Revista Grepolis : Oracolul din Delphi

DeletedUser

Guest
,,delesc'' ..e un fel de semnătură..de ,,licență'',dacă vrei.
asta și..mis în loc de mi-s.

Și da..toți putem contribui..măcar cu o idee..cu o temă..cu un subiect.
Deci..pe când date line-ul pentru a prezenta materialele?
Și..să vină câți mai mulți cu idei despre ce ar dori să cuprindă următorul număr.Ce subiecte i-ar interesa mai mult și mai mult.Apoi să se facă o selecție de către un colectiv redacțional din toate materialele prezentate.
 

DeletedUser

Guest
La ce multi suntem pe forum nu cred ca e nevoie de un colectiv de redactie.
 

DeletedUser

Guest
Vezi atașament 43

e facuta din bucati luate de pe forum :D

eu stiu poate fi folosita ca orice :p

grepolisheader.png

nu inteleg de ce nu se vede bine ca atas :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
felicitari Nihilius pt. " marele efort" pe care il faci , totusi e o munca nu f. usoara si pt.timpul dedicat aceste-i superbe reviste !
 

DeletedUser

Guest
Dupa o lunga perioada de timp va invit sa cititi noul numar al revistei Oracolul din Delphi .

Felicitări Nihilus ! Este cel mai bun număr de până acum. Apreciez foarte mult munca pe care o depui pentru această revistă lunară.
Partea cu interviurile e din nou o idee foarte bună.
Felicitări încă o dată .

P.S. : Eu am cele mai multe postări ? :eek: Interesant. Voi încerca pe cât posibil să mă menţin primul.:D
 

DeletedUser47

Guest
Felicitări pentru noua realizare. Se pare că din ce în ce revista este mai bună, sperăm că şi numărul viitor să fie mai bun decât precedentul.
 

DeletedUser

Guest
Felicitări pentru revistă, sincer să fiu nu am mai văzut o idee mai interesantă şi nu în ultimul rând originală la alte jocuri de genul acesta (sunt mai incepător de felul meu pe ramura asta). Îmi aminteşte cu foarte mult drag de gazeta fostului meu liceu pe care colegii mei o publicau în fiecare lună :D.
 

DeletedUser

Guest
Da,revista arată din ce în ce mai bine și se observă un real progres atât în ceea ce ține de calitatea materialului prezentat (conținut) cât și în forma de prezentare ( grafica).
Felictitări Nihilius și felicitări colaboratorilor revistei. :)
 

Nihilius

Membru activ
Va multumesc pentru cuvintele frumoase spuse. Eu trebuie sa le multumesc celor care contribuie la revista, atat cu materiale cat si cu alte idei.

Astept in continuare idei de materiale, articole scrie de voi, tot ce credeti ca ar mai trebui pus in revista.

Vreau sa avem o rubrica de poze prelucrate, daca stiti sa lucrati, doriti sa va fie postate lucrarile in revista va rog sa-mi dati un pm.

Avem un topic pe forum legat de acest subiect, Coltul de potoshop, am vazut niste poze frumoase, sper sa continuati cu postarea acolo si sa imi trimiteti si mie alte poze ptr revista.
 

DeletedUser

Guest
pentru numarul special de 1 iunie
daca aveti completari si materiale le asteptam la Alandala sau Nihilius
 

DeletedUser

Guest
pentru numarul special de 1 iunie
daca aveti completari si materiale le asteptam la Alandala sau Nihilius

O idee foarte buna a unui numar special de 1 iunie . Felicitari pentru idee !
Am trimis acum niste material lui Nihilus.
 
Sus