Revista Grepolis : Oracolul din Delphi

DeletedUser47

Guest
Felicitări tuturor care au ajutat la completarea acestei reviste, este din ce in ce mai bună şi mai interesantă. Aştept cu nerăbdare numărul următor.
 

DeletedUser

Guest
Felicitari!Numarul 2 al revistei s-a ridicat la standardul asteptat.
 

DeletedUser

Guest
Felicitari colectivului de redactie. Niste oameni minunati care si-au pus talentul si timpul la dispozitia noastra.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Ti-am raspuns acum la mesaj.



Felicitari Nihilus !
Al doilea numar al revistei a intrecut asteptarile.
Din pacate , nu sunt sigur ca un numar pe luna va mai ajunge . :(
Sau ai putea sa incerci sa scoti un numar special de Paste ...


P.s. : Astept critici ( sau pareri ) in legatura cu coperta :D

poza din centru, cu barcuta parca nu e atat de bine integrata...
 

DeletedUser

Guest
Dar de ce nu riscam sa o producem si in realitate.Facem contract cu o editura ieftina....glumeam:)

Cand apare nr 3?
 

DeletedUser

Guest
Seara bună.
Din pură curiozitate,am citit cele două ediții ale revistei.Ce pot spune?Ca idee,în sine,este un lucru original.Nu am mai întâlnit așa ceva pe triburile sau pe alte jocuri in browser.Deci,conceptul este unul original..dar..cu tot respectul..cuprinsul este oarecum..cum să mă exprim să nu supăr pe nimeni..oarecum la un nivel de ,,copilării'' sau de ,,legendele olimpului''.Nu vreau să diminuez cu nimic din meritele celor care și-au dedicat timpul pentru a scrie pe acolo ( marea majoritate dintre ei îmi sunt buni prieteni)..dar eu zic că e loc de mai bine..e loc de articole care să fie cu adevărat interesante..nu doar de ,,legende''.Eu zic că se pot găsi câteva teme incitante și captivante.
Succes echipei redacționale.Așteptăm cu interes numărul 3 al revistei.
 

DeletedUser

Guest
vin si eu sa va felicit,cam tarziu dar..:(
ati facut o treaba excepenta si asteptam cu drag numarul 3
(intru special pe forum sa caut revista :D )
 

DeletedUser

Guest
Pt. Ziar!!!

Foarte frumos Ziarul...chiar meritati toate felicitarile si chiar mai mult daca se poate pt tot rfortul depus....BRAVO:D:cool::rolleyes:
 

DeletedUser47

Guest
Seara bună.
Din pură curiozitate,am citit cele două ediții ale revistei.Ce pot spune?Ca idee,în sine,este un lucru original.Nu am mai întâlnit așa ceva pe triburile sau pe alte jocuri in browser.Deci,conceptul este unul original..dar..cu tot respectul..cuprinsul este oarecum..cum să mă exprim să nu supăr pe nimeni..oarecum la un nivel de ,,copilării'' sau de ,,legendele olimpului''.Nu vreau să diminuez cu nimic din meritele celor care și-au dedicat timpul pentru a scrie pe acolo ( marea majoritate dintre ei îmi sunt buni prieteni)..dar eu zic că e loc de mai bine..e loc de articole care să fie cu adevărat interesante..nu doar de ,,legende''.Eu zic că se pot găsi câteva teme incitante și captivante.
Succes echipei redacționale.Așteptăm cu interes numărul 3 al revistei.

Aşteptam colaboratori, eşti invitatul nostru să scrii un articol. :D
 

DeletedUser

Guest
Nu știu dacă sunt binecuvântat de zei cu harul scrisului,dar am să fac o încercare.În cel mai rău caz,mă voi face de râs și voi fi nevoit să îmi delesc contul. :p
 

DeletedUser

Guest
Nu știu dacă sunt binecuvântat de zei cu harul scrisului,dar am să fac o încercare.În cel mai rău caz,mă voi face de râs și voi fi nevoit să îmi delesc contul. :p

Sunt sigur că toţi putem contribui cu ceva : scris, glume, imagini, idei.

P.S. : Delesc ? Interesantă traducere a delete ...
 
Sus