul fara tine:) ce inseamna sa dai pe google ;)

Anul acesta mi-am propus sa nu iti dau nici o sansa !
Nu doresc sa ma enervez incercand sa fac ceea ce probabil trebuiau sa faca parintii tai!
De aceea ,imi cer scuze pentru postarea anterioara,care nu a fost cu stiinta lui gogu(nu toti sunt atat de inculti cum probabil iti inchipui tu,si nici nu doresc sa dezvolt subiectul discutand cu minori)!
Romanul are o vorba"ii dai omului un deget si el iti ia toata mana" prin urmare am sa te rog sa nu mai ne intersectam in discutii,consider ca e derizoriu pentru mine si inutil pentru tine!
In alta ordine de idei,cam mult tupeu pe tine sa m-a intrebi ceva in legatura cu tupeul (mare atentie la felul cum tratezi problemele),faptul ca era sau nu era mai nu stiu cum ..nu e problema ta si chiar nu importa!
Nu te chinui sa-mi raspunzi,e fara valoare!
 

DeletedUser7210

Guest
sincer,ai scris degeaba..azi nu citesc,mai posteaza maine poate ai noroc si citesc..
 

DeletedUser

Guest
ciuda?? ciuda ca au pact cu o alianta minuscula cu 3 membri? unde e ciuda ca eu nu o gasesc?
 

DeletedUser

Guest
Ce te doare pe tine,ma baiatule, cu cine au ei pact:-&

Tot timpul va gasiti sa comentati orice altceva decat ceea ce trebuie.

Uita-te frate pe clasamente pe statistici nu cu cine au pact.
 

DeletedUser

Guest
uite ma doare undeva si nu mai pune asemenea intrebari ca sa te afli in treaba...nu comentez ceea ce trebuie? acest topic se numeste spam de spam. vrei sa imi spui tu despre ce am voie sa discut?
clasamentele le stiu, sunt interesante pt cn crede in ele..
 

DeletedUser

Guest
Atunci crede tu in aliantele care au pact cu primele clasate(nu ma refer la vreo alianta de pe aceasta lume,vorbesc in general).

Si daca nu te-ar interesa statisticile ai vorbi de alte aliante din josul clasamentului ;)
 

DeletedUser7851

Guest
Pina la definitivarea noului regulament al forumului orice topic de spam/discutii libere/cafenele/etc se inchide
Orice incercare de a deschide un nou topic se sanctioneaza cu ban
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus